czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ukraińcy dają przykład

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa ukraiński rząd ogłosił dziś wprowadzenie na terytorium całego kraju stanu nadzwyczajnego.

...a nasi wprowadzają nielegalne, bo na POdstawie zwykłego, ministerialnego rozPOrządzenia, ograniczenia wolności osobistej unikając jak diabeł wody z koronawirusem stanu wyjątkowego...

Polska cała dla Rafała

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ukraińcy dają przykład

A głupi ludek tylko westchnął głębiej...

\"Jeśli komuś za sprawą spokoju, zaangażowania i niespotykanego u polskich polityków, klarownego tonu wypowiedzi ministra Szumowskiego przez chwilę wydawało się, że Polska nie jest państwem z tektury, drutu i sznurka, prowizorycznym królestwem absurdu i groteski, to absolutny chaos wczorajszych, rządowych zaleceń przypomina o tym bardzo boleśnie. Brak podstawy prawnej, rozbieżności, można spacerować, ale nie można, ale w sumie na rowerze tak, ale nie, z psem i z królikiem, pięć kilometrów od domu tak, ale dwadzieścia nie, albo może w sumie tak, kara trzydzieści tysięcy, a może pięć, a może pan policjant pogrozi paluszkiem, jak mu tam akurat humor będzie dopisywał, a może sądy doraźne, trochę nie wiadomo na jakiej podstawie, trochę prawem kaduka, a trochę wicie-rozumicie, jakoś to będzie, może się uda, nie?
W kryzysowej, ale jeszcze przecież spokojnej sytuacji ze strony rządu powinny wypływać wyłącznie komunikaty klarowne, spójne, osadzone w porządku prawnym, który przecież daje stosowne ku temu narzędzia. A jest jak zwykle, ani guzika, silni, zwarci, gotowi, tak, z tym, że nie, a potem będzie ojej, jak to możliwe, że to jebło, i jeszcze nad wszystkim unosi się cień starszego pana z Żoliborza, nieco zagubionego w innej niż partyjna intryga rzeczywistości, którego głównym zmartwieniem jest dziś to, czy sobie rocznicę Smoleńska zorganizuje.\"

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

No a jakże SS Galicjen wiecznie żywe puto oczarowany przykład znakomity ...

Wolny obywatel to kumaty gość jak widać.

Panie Andrzeju a Pana jeszcze paplakopodobny wciąż zadziwia?😂 Mnie też myślałam że już dawno przekroczył wszelakie granice sprzedania, kłamstwa, skvrvienia i całej reszty. Ale jak widać ma nieograniczone pokłady.

Kasia..

On czerpie Pani Kasiu z ich dłuugiej tradycji i jak pisał Krzysiek nazwisko insektowe zobowiązuje ... Pozdrawiam :-)

De.wotko

...jeszcze bym cię zadziwił bardziej..., zapewniam, że mam jeszcze POkłady na okoliczność Jednaczewskiego...

Polska cała dla Rafała

Pozdrawiam Panie Andrzeju.. Marne te tradycje w takim razie.

Paplak swoje umiejętności zostaw dla takich jak ty. I to powinny cię kasować potrójnie.

Kasia..

...tobie dam specjalny, koronawirusowy upust...

Polska cała dla Rafała

O kuźwa chyba \"płatnik\"ci się pomylił. Za worek judaszowych srebrników mnie nie kupisz. Adresy ci się pomyliły. Ale jak będę znała jakąś z wirusem świrusem to mogę ci podesłać i dopłacę jej aby dokładna była. Trzeba czasem się poświęcić i w szczytnym celu portfel otworzyć.

Kasia..

...tą drogą świrus się nie przenosi..

Polska cała dla Rafała

Bez obawy są sposoby, akurat będzie mocno zakatarzona i z alergią na szkodników także psika non stop.

Kasia..

...wezmę ze sobą maskę p/gaz...., dla ciebie...

Polska cała dla Rafała

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)Data: 25-03-20 15:08

No a jakże SS Galicjen wiecznie żywe puto oczarowany przykład znakomity ...

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Paplakopodobny oszołomie na mnie się nie doczekasz do usr.ranej śmierci... Sobie kup na te czasy jak znalazł.

https://allegro.pl/kategoria/przebrania-kostiumy-maski-kostiumy-meskie-74174?string=sadomaso&bmatch=al-product-eyesa2-engag-dict-fas-53-fas-1-2-0320

Kasia..

A tu do kompletu bo na nic lepszego nie zasługujesz.

https://allegro.pl/oferta/dmuchana-lalka-sex-lala-do-sexu-na-kazde-zawolanie-8919673202

Kasia..

...jeszcze będziesz mnie na kolanach błagać..., a ja wówczas POwiem, że mi to lotto...

Polska cała dla Rafała

Wysokie masz mniemanie o sobie,a mnie za desperatkę. Mniemanie powinno minąć jak zerkniesz w lustro i przypomnę ci twoje poglądy.A desperacji we mnie nie ma nawet grama.

Kasia..

...kiedy lustro wisi za wysoko, nie widzę w nim siebie...

Polska cała dla Rafała

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0