czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Spokojnie odsłucha :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

maruda!!!!
Jak mogłeś, idź spać, a ja tu spowolnie rytmy :)

http://www.youtube.com/watch?v=huXh3M7bCs4





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

taaaaaa!!!!!!
Kochamy :):)
Jak psy dziada w ciemnym kącie :):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Mrauuu to ja cuś romantycznego zapuszczę:)


Hard-Fi Fire In The House

http://www.youtube.com/watch?v=XQA0LrMVsJY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu




***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Grzesznych, nieuczesanych życzę ;)))

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

To na pewno się Tobie spodoba:)
Young Guns Bones

http://www.youtube.com/watch?v=aL2yNDpuWb8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Dobrej, dobrej ...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

chisora won do domu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

gdyby, babcia miała wąsy, to by dziadkiem była !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Szacun dla MISTRZA !

40 lat , to już coś i gdyby nawet, jakiś wypadek to zawsze wyjątek potwierdza regułę,
KOZAK jest dobry !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu


40 lat , to już coś i gdyby nawet, jakiś wypadek to zawsze wyjątek potwierdza regułę,
KOZAK jest dobry !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Księże Tomaszu, czy Ty potrafisz odpowiadać na pytania? ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Chyba oglądaliśmy inną walkę. To była jedna z najgorszych walk Kliczki i o takiej przewadze punktowej powinien tylko pomarzyć. Ale cóż, tutaj nie walka wchodziła w grę, tylko pieniądze i show.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

to już nie ten czas dla MISTRZA , ale odejdzie w chwale i szacunku,

człowiek nie jest typowym " wałem treningowym ", a ma DOKTORAT z filozofii - musi nie głupi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Majtki mokre i co dalej ?

weżcie się wymieńcie nr telefonu , Wasza brocha co Wy się macie ku sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Jak chcesz tanio to tylko ja - bo robić nie umie a aparatu to sobie pożyczę od brata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Przepraszam za tego ,,PAJACA" w tym temacie.. koniec udzielania się do ZEZA :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Tomuś, jak jesteś czarnym to

A kysz !
Tomuś, wszedłeś z buciorami tu na forum i i robisz marketing KLECHISTANOWI, głupie stwierdzenie, że : ..."wiara w Boga i w Ksiedza są jednoscią i nie mozna tej wiary rozdzielać ", dyskredytuje Cię w moich oczach.
Pseudo–księża, którzy wstępują do seminarium tylko ze względu na kasę, głoszą pseudo-kazania i wyciągają od nas każdą złotówkę , jak to się mówi :” na wszelki wypadek, to i ksiądz ch.. nosi „ a często i gęsto robi z tego użytek, na koszt pasanych owieczek. Szantażują nas , że jak nie to gdzieś tam w bliżej nie określonym wymiarze będziemy sądzeni .

Tomek, jak Ty wierzysz w życie pozagrobowe, to pożycz mi parę groszy , oddam Ci na tamtym świecie .


Szczerze mówiąc, nie mam nic przeciwko temu w co kto chce wierzyć, jego broha, ale już wku….ja mnie ten wszechobecny czarny pijar . A stawianie Boga ( zakładając , że istnieje ) i księdza w jednym szeregu to już przegięcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

..bo nie warto.. ; -)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

aniuśki....

ru.chać to bym cię nie chciał i za karę, bo ch..a na śmietniku nie znalazłem, siusiumajtko , brak ci konceptu i argumentów ?

- trzymaj uda razem, bo ci przeciąg kłaki z cipy powyrywa ,

a gdybyś mała chciała zagrać mi na flecie, ściągnąć skórkę, orzech ssać i dopiero du.py dać, - to pomyślę mój ty kFiecie, jak je.ba.łem twoją mać !

...SIUŚKimoje, ZWAŻ Z KIM TAŃCZYSZ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 19-02-12 02:38


Mr_Andrzej ,

pies cię jeb..ł !
____________________________________________________________

taa...

To lepsze niż *** ci w dupe ...

Dzięki za uznanie

Cholerny świat 2000lat chrześcijaństwa i Curva jak fałszywie było tak fałszywie jest ten obłudny religijny porządek na kapłańską modłę nic się nie zmienił.

O czym to świadczy ...

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

No, dobra, już po ostatkowej imprezie. Jeśli moje przemyślenia naprawdę Cię interesują, to:
Autor: 3 słowa (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 12-02-12 13:19

"mały skromny lokalik,bez rozwydrzonych małolatów,piwo i coś mocniejszego, plus coś na ząb,np meduza i lorneta,muzyka lata osiemdziesiąte-dziewięćdziesiąte,szanty, coś w tym klimacie,"

Jestem za tymi klimatami muzycznymi, w rozszerzeniu o lata wcześniejsze.

