czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Wystarczy nie kraść\" legło w gruzach.

Witam. Mam na zbyciu prawie nie używany świetny laptop biurowy Acer Aspire 5738Z. Jest on z 2010 roku. Ma on zainstalowany Office 2010 i wszelkie oprogramowanie biurowe. Jest piękny, lśniący o ciemnogranatowym kolorze. Posiada panoramiczny monitor 15,6". Chciałbym sprzedać go za 1000, a na pewno minimum 800 zł. Mogę dołączyć bonusy. Czy jest w Łomży jakiś serwis, który przyjmuje mało używane laptopy? Gdzie najlepiej dokonać takiej operacji? Czy są inne fora ogłoszeniowe, poza 4lomza.pl i my.lomza.pl, gdzie można zamieścić anons? Liczę na pomoc, gdyż bardzo chciałbym pozbyć się tego uroczego, ale mi już niepotrzebnego, urządzenia.
Mój e-mail to: lukasz19871@onet.pl
Mój nr kom. to: 515605873
Jeśli ktoś chciałbym pomóc, proszę o odp.
Pozdrawiam.
Ł.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

Trzech młodych mieszkańców Łomży zostało zatrzymanych w nocy z soboty na niedzielę, po tym jak w samochodzie którym jechali policjanci znaleźli ponad 10 gramów amfetaminy, a także elektroniczną wagę i torebki tzw. dilerki.

Link do artykułu http://4lomza.pl/index.php?wiad=28036

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

Czemu na Łomżyńskich stronach ani słowa nikt nie wspomniał o tej inwestycji? Pod Łomżą w okolicach Janowa powstaje ferma wiatrowa. Więcej na: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=606095&page=48

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

Cieszy mie to bardzo Andy :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

Oj karol,wspolczuje gustu,ale o gustach sie nie dyskutuje.No coz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

poczytaj sobie co napisała osoba o niku K4T i sprawdz sobie link ktory ci wysłałem ,poza tym sam wkleiłeś na forum wizerunek osoby bez jego zgody a zgodnie z prawem to jest juz rozpowszechnianie jezeli osoba której podaleś linka na forum wyraziła na to zgodę to nie mam do ciebie nic , a jeżeli nie, to tylko tłumaczę Ci konsekwencje jakie moga Cię spotkać w takim wypadku . A błyszczeć nie muszę tylko cię uświadamiam jaką wlaśnie robisz głupotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

mam jedne pytanie------------------ gdzie kuva byli przez 10 lat???? gdzie byl sanepid nie wazne czy z lomzy czy z Ostroleki???!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

ogolnie miejsce dosc dobre

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Wystarczy nie kraść\\\" legło w gruzach.

wlasnie mam dac dzis odp czy biore ten sklep,cena nie jest wysoka z towarem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org