sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to sposób na kampanię?

Dzieki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Najgorzej jest przy przystankach autobusowych, bo te nie są w żaden sposób oddzielone od ścieżek rowerowych. Wystarczyłoby ścieżkę rowerową zbudować za przystankiem i nie byłoby problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

45 zł jedna w remedium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

W Zakopanem, polecam znakomity domek. Blisko centrum, cicho i spokojnie. Fakt to nie jest dla 2 osób tylko całej grupy. ja byłem ze znajomymi w ubiegłym roku. Było nas tam 8 osób. Domek duży i co najważniejsze samodzielny. A do Krupówek jakieś 5 min. spacerem.

http://www.domek.wzakopanem.pl/3474,oferta.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

hehehhe to sie zdziwia lomza bedzie pierwszym miastem na swiecie gdzie galeria zbankrutuje bo nie bedzie chetnych na zakupy tam inwestorzy nie sa jeszcze swiadomi w jakie bagno weszli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

o dziękuję za informacje, bo właśnie już zamówiłam na ślub, ale koleżanki odradzały i byłam w kropce. Trochę odetchnę w takim razie. Dzięki i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

a skąd wiesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

na pewno... ja na pewno bym na to nie poszła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

idziemy jak dety, oby tak dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

ale z ciebie dureń zapieprzaj na przystanek i czekaj nawet tydzień
a nierozpisujesz o niej w internecie narobisz jej kwasu i inni zaczną
chodzić na przystanek z ciekawością co to za lala i się będą podszywać
a o niej zaczną gadać ---może nic dobrego
nietędy droga podejdz zagadaj coś z sensem że naprzykład często jeździmy
tym autobusem-- wydurniam się ---powodzonka

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Polecam "U Kośle"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Miejmy nadzieję że UM w kolejnych opracowaniach dotyczących dróg i przyległej infrastruktury zadba o to żeby i rowerzystom żyło się lepiej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

A gdzie go widziałas ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Warto do ZOO.!!Galindia też super!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

tikitaka - Dobre. zatrudnią tancerki, a wymagają tylko ang. i atrakcyjny wygląd. Tańczyć się nauczą na miejscu :) 5 USD to nawet na powrotny bilet nie wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Nie kibicuję żadnej z drużyn tylko ładnej piłce, a wczoraj można było dostrzec piękno tego sportu :) Ale sędzia faktycznie nie pokazał klasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Chłopak powinien ubierać się jak cesarz: w fantastyczne nowe szaty z eleganckiego i pięknego materiału... w bajce "Nowe szaty cesarza" :D

Przede wszystkim powinien mieć czyste wdzianko i nie białe skarpety do ciemnego garnituru. Reszta to kwestia wyboru i gustu (de gustibus non est disputandum).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

szukam kosmetyczki, która używa kosmetyków firmy MaryKay, czy ktoś zna taką. Jeśli tak to proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Zamiast siedzieć tu na forum , weż się synku za naukę





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

kukulka w Danii ścieżki prócz rowerów są także dla skuterów dlatego u nas też by jeden z drugim pomyślał jakby skuter z impetem śmignął przy nodze (mnie tak zaskoczył w Danii i jeszcze z tyłu nadjeżdżał). Drugim razem idąc przy ścieżce na pewno pamiętaliby którędy dokładnie iśc. Wrażenie nie zapomniane :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?


http://www.szkolkinivea.pl./nursery/1189.html

http://www.szkolkinivea.pl./nursery/1189.html

http://www.szkolkinivea.pl./nursery/1189.html





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

polecam U Kośle, świetne warunki, 70zl ze śniadaniem i obiadokolacją, w Zakpanym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 03-04-12 21:48

zlosnica nie jedz tam do firmy na pewno chetni są tego z jaką to osóbką mają do czynienia na tym forum , a co do marudy , mala 77, kaanna,omania ,to lepiej sobie odpusc ich zlosliwe komentarze, bo oni kazdemu na zlosc robią i są wspolnie w jednym klanie na twoim miejscu to nawet bym nie odpisywal na ich wiadomosci bo szkoda na nich czasu



Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Gdzie można w Łomży znaleść prace?
Autor: złośnica123 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-04-12 21:56

raqlan dzieki za rade właśnie tak miałam zrobić:) niech gadają co chcą

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


No i w końcu trafiła inteligentna na inteligentnego :):):)

Tylko że trochę inaczej niz reszta :):)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Nasz lokalny biznesmen " Generał " siedzi i interes mu zamknęli , dziewczyny straciły pracę i pracodawcę , teraz bidulki muszą roboty w Macau szukać .


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

umowa na 5 lat... dostajesz powierzchnię w betonowej podłodze... sam szykujesz sobie lokal... od podstaw... ściany, elektryka, podłoga, wystrój itd... podpisujesz weksel na całą kwotę najmu przez 5 lat... tyle ile trwa umowa...
musisz mieć zabezpieczenie w banku na taką kwotę lub pod zastaw nieruchomości na taką kwotę... jak Ci nie idzie to Cię licytują... po 5 latach nawet sklepy sieciowe które wchodzą do galerii będą z niej pryskać... a przez te 5 lat będą jechać na stratach....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Kradną ile wlezie wkońcu na to sie nastawiali z poLaczkami

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?



Proponuję " pomóc " Development Spółka Jawna Zacharzewski i Skowroński , wyprowadzić ich z błędu , może też policzymy ich " straty " .

Tak to jest , jak się coś kupuje nie mając rozeznania w temacie i nie konsultuje się decyzji z naszymi forumowymi " rekinami biznesu " . Oni by podpowiedzieli co i za jaką cenę kupić i czy w ogóle wchodzić w ten interes .





algeroth , już widzę kokosowy biznes jaki prowadzą BRAK NICKA i wpm razem wzięci WSPÓLNICY , mieszkania będą sprzedawać po 500 zł za m2 , a może i jeszcze taniej ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

Ja tego pieska widziałam już ponad pół roku temu.Kuleje na tylną łapkę i rzeczywiście jest wystraszony.Wydaje mi się,że on kogoś jest,tylko jest wypuszczany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to sposób na kampanię?

5 rubli 1898 r. - Rosja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org