czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sędzia Juszczyszyn zawieszony...

Matka kapuśtę wtwdy ścinała i w głąbach się ulęgło to coś :):)
To sie i zezus nie dziw że głąb wyrósł :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

zezowate nie masz takiej kasy :))))))) byś ,musiał się ze byłem biskupem się skumać albo spółkę założyć P.H.U żeby mieć coś na koncie{))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

Rozweselaj zezus zatem marude, ja nie dam rady dzis ;)
z tułaczki powroce, pomysle ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

Witam, chciałabym zapytać o opinie na temat ww. salonu kosmetycznego, chodzi mi o zrobienie makijażu ślubnego. Jaka trwałość, ceny?
Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

a co bedziem szturmowac ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

żebyś ty psychodupku wiedział przynajmniej co ten irokez oznaczał :):)
Ale jesteś w błędzie pokrako kolneńska :):)
Nie punkowałem niestety .
Inna nacja wchodzi w grę , ale skąd ty możesz takie rzeczy znac jak ty przez całe swoje zycie z Kolna tylko do Łabna Dużego i Łabna Małego wyjeżdżałeś :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

Andziula:):)
Kup sobie dobra maszynkę do golenia cobyś miał czym włosy między palcami wygalać :):)
A najlepiej kup sobie opalarkę :):)

Przy okazji durny łeb rozgrzejesz, to może zwoje muzgowe ci sie rozsupłają :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

Autor: paradox (---.lomza.mm.pl)
Data: 12-03-12 21:20

chore te Twoje zachowanie Andrzeju, zachowujesz się jak niesforny dzieciak, skończ pisać swoje wywody bo zaczynam domniemać że życie skrzywdziło Cię okrutnie, albo jakiś ksiądz.

____________________________________________________________

taa...

Skoro zachowanie jest chore to skąd się ta choroba bierze gdzie jest wirus szkodzący człowiekowi który nie rodził się niepełnosprawny i niechory

Niesforny dzieciak(?) a Ty kim jesteś przyganiał kocioł garnkowi.
Wyglądasz wobec mnie jak pokorny dzieciak(?) - pokorne "ciele" co dwie matki ssie jednak Cię nie nie podejrzewam o to. Zapewne masz również jedną matkę sukcesu jakim dla niej jesteś tak jak wszyscy.
Tobie raczej brak dojrzałości - odpowiedzialności

Tylko niedojrzały człowiek nie dostrzeże prawdy skandalicznej rzeczywistości jaką kapłani uprawiają według moralności Pani Dulskiej od wielu lat na Ziemi Łomżyńskiej płodząc społeczne owoce zła za które są kolektywnie odpowiedzialni jako Ojcowie duchowni.

A takim jak Ty co widać brak chrześcijańskiej troski i odpowiedzialności żeby im pomoc to zło naprawić.


Rozmawiałem kiedyś wielokrotnie z Olą o której tu piszesz cytuję :

Autor: paradox (---.lomza.mm.pl)
Data: 12-03-12 21:32

"dziewczyna podobno chorowała 15 lat, zostawila list pożegnalny.

Jak sobie coś zrobiła to głupia ... to nie jest wyjście z trudnych sytuacji
mam nadzieję że żyje , i znajdzie się cała i zdrowa, rodzina na nią czeka, dziecko, znajomi i przyjaciele.


Jeśli czytasz to Olu to daj znać swojej rodzinie ! już starczy ... napedziłaś strachu wszystkim... WRACAJ"

koniec cytatu.

To co piszesz: "chorowała 15 lat"(?), "Jak sobie coś zrobiła to głupia"(?), to nie jest wyjście z trudnych sytuacji(?), znajdzie się ... zdrowa(???) rodzina dziecko znajomi przyjaciele ...
... Co to CURVA * za rodzina - znajomi - przyjaciele - co to CURVA*za środowisko od którego nie po raz pierwszy ***********a.
* - preferuję język właściwy dla medycyny i duchownych z jego jednolitym pojęciem w originale jako tradycyjnym pojęciem tego słowa typowym dla kultury łacińskiej vel rzymskokatolickiej

Deficytu wychowania w miłości nikt nie zastąpi substytutami jakie Ola dostała od życia społecznego i rodzinnego które ją "okaleczyło" poza tym że to niezła choleryczka która dodatkowo w dzikim środowisku prawa dżungli jeszcze bardziej "zdziczała".

taa...

... mówisz "WRACAJ"(?). Tak dobrze Jej tu było (?) Czuła radość tocząc trudną walkę o przetrwanie i spełnienie w tej kłamliwej podstępnej rzeczywistości. Popatrz jaką dajesz jej motywację. Zobacz sam z dystansu czym ten powrót argumentujesz (?)!

Prochami tego nikt z niej nie wyleczy - pieprzeni ignoranci społeczni wszystkich na schizę by leczyli.





Błędna diagnoza i błędne leczenie pogłębią problem którego nie rozwiązują znacząco pogarszając stan zdrowia klinicznego i społecznego przemocą uczonej indolencji (lekarzy) specjalistów swoistymi autorytetami kamuflujących tragiczną sytuację lekceważonego i niszczonego w ten sposób człowieka ("pacjenta").

Lekarze podobnie tak jak kapłani są dobrzy i źli i takie są owoce ich pracy z ludźmi. Pytanie jakich owoców jest więcej dobrych czy złych czy przybywa czy ubywa pacjentów oraz kim są i jak żyją ich pacjenci

Błędy lekarskie są tragiczne w skutkach i wielokrotnie nie odwracalne podobnie jak błędy duszpasterskie kapłanów mające znaczący wpływ na religijne społeczeństwo Ziemi Łomżyńskiej na której życie Boże (w każdym człowieku) jest (seryjnie) lekceważone przez tych kapłanów i im wiernych - Bogu niewiernych parafian.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sędzia Juszczyszyn zawieszony...

zezolku ciepłym moczem to żonkę możesz olewać:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org