wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
w policji zrobiono czystki.

Moja sprawa trafiła pierw do Allegro niz nie zrobili tylko zawiesili konto użytkowanika teraz sprawa jest na policji i nie wiem czy coś z tego będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.



Obelix , ja nie muszę nikomu du.py lizać tak jak ty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

park w tamtym miejscu? Haha jeden wielki syf, pelno smieci wyrzucanych przez tych okolicznych mieszkancow, wielkie panstwo padline sobie tam wyrzucalo, a do pelno menelstwa.. Super miejsce na park :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

http://www.firmy.net/tlumaczenia/tlumacz-przysiegly,WZ16K.html
lub możesz spróbować też http://www.firmy.net/tlumaczenia-przysiegle/antoszewicz-wojtaszek-danuta-tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego-i-wloskiego,9CTHP.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

paqa bardzo ci dziękuje bo szukałem kogoś w Łomży. dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

a jakiś namiar na tego P. Zalewskiego ze Stawisk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

Firma jest na Nowogrodzkiej (wjezdza sie w uliczke miedzy Edpolem a Retro ) prokukowac beda chyba cos w drewnie i pcv (okna czy cos takiego)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

e tam mów ile chcesz a nie owijasz w bawełnę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

100 bez targowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.

zaraz admin usunie post

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w policji zrobiono czystki.



Pjotr4 , w tym konkretnym przypadku może zostało za dożo napisane , chodzi po prostu o ogólne odczucia społeczeństwa , czasem przydałoby się wrócić do Kodeksu Hammurabiego ...
Nikt nie ma zamiaru skazywać ją na śmierć , ale odpokutować swoje musi . Gdy np kierowca spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym - idzie siedzieć , ( to samo tyczy się innych sytuacji np na budowie ). Tu mamy przynajmniej dwa zarzuty : spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i.... ja by się zastanowił czy nie doszło tu do zbezczeszczenia zwłok ?
Śmietnik , gruzowisko , na którym porzuciła ciało córeczki TO NIE JEST GODNE miejsce pochówku !

Autor: Pjotr4 napisał :
"A cywilizowane społeczeństwo nie posunie się do zabójstw...przecież przez takie kary człowiek staje się takim samym zwyrodnialcem jak przestępca, który popełnił czyn zabójstwa."

Ja jestem za przywróceniem kary śmierci , a Ty ?
Gdybyś się znalazł w sytuacji ( czego Ci i nikomu innemu nie życzę ) , gdy np Twoja córka czy żona została zgwałcona zbiorowo ze szczególnym okrucieństwem , a następnie sadystycznie zamęczona na śmierć , CO WTEDY byś powiedział ?
Miłosiernie byś wybaczył i jeszcze pewnie paczki do więzienia byś przysyłał .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org