czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

a po co mieli by się przyznawać, że nieświadomie kupili tą sól?, kto wiedział że z nią może być coś nie tak? jak by się przyznali to ten zakład jak nie zniknął z powodu pożaru to z powodu soli już by to mogło się stać. A takich zakładów w Polsce jest tysiące i dziesiątki tysięcy pracowników...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

proponował bym tam wejsc i zobaczyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

Ostatnio firmy robia testy czy ta osoba nadaje sie na to stanowisko czy nie,nawet do biura sklepu,coraz czesciej sa robione testy,psychologiczne i inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

Zgadzam się muzyk z tym co mówisz, najlepsza reklama to POCZTA PANTOFLOWA! Ale chciałbym żeby w końcu powstała strona która pozwoli rozdzielić zespoły dobre od tych gorszych bo jest w Łomży kilka zespołów trzymających poziom, a na takiej stronie będzie pokazane czarno na białym. Ale jakoś zespoły się tym nie interesują....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

Kwiaciarnia „Róża” przy ul. Śniadeckiego 15 w Łomży to bardzo solidny sklep. Zamówiłem wiązankę na przeprosiny dla mojej ukochanej w sobotę. Nie odebrałem jej bo pracowałem do późna wieczorem. Zadzwoniłem do właścicielki sklepu i umówiłem się na odbiór tej wiązanki w niedzielę. Nie było żadnego problemu ze strony właścicielki kwiaciarni. Wiązanka była prześliczna, cudowna. Dałem ją mojej lubej, a ona spojrzała na te kwiaty i ze łzami w oczach powiedziała mi. Nigdy nie otrzymałam tak cudnej wiązanki – wybaczam Tobie.
Dziękuję tej Pani za prześliczną wiązankę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

5. Zabronione jest wykorzystanie otrzymanych od nas danych na temat użytkownika w jakimkolwiek materiale reklamowym.
3. Zabronione jest przekazywanie nam informacji uzyskanych od użytkowników niezależnie lub treści użytkowników bez ich zgody.
8. Przyznajemy użytkownikowi wszystkie prawa niezbędne do korzystania z otrzymanego od nas kodu, API, danych i narzędzi.



PUNKT 8 JAK NAJBARDZIEJ DLATEGO PODPUNKT 2 PUNKT 4 NIE WCHODZI U CIEBIE W GRĘ ROZUMIESZ !!!!!!!!!

I NIE BEDE CI JUZ WIECZNIE CZŁOWIEKU TŁUMACZYŁ ZE NIE MASZ RACJI ADWOKAT TEZ MI POWIEDZIAŁ I TO NIE JEDEN ZE NARUSZYŁEŚ PRAWO WIEC DARUJMY SOBIE DALESZ WYPOWIEDZI SWOJĄ NIEWINNOSC TU MOZESZ POKAZYWAĆ JA CIĘ O NIC NIE BEDE OBWINIAŁ ALE JASNO DOWODY SWIADCZĄ PRZECIWKO TOBIE
PROSTE !


I JAKBYS ZAPOMNIAL W USTAWIENIACH SĄ 3 WERSJE - PUBLICZNIE, NIEPUBLICZNIE I ZASTRZEŻONE NA NIEPUBLICZNYM TEŻ TO DZIAŁA MOZESZ SOBIE TO SAM SPRAWDZIĆ ZAKŁADAJĄC KONTO


I JUZ MNIE NUDZI TŁUMACZENIE TOBIE OD 12 GODZIN ZE RACJI NIE MASZ
NUDZĄ MNIE JUZ TAKIE PIERD****KA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

no to niech też swoje wyroby sprzedają duzo taniej i w biedronce skoro uzywają tańszych surowców a nie pieprzą o wysokich wymaganiach w ich zakładzie oraz higienie:)
Właśnie o to chodzi że te pasztety z biedronki sa takiej samej jakości jak wyroby JBB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

Powim ci ze byłam tam ze 2 razy ale za dobrego towaru to tam nie było, no i by się przyadała większa reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael zamknął ambasadę w Warszawie...

Nie wiem o czym tu dyskutować jeszcze, udostępniłeś dane, które pozwalają na identyfikację tejże osoby. Czyli zgodnie z ustawą - jej dane osobowe.
Powiem szczerze, że przydałby się w Łomży taki proces, głośny i z dużą karą...bo to co się wyprawia na tym forum woła o pomstę do nieba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org