czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komuna wróciła

a czemu nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

własnie okoliczności tego zaginięcia są dziwne - pisze się wyszła w nieznanym kierunku - nic nikomu nie powiedziała czy nei chciała powiedzieć gdzie idzie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Nie oceniajcie jak nie znacie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

w Łomży nie kupisz a zrobić na zamówienie drogo wychodzi trzeba poszukać gotowców.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Witam.
Czy wie ktoś gdzie 17 latem może zostać zatrudniony w Łomży? Mam aktualną książeczkę sanepid.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Chamskie jeżeli chodzi o ścisłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

dobrze ze poszukuje domu dla tego psa. Więc kochani zamknijcie geby tylko kto chce pomoc niech pomaga bo psina czeka.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Witam. Jeden kabel od głośnika jest za krótki, jest to zwykły kabel od kina domowego. Potrzebuję długości 10 metrów. Gdzie dostanę taki kabel w Łomży ?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

W ostrołece jest super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Tylko o co chodzi...

Otoz jak sie dowiem ze trzeba robic artroskopie to dobrze dobrze... trudno... ale zaden lekarz z lomzy tego nie zaproponowal - nawet nie wykonal badan w tym celu!

A czy komus dr Kruszewski pomogl w inny sposob? To znaczy przepisal dobry antybiotyk, zastrzyki itp itd ?

Czy kazdemu ktoremu pomogl to tylko operacja/ zabiegiem?

Bo ja i porzadnych lekow nawet nie dostalem puki co... a z tego co sie widze po zakresie ruchow to jakby wiezadla sprawne, łąkotki chyab tez...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

poprawka - potrzebuję 14 metrów :d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu naszego ukochanego pieska. Wczoraj w godzinach popołudniowych zaginęła nasza ukochana suczka, która była już z nami wiele lat. Prawdopodobnie dobrzy ludzie odwieźli ją do schroniska, ale niestety wymknęła się i uciekła. Miczka to pinczerek miniaturowy tzw. ratlerek. Krótka sierść koloru brązowego, duże oczy i różowa obróżka. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat naszej ukochanej suczki proszę o kontakt. Oczywiście dla wszystkich którzy wskażą miejsce pobytu suczki przewidzieliśmy nagrodę . Jeżeli ktokolwiek widział ją proszę o kontakt, bo dzieciaki bardzo tęsknią i płaczą do swojego pupilka.

Tel. 504036818

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Cleric nie sądze, że doszło naruszenia dóbr, a jeżeli tak to tu zdecydowanie po połowie wina począwszy od roztropnej osoby, która chciała błysnąć w temacie w którym zaistniał jako pierwszy odnośnik.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Bexx widze ze mocny to ty tylko w gebie jestes bo tylko ciagle jakies pretensje masz nie wiadomo o co a zero konkretów z twojej strony.Wiec jezeli nie masz zamiaru pomoc to to forum nie jest dla ciebie.A dla scisłosci to oboje z zona wyjezdzamy w kwietniu za granice dlatego szukamy mu drugiego domu.Gdyby nie wyjazd nie oddawałbym go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

ja mam do sprzedania Samsunga SGH-D900i za 50 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Bardzo mocno 3mam kciuki, żeby się znalazła. Wyobrażam sobie jak Państwo tęsknić bo sama mam dwa psy. Jeśli cokolwiek będę wiedziała, zadzwonię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

no słyszałam jak to dobrzy ludzie zapakowali do bagaznika samochodu ratlerka i fru z nim do schroniska, auto przed schroniskiem bagaznik otworzyli a biedny, wystraszony psiak wyskoczyl z bagaznika i pogonil przed siebie, dobroci ludzie oj dobroci, takiego psiaka to się bierze pod bluzę, na ręce albo na smycz a nie jak "psa" w bagażnik, a poza tym po co zgarneli skądś tam, piesek za 5 min lub za godzinę wrocilby do domu, ale nie, trzeba go od razu i to biegiem do schroniska, tfu z takimi ludzmi i ich dobrocia, zbulwersowana jestem to i chaotycznie pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

