sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

irenaka daj sąsiadowi w zęby za to, że ci psa wywiózł .... chociaż chyba bez przyczyny to by tego nie zrobił, przyznaj się, ze nad psem się znęcałaś !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

Widzę, że znalazła się banda kolesi, których jedynym zajęciem jest utrudnianie życia innym! To super chłopcy, że się tak wspieracie. Zapewne jest to jakiś duecik lub trójkącik, ale w preferencje już nie wnikam! Każdy ma prawo do własnego życia i orientacji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

Ile płacisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

kmetels:):)
masz pecha , trafiłes akurat na mnie i flaszka sie nie wykpisz :):):)

Zapraszam :)
Najlepiej w poniedziałek na 7 rano a ja juz znajdę dla Ciebie cos odpowiedniego :):)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

Ty irenaka się teraz nie wymiguj bo to i tak twoja wina jest !!!!!!!!!!
Takie cóś jak to http://imageshack.us/photo/my-images/811/p5290100.jpg/

To sie pilnuje a nie puszcza samopas :)

mały weź nie gadaj to onhttp://imageshack.us/photo/my-images/811/p5290100.jpg/
i zezowaty znali sie wcześniej ??
Ty to może zez popełnił mord na biedaczku , jak go do nerw doprowadził ? :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

Ty kobieto jesteś chorym człowiekiem i radzę udać się do psychiatry, bo psycholog już nie pomoże!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

,,Zrób mi jakąś krzywdę'' Jakub Żulczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

myślisz zezuś że miał http://imageshack.us/photo/my-images/811/p5290100.jpg/ miał u tej baby irenaka psie zycie ??

Biedna psiunia :(
Jak mogę cie pocieszyć zezuś po stracie członka rodziny ? :(

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

a ty w koncu odejdz od kompa, twoje dzieci chcą spać
co za pyskata baba, ząb za ząb, wart pies swojej pani, też takie szczekate pewnie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

Ludziska uspokójcie się.Dajcie już kobiecie spokój.Tak na prawdę nie wiadomo co się działo,czy pies miał dobrze czy nie.Teraz go nie ma i pewnie już się nie odnajdzie ze względu na jakiś tam czas który już upłynął.Ale do nie powód do dosrywania komuś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!

Zazola suka teraz na jajkach siedzi ,jak się coś wykluje to Ci 1-go psiaka odda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowskie pochodzenie Olgi T. publicznie ujawnione! Nie wiedzieliśmy. Gratulujemy!


czy to ważne do Gdańska czy Krakowa ?

a jak ma na imię jego żona ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org