środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

A Tobie marudo co się stało???

http://youtu.be/hNqpkigpLgk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

JAKIM zdziecinniałym DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

A bo ja Omanio w ciszy i skupieniuhttp://www.youtube.com/watch?v=K8XqfbGJyMc&feature=related :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

Darek namiary mogę Ci dać niestety bez faktury henryk-graszek@wp.pl tel.785 327 668.
Co do Zenita niewiem jak inni ale mój mąż ma takie a nie inne stawki,nie każdemu mogą one odpowiadać z tym że każdy szuka tanio i dobrze.Prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

no i co nie którym jak zawsze coś nie pasuje mamy wolny rynek,stawki są różne,mniejsze i większe,a to że ktoś bierze taniej nie znaczy że pijaczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

Teraz wiadomo po co potrzebna podwyżka za ciepło. Na pewno nie na modernizację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konferencja prasowa Konfederacji WiN w sprawie pakietu antykryzysowego rządu

zezowate nie wiem w co ale wiem że kobiety sprzedały by tobie z liścia:)))))
ułomku z Konarzyc to znaczy **** Yourself lingwisto:)))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org