sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. Nalaskowski: jestem dowodem, że doktrynę LGBT należy krytykować

„Jestem dowodem. Chcę, przy pomocy ludzi dobrej woli, i już w tej chwili przerastającego moje oczekiwania pospolitego ruszenia, udowodnić, że wolno doktrynę LGBT krytykować. Że Polska będzie krajem, w którym wolno krytykować każdą ideologię, bez względu na jej etiologię” – powiedział w programie „Strefa starcia” na antenie TVP Info, prof. Aleksander Nalaskowski.

Read more: http://www.pch24.pl/prof--nalaskowski--jestem-dowodem--ze-doktryne-lgbt-nalezy-krytykowac,70866,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Prof. Nalaskowski: jestem dowodem, że doktrynę LGBT należy krytykować

...problem z wami, homofobami, jest taki, że walczycie z nieistniejącymi problemami, oto bowiem nie ma czegoś takiego jak doktryna, czy ideologia LGBT, czy innej gender...
...natomiast jak najbardziej realna jest ideologia kato-prawicowa, która nakazuje POgardę, nienawiść i dyskryminację tego, co jest ich zdaniem inne od średniowiecznych norm lansowanych przez staroświecki kościół Rzymski...

hehe ... - nie ma czegoś takiego jak doktryna, czy ideologia LGBT, czy innej gender...????

Czyżby?

A w temacie - gdzie jest Rzecznik Praw Ob. Bodnar? Przecież człowiekowi dzieje się krzywda!

Widać wyraźnie, że Bodnar to nie rzecznik praw obywatela tylko rzecznik praw LGBTQ.

LGBT też są obywatelami i praw ich należy bronić tak samo jak każdego innego...
...jeżeli uważasz, że jest jakaś ideologia/doktryna LGBT wskaż takową i jej założenia..., walka o prawa człowieka dla siebie to chyba normalna rzecz i żadnej specjalnej ideologii nie wymaga, POza POwoływaniem się na wartości tolerancji, równoprawności i podstawowe prawa człowieka zaPiSane od dawna w dokumentach światowych i Europejskich...

Nic tu nie trzeba wskazywać. Ślepego udajesz? Na żadnej paradzie elgiebeciarzy nie byłeś?

To tam właśnie promujecie swoje chore ideologie/doktryny!

Koło tolerancji to ty nigdy nie stałeś. Pojęcia nie masz, co to jest tolerancja.

Autor: paplik (---.static.arubacloud.pl)
Data: 16-09-19 10:31

\"LGBT też są obywatelami i praw ich należy bronić tak samo jak każdego innego...\"

Nieprawda, niema obywatela LGBT. Nie ma obywatela PIS czy obywatela PSL itd.
LGBT to jest stowarzyszenie, organizacja. Jak chcą wywalczyć jakieś większe prawa dla siebie, to po pierwsze niech założą partię polityczną, a potem przekonają większość wyborców i po wygraniu wyborów niech rządzą jak im społeczeństwo zaufa.

??????
A to ciekawe.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

toty jak zwykle blysnal

to.ty4, kato-szowinistyczny kacanie

...owo stowarzyszenie skupia m. in. ludzi o homoseksualnej orientacji, których to POlaków jest znaczna grupa i mają prawo domagać się identycznych praw dla siebie, takich jakie mają hetero, nie żadnych przywilejów tylko równouprawnienia np. ich związków partnerskich z tradycyjnym małżeńskim, żeby ich rodziny nie były dyskryminowane...

To najpierw niech zmienią konstytucję, ponieważ homoseksualni mają takie same prawa jak heteroseksualni. Rodzina ma inne prawa, a czym jest rodzina to jest zapisane w konstytucji.

te PiSdzie ch je Konstytucje RP maja za szmate, uzywajac jej tak jak im wygodnie..... raz jest ona cacy a innym razem beee..... obludne cvrwy z PiSdziej trzody....

urbi et orbi !

Tak naprawdę już Marks i Engel uważali monogamię za „absurdalne założenie”. Według nich w tradycyjnej rodzinie mąż jest burżujem zniewalającym żonę-proletariuszkę. Rodzina, według ideologów komunizmu, jest owocem własności prywatnej. Mężczyzna, gromadząc własność prywatną, zapragnął zapewnić sobie spadkobiercę. Toteż – poprzez monogamię – zniewolił kobietę, aby wiedzieć kto jest jego potomkiem. Prawdziwy komunizm nie jest więc możliwy, dopóki istnieje rodzina. Wprowadzenie marksistowskiego „raju” wymaga więc zniszczenia rodziny.

Read more: http://www.pch24.pl/jak-czerwona-zaraza-stala-sie-teczowa---opinia-,70489,i.html

I tym właśnie zajmują się „tęczowi” rewolucjoniści.

PIS TYLKO PIS ZWYCIĘŻY DEBILE FASZYSTOWSKIE WYGONIĆ ICH Z POLSKI .SZUJE UBECKIE RAZEM ZE ZBIERANINĄ JAK- ZIELONI, KONFEDERACJA ,NOWOCZESNA .TO JEST STARA KOMUNA WYGONIĆ TO Z RZĄDU. JAK SZCZURY UBEKI NOCNEJ ZMIANY. NIGDY OSZOŁOMÓW DEBILÓW FASZYSTOWSKICH WYNOCHA Z POLSKI SZUJE UBECKIE RAZEM Z TYM BIEDRONIEM GEJOSTWEM I TĘCZOWĄ SZMATĄ ZARAZĄ , JAK LGBT NIECH SIĘ SCHOWAJĄ W JAKIM BUSZU. NIC ROZUMU NIE MA RAZEM CZARZASTY UBEK Z KRWI I KOŚCI.

