czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

pracy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

przedsiębiorczych włodarzy dbających nie tylko o własną kieszeń ale o interesy miasta !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

dzięki h0j za numer i komentarze pod którymi się też podpisuję co do raqlan nie ma pojęcia a najwięcej ma do powiedzenia!!! żal mi takich ludzi,bo dla nich to już nie ma pomocy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Głosujemy dalej !! ŁKS już na 124 miejscu !!! :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Ja byłam na gorącej czekoladzie z musem malinowym i bitą śmietaną i byłam baardzo miło zaskoczona bo nigdzie jeszcze nie piłam tak dobrej czekolady !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Stary temat to ma ok 2 lat i powstało w tym czasie kiedy tu na podlasiu szalały te huragany. Wys Maz. Czyżew itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

W lipcu 2000 roku przeżyłem coś takiego wracając z wędkowania, dookoła pola i kawałeczek lasu, drzewa łamały się jak zapałki a grad sypał kulami wielkości piłek golfowych, konkretnie mnie wytłukło a uratowało mnie to, że schowałem się między większymi sosnami. Miałem 11 lat a dokładnie to pamiętam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Umiejętności stosowania znaków diakrytycznych, zasad pisowni łącznej i rozdzielnej. Widzenia własnego ogona, nie tylko przywar innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Zgadzam sie z m1985 jesli chodzi o sale w swojskiej kuchni w kisielnicy Sala godna polecenia wszystko ok. Leciala ostatnio reklama ze sa po remoncie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Wybiera się ktoś z Łomży na targi do Poznania 23.04.2012?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

wyzywaj dalej kozacz rowniez zobaczymy jak daleko sie z tym posuniesz :)

ja juz z toba te pierdolki koncze

ps. postrasz mnie sadem tak samo jak innych hahahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Przede wszystkim Łomża ma za słabą promocję miasta, i nie wiem czy miasto ma wypracowaną w ogóle jakąkolwiek strategie rozwoju.


W Łomży brakuje przede wszystkim dużych zakładów pracy w których ludzie mogliby znaleźć zatrudnienie. Wiadomo nigdy nie będzie to okręg przemysłowy ale można by postawić np. na rozwój przemysłu spożywczego.

Co do samej promocji brak jest też imprez masowych, koncertów z prawdziwego zdarzenia.

Takie inicjatywy jak lotnisko(lądowisko) bo wszak nie mówimy tu o lotnisku regionalnym są jak najbardziej na miejscu. Wszak w Białymstoku jest lotnisko aeroklubowe więc w czym problem żeby takie i u nas powstało?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

Byłam w czerwcu na weselu pomijając to że sala jest na górze to bylo strasznie gorąco a dzień był chłodny, stanowczo za mało klimatyzatorów nie wiem co by się działo jak na dworze było by ponad 20 stopni jak wtedy nie dało się funkcjonować,pot się lał po ludziach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz wyprasza ludzi z kościoła!

szkoła z pasja bardzo gorąco polecam !!!!!! najlepsze lata mojego życia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org