niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A to prawda, że wzorem PiSdowskiej rodziny jest facet+kot?

zezowate hahaahahah płacisz adwokatom:)))))) bo ja nie muszę:)))))
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=495153&t=495153

chłopie z Konarzyc poszukaj sobie i kop;a wpisy:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że wzorem PiSdowskiej rodziny jest facet+kot?

adamosxx:)
Ja to robię systematycznie :):)Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że wzorem PiSdowskiej rodziny jest facet+kot?

maruda masz racje trzeba mieć szacunek do starszych:))))) tym bardziej do weteranów Jarocka *^ hahahahaahahahaha najstarszy człowiek cyber punk przebywając na forum :))) Szacunek dla starców:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że wzorem PiSdowskiej rodziny jest facet+kot?


Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i przypływów mórz i oceanów, wywiera wpływ pewien na funkcjonowanie i samopoczucie ludzi. Wiadomo ze woda stanowi znaczną część ludzkiego organizmu i zmiany faz księżyca oddziaływają nań, w podobny sposób, lecz nieco słabszy.Ostatnio coraz więcej przeprowadza się badań nad wpływem nowiu i pełni Księżyca na planetę, na której żyjemy. Podczas tych zjawisk przyciąganie Ziemi i Księżyca jest największe. Powodem tego stanu jest unoszenie się wody i ziemi. Lądy rozszerzają się i kurczą, a poziom wody w morzach, oceanach i rzekach zmniejsza się i zwiększa.

Pierwsza kwadra - gdy księżyca przybywa do pełni. Mamy wtedy wzrost energii, lecz gorszy nastrój. Okres korzystny na działania, które wypełniają, powiększają np.; nauka, tworzenie, sport, zakupy, zawieranie małżeństw, imprezy towarzyskie. Dobra pora na upiększające zabiegi kosmetyczne,(np: Farbowanie włosów, plombowanie zębów.), organizm nastawiony jest na regenerację. Organizm nasz ma wzmożony apetyt, najlepiej w tym czasie oszukiwać głód, i jeść więcej warzyw i owoców.

Pełnia - gdy widać cały księżyc. Podczas pełni odczuwalne jest większe podenerwowanie, często narzekamy na bóle głowy. Ogólnie wzrasta poziom agresji, co ma wyraz w ilości popełnionych przestępstw. Śpiąc przeżywamy intensywniejsze marzenia senne. Zwiększa się też aktywność seksualna, U wielu osób wzrasta płodność, rodzi się więcej dzieci. Najlepiej podczas pełni unikać wizyt u stomatologa, zabiegów chirurgicznych, oczyszczania skóry, ponieważ rany gorzej się goją. Podczas pełni nasz organizm zatrzymuje dużo wody, skóra może wydawać się lekko opuchnięta. Toteż rada rano wziąć ciepło zimny prysznic, i masaż miękką gąbką, zawsze w kierunku serca. Natomiast wieczorem, aby ukoić nerwy należy wziąć odprężającą kąpiel z dodatkiem olejku aromatycznego, a potem wypić herbatkę z melisy. Jeśli ktoś choruje na astmę lub epilepsję, to narażony jest na ataki. U osób zaburzeniami psychicznymi występuje zaostrzenie dolegliwości. Czas pełni może okazać się, że wtedy przybieramy na wadze. Lepiej jeść mniej słodyczy, i unikać soli. Sól jest przyczyna zatrzymywania wody w organizmie. W pełni nie rozpoczynać kuracji odchudzającej.

Trzecia kwadra - gdy księżyca ubywa do nowiu. Czas korzystny dla działań pomniejszających, np.: ścinanie włosów, peelingi, operacje chirurgiczne., wyrywanie zębów, sprzedawanie różnych rzeczy. To pora na oczyszczanie organizmu z toksyn i z nadmiaru wody. Pora na rozpoczęcie odchudzania, ponieważ tą porę cechuje duża przemiana materii i jest mniejszy apetyt. Warto pić dużo niegazowanej wody mineralnej. Można skorzystać z wizyty u stomatologa, ponieważ lepiej trzymają się mostki i plomby. Ubywający księżyc dobrze działa na intuicję, dlatego zwróćmy uwagę na sny, medytujmy. To tez dobry czas na spotkania intymne.

Nów - gdy księżyca prawie nie widać. Podczas tej fazy ludzie czują się w pełni sił witalnych, gotowi rozpocząć najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. Wszelkie plany będą konsekwentnie realizowane. Łatwo wówczas o konsekwencję i wytrwałość. Jest to moment najbardziej korzystny do wszelkich początków. Jest tu pora na przeprowadzanie operacji chirurgicznej /w razie konieczności, jeśli taka ma być/. Organizm, również jak księżyc przygotowuje się do nowego cyklu. Łatwiej wtedy goją się rany nie dopuszczając do tworzenia się blizn. Dobrze jest w tym czasie urządzić sobie jedno dniowa głodówkę. Nów jest także dobra porą na rozpoczęcie walki z nałogami, jak alkohol, narkotyki, palenie tytoniu, ograniczyć spożywanie słodyczy. Jeżeli nów występuje blisko daty naszych narodzin, wówczas mamy możliwość dokonania istotnych zmian życiowych.Co Ci przyniesie Księżyc w miesiącu Marcu?1 III - Nów. Księżyc w Rybach to dobry czas na miłość, spontaniczne wyrażanie uczuć i emocji. Będziesz wrażliwy na nastroje innych ludzi, delikatny, zdolny do współczucia. To także dobrze na wizytę u Wróżki, ćwiczenia rozwijające intuicję i prace umysłowe. Dzisiejszy Nów doda najwięcej energii - Rybom, Rakom i Skorpionom. Natomiast koncentracją będą miały trudności Bliźnięta i Strzelce.

