piątek, 15 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do USA bez wiz

Ja pamiętam jak te wizy załatwiali kolejni prezydenci jak to obiecywali ,że to już juz i znów się nie udało... Piszę nie dlatego ,że chciałbym wyjechać o co to to nie po prostu pamiętam jak dotrzymywali swych obietnic wcześniej a jak to robią teraz ..
Widać różnicę tę wagę i jakość - jak mówią to działają a tamci jak mówili to tylko mówili ...
Brawo PiS

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Do USA bez wiz

menelu, a co ci tu niby PiS i Duda załatwił ?

po prostu Polacy nareszcie spełnili amerykańskie kryteria w tej sprawie,
znacząco spadła ilość odmowy wizy w konsulatach

Ambasada USA w Polsce liczy te procenty i te odmowy i to dzięki temu liczeniu w sposób który ZALECIŁ Trump , po wizycie Prezydenta Andrzeja Dudy zmieściliśmy się w tym limicie ...Ważne ,że jak obiecali to słowa dotrzymali i należy im się za to ukłon
Brawo PiS

Nie dziw się że kłaniają się wierząc że to dzięki PiS :)
Co tu ma dziwić ? Ci ludzie nie mają pojęcia o o tym co się dzieje. Oni po prostu żyją według tego co usłyszą od innych, po co im myśleć samodzielnie, po co im poczytać, wgłębić się w temat ?

Ja im nieraz zazdroszczę takiego życia, zero przejmowania, zero skażenia myśleniem. To trochę jak ten menel pod sklepem, jedyne jego zmartwienie to jak tu coś wychlać :)

Pozdrawiam
Myślących ;)

Cytat:

po prostu Polacy nareszcie spełnili amerykańskie kryteria w tej sprawie,
znacząco spadła ilość odmowy wizy w konsulatach

ale dnpa piecze :)

0-22, czopowi PiSdowskiemu nie wytłumaczysz, że czarne jest czarne .... taką wersję podali w gadzinówce TVPropaganda, że marionetka I sekretarza KC PZPR-pis załatwiła wizy i tej wersji czopy się będą trzymały. Mają taki swój matrix i z tej sekty ich nie wycagniesz.
Marionetka załatwiła wizy, tak samo jak \"samodzielnie\" podejmuje decyzje.
towarzyszu alkohol, ty wierzysz w to co piszesz, czy walich propagandę za PiSda?

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

A czyż to nie jest wypychanie Polaków za granicę?
Przez całą poprzednią kadencję pisiorstwo wyło jak to rząd wypycha Polaków za granicę, a teraz się cieszą?

\"Polityka rządu Tuska realizowana konsekwentnie przez już blisko 6 lat, spowodowała wypchnięcie poza granice naszego kraju już około 3 mln ludzi z tego najprawdopodobniej większość niestety już na stałe do Polski nie wróci\".

\"Tusk wypycha Polaków za granicę i zostawia ich na pastwę losu\".

\"Polityka obecnego rządu wyniszcza kraj, wypycha obywateli za granicę i nie daje szansy na rozwój w przyszłości\".

\"Hańbą jest, że Polska wypycha Polaków za granicę za chlebem\".

\"Emigracja to świadome wypychanie młodych ludzi za granicę, które usprawiedliwia politykę nicnierobienia\".

\"Rząd stale mówi młodym Polakom „tam są drzwi” i wypycha ich z Polski do krajów, które dbają o swoich obywateli\".

abstrahując od tematu -

Autor: Dodek , prawda to, jak twierdzi forumowa babcia Kasia żeś Pan jest klonem naszego paplika ?
tzn. @paplik pisze pod tym nickiem ?

Bzdura.

... no a Kaśka zawsze taka niby dobrze zorientowana w temacie,
węszy jak Aza i co strzał, to kula w płot :)

Cieszę się twoim szczęściem i dziecięca naiwnością kołku buraczany.

Kasia..

