sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

Springer s.c. PPUH I. Just D. Just
ul. Strusia 14
18-403 Łomża, woj. podlaskie
tel. 86 473 09 05, fax 86 473 22 27

http://springer.lomza.pl/bramy/index.php?option=com_content&view=article&id=76&Itemid=88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

Słowo Boże nie zauważa innych Narodów i pewnie one wszystkie z zawiści Żydów nie lubią... jak pasierby swoje, przybrane, rodzeństwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

Tu masz nr do gościa co piaskuje tel.600064437 i gg.6766169. Z pewnością dobrze zrobi robotę i nie zedrze z kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

ale kompresja jest ta sama dla wszystkich jak nie powiększysz obrazu różnicę widać w ujęciach nocnych, kolorach itp jak tak sobie wybrałem wertowałem wszystkie firmy i wybrałem canona hv 40 kamerka ta bardzo pochlebne zebrała opinie w literaturze ale teraz są lepsze...filmiki z reguły z zagranicy ludzie chwalą się sprzetem..można spojrzeć zawsze to jakieś info...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

za http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/524401,sol-przemyslowa-nie-jest-grozna-dla-zdrowia-sa-wyniki-badan,id,t.html?cookie=1
Sól techniczna badana w laboratoriach Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynaryjnego i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu nie jest groźna dla zdrowia - poinformował we wtorek w Poznaniu Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny Andrzej Trybusz.

W laboratoriach WSSE przebadano pięć próbek soli jadalnej i peklosoli pobranych w firmach zajmujących się obrotem solą. Badaniem objęto m.in. zawartość azotynów, metali, azotanów i siarczanów.

Jak poinformował na konferencji prasowej Trybusz, wyniki przeprowadzonych badań mieszczą się w określonych dla soli jadalnej normach, "z wyjątkiem niewielkiego przekroczenia w jednej próbce zawartości siarczanów".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

nina26-"Tak więc nie pieprz mi głupot a zapychaniu dupy byle czym, bo byle co to my konsumujemy od urodzenia w każdym produkcie." Kobieto nie wiem jak Ty,ale ja sie uwazam za swiadomego konsumenta.Jesli Ty kupujesz "szynke"paczkowaną za 10 zl,ktora nie jest szynka,a tylko lezala kolo szynki to powodzenia.Wiem ze ludzie nie maja czasami wyboru biorac pod uwage sytuacje ekonomiczna,ale naprawde nie trzeba byc krezusem zeby byc tzw.swiadomym konsumentem.Kuchnia zdrowa niekoniecznie musi byc droga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

jak cos to moge ci sprzedac swoj telefon Sony Ericson c 902 z akcesoriami za 150zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

Ja np. nie przepadam za zbyt słonymi wyrobami, ale Janusz widzę, że dla ciebie sól to podstawa. Dla mnie 1kg soli starcza na rok a może i dłużej, a Janusz przejada 1tonę w 10 lat, czyli 100 kg na rok, jakieś 2 garście dziennie. Podaj parę przepisów swojej morskiej kuchni. Aż żal mi twojej rodziny. A zupa nie za słona?
Kielbasa wg. przepisu Janusza:

1kg mięsa wieprzowego,
1 łopata soli,
pieprzu szczypta,
słoniny jak kto lubi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

UNITRANS ® - POLSKA poleca:

SÓL KAMIENNA DROGOWA

Kłodawska sól drogowa zalecana jest jako środek do zwalczania śliskości zimowych. Skutecznie rozpuszcza śnieg i lód na drogach, chodnikach, parkingach itp.

Sól drogowa pakowana jest w wytrzymałe plastikowe worki o wadze:

5 kg - 120 szt/paleta, ZIMA 2011/12, cena 2,50 PLN / worek
25 kg - 45 szt/paleta, ZIMA 2011/12, cena 9 PLN / worek
50 kg - 21 szt/paleta, ZIMA 2011/12, cena 18 PLN / worek

Sól może być dostarczana również luzem.

Oferowana sól drogowa posiada od 90% do 97% NaCl
nie zawiera piachu i żwiru !

Dzięki zastosowaniu antyzbrylacza sól jest zawsze sypka !
Kłodawska sól drogowa zalecana jest przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie, jako materiał zimowego utrzymania dróg, jak również spełnia wszelkie wymagania dotyczące warunków normy PN-86/C-84081/02 oraz odpowiada podstawowym warunkom higienicznym (atest PZH).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

W jakiej wadze dziadek walczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

o dziadek GRANT SREBRNY PANELLLLLLLL :0
CO DOBREEEEGGGOOOOOOOOOO

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

robciu, 80 z przesyłko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

ło a jak wpadnę he :)
a na pewno to opłacalne ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

też tam kwiaty kupowałem. Ladne zapachy mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy z ryżawego, antypolskiego i pierwszego ober-folksdojcza RP, też zrobili już bolka?

baska, nie żartuj sobie. tu się targujemy o antene, a nie o soli do kiełbasy gadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org