6 III - Księżyc w Byku tworzy sekstyl ze Skorpionem w Rybach. Teraz zechcesz odmienić słowo ,,kocham,, na różne sposoby, a większość czasu poświecić na sex. Po wielkich uniesieniach dojdziesz do wniosku, że może ci je zapewnić tylko ten właśnie partner. Więc postanowisz, że on jest na całe życie. Będziesz w marzycielskim nastroju. Ten wpływ odczują najlepiej Ryby, Byki, Raki, Panny, Skorpiony i Koziorożce.

9 III - Kwadratura między Księżycem w Bliźniętach i Słońcem w Rybach. Trudno się teraz będzie skupić nad czymkolwiek. Roztargnienie i pośpiech spowodują masę pomyłek. Lepiej teraz nie zawieraj żadnych umów. Pilnuj też pieniędzy, nie kupuj niczego cennego, nie sprzedawaj. Nie wykonuj tego, co wymaga skupienia i uwagi. Najtrudniej będzie się żyło Rybom, Bliźniętom, Pannom i Strzelcom.

12 III - Tryton księżyca w Raku ze Słońcem w Rybach. Teraz najlepiej będzie Ci na łonie rodziny. Zapanuje zgoda i spokój. Najwięcej skorzystają na tym Raki, Skorpiony i Ryby.

17 III - PEŁNIA Księżyc w Pannie w opozycji do Słońca w Rybach spowoduje kłopoty z koncentracją. Do tego dojdzie niepokój i rozdrażnienie czasami bez powodu. Będziesz się awanturować w domu i w pracy ze wszystkiego robić problem. Dopadną Cię tez bóle głowy, możesz mieć trudności z zasypianiem. Uważaj jednak z lekarstwami i alkoholem. Tego dnia zadziałają silniej niż zwykle. Jeżeli chcesz schudnąć pogłoduj 16 i 17 marca.! Pełnia to także dobry czas dla zakochanych. Emocje są teraz bardzo silne. Bezsenne noce nie będą Ci przeszkadzać, ty będziesz podczas nich się kochać. Sex zajmie głowę głównie Rybom, Pannom, Skorpionom, Rakom, Bykom i Koziorożcom. Najgorzej poczują się Strzelce i Bliźnięta.

21 III - Tryton księżyca w Strzelcu ze słońcem w Baranie obdarzy Cię energią i optymizmem. Będziesz w zgodzie z całym światem. Łatwiej dogadasz się ze wspólnikiem i partnerem, więc teraz podejmij decyzję i planuj. Szczególnie radosne i promienne będą Barany, Lwy i Strzelce.

23 III - Kwadratura Księżyca w Koziorożcu ze Słońcem w Baranie niesie skłonność do zdenerwowania i konfliktów. W pracy będziesz mieć dosyć dyscypliny. Nie załatwisz teraz niczego w urzędach. Wyjątkowo pobudliwe będą Raki, Wagi, Koziorożce i Barany, chętne tego dnia urządzać sceny.

26 III - sekstyl Księżyca w Wodniku ze Słońcem w Baranie podsunie Ci genialne pomysły i rozwiązania. Przyjdzie Ci też ochota na przeżycie czegoś niezwykłego i podniecającego. Wszystko, co tuzinkowe będzie Cię nudzić.

31 III - NÓW Księżyc w Baranie, Najbardziej dynamicznym wiosennym znaku! Rozpierać Cię będzie energia To doskonała pora, by zacząć wszystko od nowa. Startuj z nowymi pomysłami, dietami, odchudzającymi, nowym uczuciem. Zakochani będą nieprzytomni z miłości. W wiosennym Nowiu łatwo zajść w ciężę Jedynie Koziorożce i Raki - staną się zbyt impulsywne. One wolą działać w spokojnym klimacie.Kama, odwiedzin: 16578
Wykop.pl


"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że wzorem PiSdowskiej rodziny jest facet+kot?

Pasmanteria na Małachowskiego. Papierniczy na ul. Długiej.

Zresztą pewnie w prawie każdej pasmanetrii, papierniczym czy zabawkarskim dostaniesz takie jaja :)

A ceny... najtaniej pewnie na Allegro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że wzorem PiSdowskiej rodziny jest facet+kot?

zezowate oj obraziłeś mnie w tym momencie:)))))) w takim razie z kimś się twoja żona zabawia:)))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że wzorem PiSdowskiej rodziny jest facet+kot?

daj nr i zaraz ci zadzwonie i oznajmie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org