czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pamiętacie totalne, przedwyborcze oszustwo tuska z platfusami?

cytat:
\"natu
Akcję „4 razy tak” wymyślili w 2005 roku politycy Platformy Obywatelskiej.
Donald Tusk w 2005 roku zapowiadał realizację 4 fundamentalnych postulatów. Do dziś żaden z nich nie został zrealizowany.
Obiecywano wówczas:
zniesienia Senatu
zmniejszenie o połowę liczby posłów
jednomandatowe okręgi wyborcze
zniesienie immunitetu parlamentarzystów
Dziś, po 7 latach, możemy stwierdzić, że żaden z postulatów spełniony nie został.
Donald Tusk (2005 rok): „Fundowaliśmy sobie kilkanaście lat temu niezwykle drogą władzę w utrzymaniu. Nie tylko ze względu na wysokość uposażeń polityków, ale przede wszystkim na ich mnogość”.
Przypomnijmy, że w ostatnim czasie, już za rządów koalicji PO-PSL, ilość urzędników zwiększyła się o prawie 100 tys.
Zapraszamy do obejrzenia interesującego dokumentu zrealizowanego przez telewizję TVN24.\"

Resztę sami odnajdziecie w google.
To był dopiero szwindel z totalnym wyruchaniem wyborców włącznie.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pamiętacie totalne, przedwyborcze oszustwo tuska z platfusami?

i pamiętaj towarzyszu aparat, za rządów peło-psl nie zrobiono ani jednego testu. ANI JEDNEGO. I dlatego teraz mamy epidemię PiSdzicy chrumkanej.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

...i dlatego dziś Tusek nie kandyduje w żadnych wyborach..., nie ma zatem żadnego problemu w głosowaniu, wystarczy wybrać np. Biedrokę, albo innego Kamysza....

Polska cała dla Rafała

ja pamiętam. Bardzo dobrze pamiętam. Dlatego głosowałem na PZPR-pis. Za co na tym forum przepraszałęm. A pamiętasz towarzyszu aparat, ilu było komunistów w rządzie towarzysza I sekretarza KC PZPR-pis Jarosława Kaczyńskiego? Pamiętasz? Tylko 42 (słownie: czterdziestu dwóch) komunistyczni sędziowie, towarzysze z PZPR (o chociażby śp. Andrzej Lepper).
I wtedy mi się oczęta otworzyły.
Ale tobie towarzyszu aparat komuniści w rządzie nie przeszkadzają. No cóż czerwona komunistyczna świnia ciągnie do czerwonej świni. Gdyby było inaczej mocno bym się zdziwił.

Na pewno Tusk wymyślił koronawirusa, aby PISowi dowalić.
Na pewno.

... i to Tusk podwoił liczbę ministrów i wice w rządzie PiSu oraz dwukrotnie zwiększył armię urzędników pislamskich ?

Tusk uratował LOT i nie tylko!

ktośiek

Za to bankster i kłamczuszek Mateuszek
doprowadzi teraz LOT do plajty :)

Zobacz , jaki biznes zrobił LOT kupując niemieckie linie czarterowe Condor.
Pierwsze umowy podpisywali w ostatnim tygodniu stycznia 2020r.
podczas gdy koronawirus wystartował w Chinach już w listopadzie 2019r. a już w połowie stycznia wirus rozprzestrzenił się w całych Chinach.
24 stycznia potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia w Europie. Zakażenie zdiagnozowano u dwóch osób: jednej w Paryżu, a drugiej w Bordeaux.

Niemcy wiedzieli co , kiedy sprzedać .

pan Morawiecki to typowy kabotyn . Swym zachowaniem całkowicie wypełnia definicję tego pojęcia.

facmen

wyPAD2020

Tusk jedyne co ratował to własną dvpę. Spierd*lając w podskokach pod spódnicę ciotki angeliny.

Autor: aparat (---.elomza.pl)Data: 25-03-20 02:23

Tusk jedyne co ratował to własną dvpę. Spierd*lając w podskokach pod spódnicę ciotki angeliny.

ziuta
Pisdzica przy totalnych kretynach to bajka.
Sam jesteś najlepszym przykładem.

towarzyszu polus, kupę lat. Weź jeszcze popisz w swoim języku. Jak to było? Kwiiik i chrum chrum.
PiSdzica zaawansowana. Pokaż mi post, w którym bym pisał, że jestem za peło? Taki jeden. A masz mi za złe jedynie, że jestem przeciwko czerwonym córwom. A, że większość ma PiSdzicę z tobą na czele. Sam miej pretensję, że twoje hobby to lizanie rowów Piotrowiczom za jedyne PiSda.

Choć tyle dobrze że, uważasz totalsów za najgorszą zarazę.

Ludzie z PO to nieroby i trutnie tylko to lubią obwiniać ten rząd i uprawiać hejt i stwarzać trolli do okrutnych kłamstw wobec tego Rządu Polskiego a widać to i w moim mieście Łomży jakie kłamstwa uprawia przewodniczący PO teraz się przekonałem ile jeszcze ludzi i to młodych jest za PO gdyż ich ojcowie, dziadkowie służyli w milicji lub zajmowali wysokie stanowiska w mieście . Teraz wybrali sobie cel korona wirusa i robią różne kłamstwa i pomówienia na ten rząd Polski

Borys-50

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0