megan- my ciebie nie rozumiemy ? kto tu chciał zablyszczeć bo na pewno nie ja , a moje wypowiedzi w tym temacie są tylko związane z tematem , pomocą prawną którą znalazłem w google oraz spostrzeżeniami :) wiec nie wiem na kogo te swoje błyski kierujesz a zwłaszcza winę po połowie bo zezowate szczęscie 2 razy napisał link tej osoby zanim podjęto dyskusję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

hah o tej grze zapomniałem wspomnieć ;) dobrze by było bf3 tyle, że wątpię aby ktoś posiadał odpowiedni sprzęt ;p zatem przy bf2 pozostaniemy i day of defeat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Czy pływalnia w Ostrołęce posiada wyższy standard od pływalni nr 2 przy ulicy Wyszyńskiego ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

no tak przeciez nic sie nie stalo,badanie zrobili i okazalo sie ze sol w porzadku, zdrowa,a tu niektorzy maciciele szukaja problemu,przeciez jak to nina26 napisala,wiele innych nieznanych nam niebezpiecznych substancji jest w zywnosci to kolejna nie robi roznicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

To wszystko z tej soli rakotworczej na drogi,truja tych biednych ludzi.Aoni mowia ze pycha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

w Ostrołęce, sa 2 duze zjezdzalnie, 1-podwójna malutka, 2x jaccuzi, bicze, masaże wodne na różne cześci ciała, dwie sauny parowa i sucha. Basen do treningu, basen do pływania. Na górze jest dosyć tania i dobra restauracja, oczywiscie mozna cos kupic do jedzenia podczas pływania!, i niedługo bedzie otwarta kręgelnia na dole basenu...
Generalnie podobny poziom co w Łomży, z tym ze sauna w Ostrolece czynna jest tylko w weekend, natomiast w reszte tyg sa zarezerowane dla osób prywatnych(ktore de facto nie robia przeszkód by skorzystac), zjedzac mozna dowoli, z tego co pamietam w Lomzy tylko kilka razy zjazd jest w cenie biletu...
srednio przychodzi w ostrolece ok 1000 osób dziennie... Takze jest wesoło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Jak jest tak zdrowa i git to czemu nie można jej stosować w przemyśle spożywczym??? Czemu ku rwa wyżera blachy w samochodach???
Nina26 wez kup sobie worek tej soli i używaj w domu jak jest taka zdrowa!!!
A tak w ogóle ci co tak bronią JBB chyab sie z chu em pozamieniali na rozumy po to jest sól spożywcza zeby stosowac ją w wyrobach dla ludzi a sol wypadowa do posypywania ulic przecież jednym ze sloganów tej firmy jest GWARANCJA JAKOCI ORAZ SMAKU!
I gdzie tu jest jakosc.
A na filmach widac ewidentnie ze wiedzieli skad biora i co biora a pozniej jeszcze ida w zaparte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

ja proponuje spojrzeć na to trochę inaczej pomińmy jakiej narodowości byli ludzie którzy padli ofiarą naszych rodaków w tamtym okresie. Ale pamiętajmy ,ze padli oni ofiarą bestialskich mordów które tak naprawde do dzisiaj do końca nie został rozliczone a sprawcy i ich czyny częstokroć nie spotykaja się z potepieniem.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

Ok, to pomijając Łomżę, nikt nie zamawiał w rzetelnej firmie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

a na jakiej ulicy w Ostrołęce jest ten basen??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

takie posty Etinette i podobnych szkoda komentować ale skad i od kogo pochodzą chyba łatwo sie domyśleć. Nie wiem jakby nie patrzyć to trudno sie w nich dopatrzeć dobrej woli czy też zwyczajnej krzty zdrowego rozumu. Jak masz ochote i chcesz sobie kogos straszyć to czyń to rozwaznie bo zielonego pojęcia nie masz matole o czym piszesz podobnie jak twoi pracodawcy. Mnie posądzasz o zawiść natomiast u siebie niczego nie doszukałeś sie gdy sypałeś niedobrą sól ludziom do wędliny.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

hm właśnie co znaczy mam za to płacić i to dosłownie ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuna wróciła

santreo

Określ po czyjej jestes stronie będzie mi łatwiej z tobą dyskutować, ja jestem Polakiem i mam Polskie obowiązki.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org