poniedziałek, 10 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to jest chore!!!!!

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: to jest chore!!!!!

widocznie jesteś nierobem i pasożytem społecznym ja na swoje zarobki nie narzekam

Ludzie niepracujący mają więcej pieniędzy niż pracujący? To dopiero idiotyzmy, pewnie tym niepracującym na drzewach zamiast liści kasa rośnie?

Kasia..

wytłumacze pisowskim trolom zajmującym sie wulgarnym hejtem i sianiem nienawiści ,żę sensem tego memy jest żadanie aby każdy polak za swą pracę otrzymywał godne uposażenie w takiej kwocie aby wystarczyło mu na zaspokojenie wszystkich jego i rodziny podstawowych potrzeb a nie rzucanie mu ochłapów i udawanie zbawcy. Bo Polak dobrze pracuje i nie chce być poniżany jałmużną jasnie pana KACZYŃSKIEGO.

rozumiały trole już czy nie?

facmen

Durniu gdybyś był inteligentny jakiego udajesz to byś widział że odniosłam się tylko do jednej kwestii z obrazka to po pierwsze, a po drugie taki ze mnie \"pisowski\" troll jak z ciebie baletnica.

Kasia..

jak zrobiłeś sobie magistra z zarządzania polem namiotowym i do tego jesteś nierobem i pasożytem to wybacz.....

znam ludzi co skończyli ósemkę na nowogrodzkiej i chwalą sobie zarobki

więc jak ktoś chce to się da

a jak ktoś nie chce i jest pasożytem społecznym i nierobem to będzie narzekał

ty pewnie byś chciał leżeć do góry jajami i żeby ci kasa spływała na konto

dobra zmiana w tym powyżsi pisowscy trole to taki pasożyt, dla którego kłamstwo jest powietrzem, podłość wodą a głupota światłem.

facmen

widzisz jak siebie ładnie opisałeś w paru słowach

pani Kasiu ja baletnicą faktycznie nie jestem ale pani pisowskim trolem siejącym nienawiść, antysemityzm , rasiżm sprawnie operującym szerokim walchlarzem obrzydliwych wulgaryzmów tak. Jeżeli ma pani watpliwości odsyłam panią do bogatego archiwum publikowanych na tym forum przez panią treści.

facmen

trollu Putinowski

CO TAK SKROMNIE PANIE REI A UTYLIZOWAĆ MNIE PAN NIE BEDZIE I DO DOŁU Z WAPANEM NIE WRZUCI. A MOŻE KOLEZNKA KATARZYNA PANU W TYM POMOZE ON WSZAK LUBI NAWOŁYWAC DO PRZEMOCY TAK JAK PAN.

facmen

kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamień

\"rzuci\"

Facmen od mojej osoby to trzy w bok.Następny łgarz co wyssał z mleczem i próbuje mi przypisać tak szkaradne występki? Chyba choroba psychiczna jest zaraźliwa i widać że kumple łgarze, konfabulanci i oszczercy cię zarazili.

Kasia..

ja pani nic nie przypisuje to,że pani jest pisowskim trolem siejącym nienawiśc do innych ludzi, podżegającym do nienawiści , rasizmu i antysemityzmu oraz operujące bogatym słownictwem wulgaryzmów to namacalne fakty.

facmen

Te twoje fakty o podżeganiu, nienawiści , rasizmie i oczywiście najważniejsze aj waj antysemityzmie to będą jak je spreparujesz,bo narazie wyssałeś z brudnego palucha. Aż dziw bierze, że aj,waj antysemityzm nie napisałeś na pierwszym miejscu. Na co czekasz, wczoraj Picza dał namiary skoro mi zarzucasz takie rzeczy to pisz szybciutko,albo się nie ośmieszaj. Na mnie takie sztuczki nie działają, nie jestem strachliwa, nie piszę ukryta za torem więc działaj żałosny łgarzu. A ja tylko się pośmiać mogę.

Kasia..

pani Katarzyno dosyłam do pani postów będzie pani uprzejma sama przestudiować ich treść zanim kto inny za pania to zrobi i uświadomi pani rasizm , antysemityzm , sianie nienawiści czy podżeganie do przemocy.

facmen

Już ci napisałam, więc nie ujadaj niczym burek i się nie ośmieszaj swoimi łgarstwami bo ja doskonale wiem co tu piszę,tylko działaj. A jak nie masz potwierdzenia na swoje wyssane z dvpy brednie,a nie masz, to skończ te oszczerstwa, licząc na to że jak kogoś obrzucisz góvnem to zawsze coś się przyklei.

Kasia..

pani KASIU DO PANI SIĘ NIC NIE PRZYKLEI BO PANI SAMA TO PRODUKUJE W SWYCH POSTACH OD LAT. Po prostu przestalismy udawac ,że tego nie ma i nazywamy to po imieniu.
NIE MOZNA POZWOLIC NA TO BY PANI OCZERNIAŁA INNYCH GDy SAMA ZAJMUJE SIE W NAJWYZSZYM STOPNIU PISOWSKIM TROLOWANIE SIANIEM NIENAWIŚCI , PODŻEGANIEM DO PRZEMOCY PROPAGOWANIEM RASIZMU I ANTYSEMITYZMU.

facmen

Nudny jesteś, płyta ci się zacięła z oszczerstwami,czy próbujesz mnie wystraszyć? Nudny facet to tragedia. A te mieszanie dużych liter z małymi to chyba objaw silnego zdenerwowania? Piana leci? Pot na czole też jest? Spokojnie, spokojnie...

Kasia..

pani Katarzyno zaręczam pani ze z powodu siania nienawiści , podżegania do przemocy propagowania rasizmu i antysemityzmu to na tym forum nie moze pani mieć poczucia odpowiedniego komfortu psychicznego , o nie zwłaszcza ze pani już dość dawno przekroczyła w tym względzie wszelkie granice przyzwoitości

facmen

Mam doskonały humor, świetne samopoczucie i komfort psychiczny. A im bardziej czytam twoje odiotyzmy i oszczerstwa tym bardziej mam powód do uśmiechu ale i do współczucia ci z powodu choroby.

Kasia..

Fajnie,fajnie jak o przyzwoitości tacy jak facmen pouczają. To tak jakby stara, zajeżdżona kurtyzana mająca większy przebieg niż nowojorska taksówka prawiła o cnocie 😂

Kasia..

Dlaczego folksdojcze i konfidenty mało się nie posrają?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0