Borys-50

to.ty4

...mylisz Konstytucję z katechizmem katolskim, bo wyznania chrześcijańskie już dawno uznały prawa homosiów udzielając im nawet sakramentalnych ślubów..., a Ustawa Zasadnicza przede wszystkim zabrania dyskryminacji ze względu na orientacją seksualną, natomiast nie definiuje ona jaki POwinien być skład rodziny, bo jest mnóstwo rodzin monogamicznych zupełnie nie opartych na związkach seksualnych i ci też, jak homosie wymagają równouprawnienia, o tym, że mnóstwo par hetero żyje w nieformalnych związkach nawet nie wsPOmnę i ich legalizacja ułatwiłaby im codzienne życie...

Jest proste rozwiązanie ,wprowadzić zasady jak tu....w ..Apel do władz RP w sprawie klerykalizacji kraju
Niniejszy apel nie jest skierowany do Kościoła katolickiego (dalej: Kościoła), ale do władz państwowych.

List otwarty polskich naukowców

Kościół, jak każda legalnie działająca organizacja, ma pełne prawo wyrażania swoich poglądów w rozmaitych kwestiach, zwłaszcza moralnych, oraz do podejmowania działań w celu wprowadzania w życie swych postulatów, ale w granicach obowiązującego prawa. Z tego jednak nie wynika, że owe postulaty – wszystkie i zawsze – mają być akceptowane i realizowane przez władze publiczne. Takie też jest stanowisko sporej i stale zwiększającej się liczby Polaków. Jest to wystarczający sygnał dla władz państwowych, aby ściśle przestrzegały zasady neutralności światopoglądowej państwa zagwarantowanej w Konstytucji RP.

Władze RP są nadmiernie uległe wobec roszczeń Kościoła w sprawach finansowych, edukacyjnych, blokowania inicjatyw legislacyjnych w tzw. gorących materiach prawnych i społecznych (np. związki partnerskie, przemoc w rodzinie) czy demonstracyjnego eksponowania symboli religijnych w instytucjach publicznych. Postawa ta nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia. Bywa, że uroczystości o charakterze państwowym mają przede wszystkim charakter religijny, a władze publiczne stają się dodatkiem do hierarchów kościelnych występujących w roli rzeczywistych gospodarzy. Prowadzi to do degradacji państwa i obniżenia jego prestiżu w skali krajowej, a nawet międzynarodowej.

Spotykamy się także z działaniami przedstawicieli Kościoła o charakterze bliskim kolizji z prawem lub przekraczającym tę barierę w postaci wzywania do naruszania prawa, gróźb pod adresem osób rezygnujących z katechezy w szkole, zmuszania uczniów do uczestniczenia w obrzędach religijnych, domagania się przez szkoły ujawniania przez rodziców lub uczniów swojego światopoglądu, obrażania ludzi niewierzących w publicznych wypowiedziach duchownych czy nawet deprecjonowania najwyższych przedstawicieli władz państwowych.

Częste przypadki bezczynności organów RP wobec tego rodzaju zaszłości mają bardzo negatywny skutek dla spójności społecznej i winny być zastąpione działaniami mającymi na celu pełne urzeczywistnienie ustrojowych podstaw państwa polskiego i jego porządku prawnego, tak jak tego wymaga konstytucja i inne ustawy.

SYGNATARIUSZAMI POWYŻSZEGO APELU SĄ PROFESOROWIE:
Jerzy Brzeziński (psycholog)
Dariusz Doliński (psycholog)
Ewa Łętowska (prawnik)
Edward Nęcka (psycholog)
Stanisław Obirek (polonista)
Henryk Olszewski (prawnik)
Wiktor Osiatyński (prawnik)
Janusz Reykowski (psycholog)
Henryk Samsonowicz (historyk)
Jan Strelau (psycholog)
Jerzy Szacki (socjolog)
Andrzej Walicki (filozof)
Bogdan Wojciszke (psycholog)
Jan Woleński (filozof)
Mirosław Wyrzykowski (prawnik)

Ty również możesz podpisać się pod petycją.

Anatol M.

Co za trolle i debile! tym anty Polakom zależy tylko na tym, by Polskę osłabiać! wg ich chorej teorii nic w Polsce nie jest potrzebne - ani armia, ani gospodarka, ani silna rodzina oraz dobrze zarabiający naród! najlepiej byłoby zlikwidować Polskę, tak jak to przez lata robili! dlatego 13 października to my musimy ich raz na zawsze zlikwidować! i wysłać tych komuchów parchatych na niechlubny śmietnik historii, bo tam ich miejsce!!! tylko PiS! tylko prawdziwa Polska! tak nam dopomóż Bóg!

Borys-50

Co za trolle i debile! tym anty Polakom zależy tylko na tym, by Polskę osłabiać! wg ich chorej teorii nic w Polsce nie jest potrzebne - ani armia, ani gospodarka, ani silna rodzina oraz dobrze zarabiający naród! najlepiej byłoby zlikwidować Polskę, tak jak to przez lata robili! dlatego 13 października to my musimy ich raz na zawsze zlikwidować! i wysłać tych komuchów parchatych na niechlubny śmietnik historii, bo tam ich miejsce!!! tylko PiS! tylko prawdziwa Polska! tak nam dopomóż Bóg!

Borys-50

Borys-50

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191016105315.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0