środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zamach na sądownictwo

to próbowałaś TEJ pizzy czy nie ?

opinia Twoja czy koleżanki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo



jedna Pani słyszała od drugiej Pani , że tej Pani mówiła inna Pani o tym jak jakaś Pani coś tam , gdzieś tam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo

No pewnie 2 kwietnia się pojawi bo wchodziłam na strone z naborem w Białym i tam jest karta zgłoszenia. U nas na to wygląda są dwa etapy nie wiem czemu jak Biały jest większy i jest jeden etap zapisów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo



maja000 , ładnie tańczysz , śmiała z Ciebie " laska ", gdzieś się tego uczyła ?
zamieść jeszcze ten filmik na swoim profilu na Naszej Klasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo

''Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Białymstoku uznał, że dla planowanej przez Łomżę budowy lądowiska na Grobli Jednaczewskiej istnieje konieczność przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i sporządzenia profesjonalnego raportu.''



Nie wiem czy RDOŚ ma rację, na pewno profesjonalna ocena oddziaływania na środowisko będzie bardzo kosztowna. Ja jestem za powstaniem w Łomży lądowiska jest ono b.potrzebne ale czy lokalizacja na Grobli Jednaczewskiej jest trafna. Nie chodzi mi tutaj akurat o decyzje jakiegoś śledzia ale o teren który jest terenem zalewowym a już na pewno podmokłym, i budowanie tam czegokolwiek wymagać będzie dodatkowych pieniędzy. Ktoś z uporem maniaka pcha się w tamtą stronę miasta jak by nie było innych.
Bardzo mnie dziwi np: to że wyrzucono miliony złotych na remont stadionu miejskiego, w/g mnie była to głupota. A dlaczego:

lokalizacja obok oczyszczalni miejskiej po prostu smród

brak możliwości stworzenia parkingów dla kibiców, itd

teren podmokły, pompy pracują wypompowując wodę , ale wodą nie są na pędzane (koszty) i co będzie jak zabraknie prądu lub po prostu pompy zawiodą

no i b ważne, utrudnienia komunikacyjne, droga z dużym natężeniem ruchu

itd.

Jeśli chodzi o stadion nowa lokalizacja była by może droższa ale za to dająca możliwości rozwoju .

Ciekawy jestem czy ktoś się ze mną zgodzi. :-)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo


maja000 , dziecinko jak się urodziłaś to przez tydzień leżałaś na strychu w skarpecie , bo twoi starzy nie wiedzieli co to jest...

teraz to daj mi swoje zdjęcie... bo chcę sobie zrobić kanapkę z pasztetem ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo



_maly_ , sprzedaj twarz - po co Ci dwie dupy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo


maja000 , jesteś piękna , jak kwiat róży , ale trądzik masz za duży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamach na sądownictwo

zgasiłabym cię zezus, ale gó.wno się nie pali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org