Re: Komuna wróciła
Autor: Kasia.. (185.238.66.---)
Data: 04-11-19 14:14

\"Nie prościej ci napisać z jednego nicku, liczysz że ktoś pomyśli że to wpis\"Dodka\",a nie Paplaka? Dorzuć jeszcze nick- takczysiak, Panjaweł, inkwizytora i co tam jeszcze masz w zanadrzu.\"

TĘPA DZIDO,
dziwnym trafem sam autor paplik NIE WYPIERA SIĘ , ŻE TU PISUJE POD KILKOMA NICKAMI - ALE NIE UŻYWA NICKU Autor: Dodek

po za tym pomimo, że podobna retoryka ,
to jednak inne \"pióro\" i tu wyjaśnienie dla inteligentnej inaczej forumowej babci - inny styl pisania.

Kaśka - znów, jak zawsze na idiotkę wyszłaś :)))

I nadal tak debilu uważam,a ty zaklaszcz uszami z radości.

Kasia..

... no i oczywiście jesteś na 100% pewna , że @paplik to Władek T. - ten od Kontaktów i motolotni ,

... że nie wspomnę i o mojej skromnej osobie, jak to z uporem twierdzisz, że mnie znasz i wiesz kim jestem , niby wg ciebie jakimś tam 61 letnim ( - a tak pisałaś już ponad rok temu wstecz, więc wg ciebie to mam już 62 czy 63 lata ? )
- Zbysiem z Kownat, mającym coś wspólnego z Jeziorkiem i jedno biuro ze wspólnikiem w Łomży, gdzie urzęduję w przerwach pomiędzy polowaniami :)))

JAK WIDAĆ - GOOWNO WIESZ !

ps:
przypomnieć, jak wmawiałaś mi, że nick tej siedemnastoletniej siusiumajtki ONRu - @Misia2 - to wg ciebie nowy nick internauty @maruda ?

O patrzcie burek swoje wpisy zapomniał i mi chce z wielką dokładnością przypisać,tu dołoży,tam dołoży sam od siebie podpisuje i mówi że to moje.,lecz się czubie i nie przypisuj innym swoich chorób.

https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=409937&t=409289

Kasia..

Podopisuje. Ty te łgarstwa to z mleczem tate wyssałeś idioto? Goń się ofermo i nie dokladaj swojego jako moje.

Kasia..

Dość,bo zamydlam innym temat wdając się z dvpkiem w dyskusję. Ale to nóż się w kieszeni otwiera jak takie szumowiny wypowiedzi gdy dodadzą po swojemu i chcą innym przypisać.

Kasia..

Teraz ta tępa i obłudna dzida, wypiera się, jak żaba błota, że ona nigdy tu nie próbowała wmówić paplikowi jego niby Kontaktów i lotów na motolotni, jak i nie wypominała mu starczego wieku oraz niby \"witki\" I TO OBRZEZANEJ w jego majtkach. Mało tu takich insynuacji jawiła ?

ps:
nawet i ostatnimi czasy Autor: Jerzy K. Kmicic ( którego trudno posądzić o sympatię dla paplika ) - napisał wyraźnie, że @ paplik TO NIE WŁADEK TOCKI, bo swego czasu, jak na forum Autor: paplik prowadził namiętną dyskusję z oponentami, to redaktor Władysław Tocki właśnie uczestniczył w zawodach motolotniarzy ( czego sam Autor: Jerzy K. Kmicic był świadkiem) i realnie paplik nie mógł aktywnie w takiej skali udzielać się na forum.
... a tępa dzida dalej nic nie kuma, że paplik ją dla jaj podpuszczał :)

a kto to napisał ?

Re: Komuna wróciła
Autor: Kasia.. (185.238.66.---)
Data: 04-11-19 14:14

\"Nie prościej ci napisać z jednego nicku, liczysz że ktoś pomyśli że to wpis\\\"Dodka\\\",a nie Paplaka? Dorzuć jeszcze nick- takczysiak, Panjaweł, inkwizytora i co tam jeszcze masz w zanadrzu.\"
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=495622&t=495622

NIE WYPIERAJ SIĘ KŁAMCZUCHO
JAK ŻABA BŁOTA

A kto teraz jeździ do Jankesów ???? Ci co chcieli się tam osiedlić już dawno maja zielone karty czy obywatelstwa a ci którzy jeździli tam turystycznie nigdy nie mieli kłopotu z wizą...Wielki krzyk o nic!!

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0