czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pyrusowe zwycięstwo PiS

na to samo wychodzi .. :):)
ja już dawno zamknołem sprawę i patrze że dalej próbujesz mnie oczerniać :):)




upokorzę się i przyznam ci racje to zapewna podbuduje twoje EGO :):)

Z POWAŻANIEM POZDRAWIAM I MIŁEGO MONTOWANIA WIATRAKÓW :):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pyrusowe zwycięstwo PiS



UWAGA ! Temat może zawierać treści uznawane powszechnie za obraźliwe. Jeśli jesteś wrażliwy na wulgaryzmy , przejdź do innego tematu !

Nikt , nikogo nie zmusza do czytania , jest tyle ciekawszych tematów obok , kto nie chce , niech nie czyta..



Temat jest odpowiedzią na prostacką i prymitywną prowokację ze strony osobliwości tego Forum , nijakiego A n d y C .
Założyłem go celem obnażenia głupoty forumowego trolla i jako przestrogę dla innych wirtualnych „ bohaterów „ myślących , że są anonimowi i niemożliwi do ustalenia w realu . Zakładanie nowych nicków i ukrywanie swojego adresu IP , nic tu nie da . Są sposoby by to sprawdzić .


Otóż nijaki Andy C , 48 letni stary kawaler-prawiczek , menda z podkolneńskiej wsi , zatracił zupełnie poczucie rzeczywistości i KONFABULUJE z rozdwojoną jażnią , nie mogąc się zdecydować na wybór płci . Raz jest niby mężczyzną – Andy C , drugim razem kobietą domagającą się alimentów - Autor: miriamjan .


Autor: - miriamjan i andzia c , to jedna i ta sama osoba !


Ten frustrat nieudolnie próbuję się odgryżć i zemścić za wyimaginowane krzywdy . Świadczy o tym analiza pisanych postów ; ten sam styl , ta sama niespójność wypowiedzi , ta sama tematyka , ten sam prymitywny bełkot wsiowego parobka - nieuka , nigdzie ani ładu , ani składu !

Obie osoby posługują się tą samą składniO i ortografiO !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pyrusowe zwycięstwo PiS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pyrusowe zwycięstwo PiS

kobiety chcą cie po mordzie lać a ty nie podasz adresu żeby ci w mordę na pluć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pyrusowe zwycięstwo PiS

Gdzie oprócz sklepu Karolinka jest spory wybór bucików dziecięcych i można kupić buciki dobrze wyprofilowane np. Bartek czy Ren-but, Emel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org