czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu


Bunio i tu masz rację , jedno ale : nie zamierzam tego ZDZIECINNIAŁEGO STARCA bić , bo go sama bida zabije .

STARY BARANI ŁEB , zaraz odpisze , że się go boję , a ja po prostu OLEWAM go CIEPŁYM MOCZEM , jakbym miał się spotykać z każdym OBSZCZYMURKIEM , to bym nic innego nie robił , tylko ciągał się z byle LUMPEM .
........................................................................................................................

Mam tu dobrą zabawę czytając jego durnowate posty i już sam nie wiem czy mam się śmiać , czy płakać jak ten GERIATRYCZNY przypadek coś napisze .

Osobiście wali mnie to co ten DUREŃ wypisuje , ale niech dalej się OŚMIESZA i KOMPROMITUJE .
...........................................................................................................................

JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???

PS :
po ostatnich twoich postach marudo , widać , że tracisz zimną krew ,
a tu cytat z ciebie : " nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie " .

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
jadoslaw.klamczynski 26-03-20 16:57 
 Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
antek 26-03-20 17:23 
 Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
ziomex 26-03-20 17:53 
 Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
blondloczek1 26-03-20 17:59 
 Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
jadoslaw.klamczynski 26-03-20 18:47 
 Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
facmen 26-03-20 20:24 
 Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
aparat 26-03-20 23:38 
 Re: Zbigniew Ziobro wykorzystuje koronawirusa. Areszt domowy wymierzany przez prokuratora bez zgody sądu   
ziomex 27-03-20 11:18 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org