sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A teraz coś z branży mieszkaniowej...

dobra niewazne spory, powiedzcie kto to stawia i ile ma ich byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A teraz coś z branży mieszkaniowej...

,,qrde nie jest tak źle.... daję radę się ogarniać.... da się żyć"

ale co to za życie? bez sensu i póki jeszcze czas uciekaj od niego, może on wtedy się zreflektuje, po co ci związek w którym Ciebie nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A teraz coś z branży mieszkaniowej...

najlepiej to sobie odpuście tematy zespołów , a weźcie się za robotę ogarnijcie to i wszystko będzie oki take jest moje zdanie teraz jest post poćwiczyć , a nie reklamować się na forum ja od 2 lat obserwuje tematy zespołów i wiem kto sam o sobie pisze albo kto na kogo ,

także teraz wolne od grania to do roboty i ćwiczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A teraz coś z branży mieszkaniowej...

ojciec, weś już przestań siać tą chorą propagandę, dali ciała, nie chcą się przyznać składają jakieś dziwne kwity i twierdzą jeszcze że są poszkodowani a ja?

co do szkodliwości, to trzeba słuchać co ktoś mówi - "nie jest szkodliwe", ale jak się stosuje raz na jakiś czas, bo po dłuższym czasie jak pisał anwil włocławek w informacji do tej soli nie może ona być spożywana przez ludzi, to chyba więcej mów niż specjalista od jednego razu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A teraz coś z branży mieszkaniowej...

od tego by najlepiej zacząć, że produkty z JBB i wielu innych producentów powinni mieć zakaz nazywania swoich WYROBÓW jako wędliny
i to nie tylko z powodu "prawdopodobnego" stosowania soli wypadowej cała technologia produkcji tego sztucznego kitu do zapychania to jedno wielkie nieporozumienie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A teraz coś z branży mieszkaniowej...

Kuba 111 nie szukaj tu prawdy bo tu się nie dowiesz ani o manku ani o patryciuszu itd tną się bo pewnie jeden drugiemu w paradę wszedł wnioskuje to po tym ich pisaniu heheheh tylko się ośmieszacie chłopcy , zespołu poszukaj lepiej na np. http://www.slub.lomza.pl/ może tam znajdziesz ciekawe oferty bez zbędnych komentarzy a poza tym wesela jutro nie bierzesz to możesz się umówić i pojeżdzić i popatrzeć gdzie na weselu jak grają.

pozdrawiam miłego szukania :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A teraz coś z branży mieszkaniowej...

Regulamin zasad Facebooka :

Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym)


No i wszystko jasne, regulamin został zaakceptowany.. A przecież nie ma przymusu, żeby zdjęcie profilowe było autentyczne..

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org