sobota, 04 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak wygląda pederasta wg. czopa aresa

ares, tak wg. ciebie wygląda pederasta?

https://www.siepomaga.pl/patrys

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Tak wygląda pederasta wg. czopa aresa

Jednym słowem debil pederasta ziomex, nie mylić z innymi.

Tak właśnie POstępują czerwono-brunatne k... .

Ty pier.lony czopku,jak to trzeba mieć nas.ane we łbie aby dać taki temat postu i mieszać w to chore dzieci?!

Kasia..

towarzyszko kasiu, napisałem post o 40 mln złotych na kościelne muzeum, a takie pieniądze przydałyby się np. na siepomaga,pl.
Twój towarzysz ares odpisał mi, że lepiej na kościół niż na pederastów. Zrozumiałem, że siepomaga.pl to pederaści. A jak można to zrozumieć?

DOTARŁO?

ziuta psiuta prostytuta

Ty podły szm..rzu jakiś czas temu toczyłam tu z tobą bój na temat takich chorych właśnie dzieci i gdy ty podle wyzywałeś ludzi od nierobów, dzieciorobów, siedzących tylko na dvpie twierdząc zajadłe że nie ma sytuacji żeby rodzic nie był w stanie w dzisiejszych czasach nie pracować i czekać tylko że ktoś im da. Podałam ci wtedy mendo przykład rodziców z dwójką chorych dzieci gdzie matka musi być 24 godziny na dobę w domu z nimi,a potem podałam drugi przykład abyś wszedł właśnie na stronę siepomaga lub rycerze i księżniczki,a ty teraz podły skvrvielu zakładasz temat, mieszasz w to dzieci i udajesz troskę! Yebane kanalie! Tfuuu

Kasia..

Oczywiście to było do wazeliniarza, ale podejrzewam że nikt normalny nie ma wątpliwości,kto tu jest kim i kto jak się zeszmacić potrafi.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 21-02-20 20:01

Oczywiście to było do wazeliniarza, ale podejrzewam że nikt normalny nie ma wątpliwości,kto tu jest kim i kto jak się zeszmacić potrafi.

Kasia..

Towarzyszu poszukaj towarzyszy wśród swoich kłamco,kanalio i degeneracie....

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 21-02-20 21:07

Towarzyszu poszukaj towarzyszy wśród swoich kłamco,kanalio i degeneracie....

Kasia..
staram się do ciebie dorównać. Robię co mogę. Ale nie dam rady tak jak ty i reszta PiSdzielców wbijać się w odbyty Piotrowiczów za jedyne PiSda. No nie mogę. Notorycznie brzydzę się czerwonymi komunistycznymi szmatami.

... Ale nie martwcie się.

Prokuratura już Was namierza

Jaka prokuratura? Ktoś w PiSlandi wie co to jest prokuratura? Jest jakieś NKWD Ziobry, CZerrezwiczajka Kamińskiego, KGB Kamińskiego. Ale prokuratury od 2005 roku to ja w Polsce nie widziałem. A sąd w Polsce widziano ostatnio na obiadku towarzysza I sekretarza KC PZPR-pis z żoną TW Wolfganga. Ciekawe co na to TW Wolfgang jak jego żona się STYKA z I sekretarzem KC PZPR-pis?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0