"lokal położony na południu,na początek jest jedna salka,minus nie można palić,jakby co jest możliwość powiększenia,bezpośrednie zejście do piwnicy, a tam salka ok 42m2,i 25m2,łazienka,trochę to niskie ok 2,65cm - dół dla palących,'

Właśnie! Zimą lokale bez sali dla palących tracą trochę klienteli, bo komu by się chciało w mróz -20 C lub śnieżycę kwitnąć na dworze?


podkreślam,bez luksusów,chodzi o stworzenie odpowiedniego klimatu,

Jedynym luksusem, jakiego potrzebuję, jest czysta łazienka, do której nie będę musiała stać w kolejce pijanych małolat. (No cóż, człowiek się zestarzał :-))
Odpowiedni klimat stwarza właściciel i ludzie. Klimatyczny wystrój to dla niektórych nowiutkie krzesełka z aluminiowych rurek i luksfery ;-), a dla innych prosty niekoniecznie nowy stół, czasem każde inne krzesło itp.

"może ktoś byłby zainteresowany współpracą,raczej nie na zasadzie wspólnika,szukam głównie osób lubiących i pamiętających takie klimaty,chcę stworzyć takie miejsce spotkań,gdzie można pogadać,wypić i posłuchać muzyki,no i coś przy tym zarobić, "

Musisz obliczyć sobie, ile osób zmieści się w lokalu, co i w jakich cenach bedziesz oferował i porównaj to z miesięcznymi kosztami ( takie łatwiej przewidzieć). Pomyśl, ile razy w misiącu Ty sam i Twoi znajomi wychodzą do knajpy i ile za rachunek płacicie.
Czy latem jest możliwość wystawienia kilku stolików na zewnątrz?


Autor: japoniec2010 (---.elomza.pl)
Data: 12-02-12 17:06
"Mi by się marzył taki klimat jak kiedyś w Cześku jak to prowadziła jeszcze Ewa, ale bez zadęcia jak to było w Koteriii. "

Bywałam w "Koterii" często, jakoś tam specjalnie zadęcia nie odczułam. Przeciwnie, fajnie bywało spotykać ludzi z "różnych bajek". Nie przeszkadzało wtedy, że od dymu aż oczy szczypały, a zimą marzło się trochę w stopy, jak się siedziało dalej od rozpalonej kozy. Niestety, Ewa miała koncesję tylko na piwo i raczej nic do jedzenia nie było. Na czym można było zarobić?


Autor: Judyta99 (---.elomza.pl)
Data: 12-02-12 19:00

"Rewelacyjny pomysł,zawsze głupio się robi,kiedy człowiek chciałby troszkę rozrywki poza domem,ale godzi się z rutyną,pozostaje w domu,bo wszędzie jakby...nie pasuje;]Fakt,że u nas wszystko krótko działa,jak z modą.Otworzą lokal wszyscy lecą na raz,a potem wracają w swoje poprzednio wydeptane lokale...Dawno się zastanawiałam nad taką opcją,ale moje środki by tego przedsięwzięcia nie uniosły.Na pewno gdyby taki lokal powstał,znam wielu ludzi z tzn.domówek,którzy mają ten sam odwieczny problem,nie ma gdzie pójść,by nie czuć się za staro,by nie zbierać kąśliwych uwag ,,małolatów''Martwi mnie jedynie ,że 30+ dla chęci zysku,coraz by zmniejszał średnią wieku...Jeśli pozostało by 30+ pomysł jest przedni,a mając 30+ każdy ma ustawione życie i nie burdy mu w głowie...klasa,kultura i dobra zabawa.W większych miastach pod tym względem-wygrywają,czemu by nie u nas:] "

Rozumiem Judytę99. Mam sporo koleżanek - singielek, które rzadko gdzieś wychodzą.

U nas wygrywa "Warka". Dlaczego? Mają różne piwo, inne alkohole, jak się włączy "ssanie", to jest co zjeść i na ciepło i na zimno. W dodatku spory metraż, więc dużo ludzi się mieści, można się spotkać z marszu większą bandą. Klientela wiekowo zróznicowana, ale jakoś nigdy nie czułam się tam źle. Przy tym jest dłużej czynne, nie jak w wielu miejscach w Łomży, gdzie w tygodniu do 23.00 albo maks. do 24.00. Akurat muzyka i telewizory naookoło nie należą do moich ulubionych klimatów, ale z braku laku czasem...

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 12-02-12 21:04

"Na co dzień obiadki, nie musisz mieć kuchni, jakiś katering np.. Byłeś w swojskim jadle na Nowogrodzkiej? Kulturka, dobrze i tanio. Za 6 zł pierożki, za 12 obiad z kompocikiem. A wieczorkiem? 30+:) Dobra kawa, jakies ciastko, a piwo może być na metry:P"

Chyba niekoniecznie. SanEpidowi dogodzić nie jest łatwo. Coś "na ząb" jednakże jest "warunkiem koniecznym". Nie wiem, co, ja jestem wszystkożerna, byle nie jest to coś za bardzo "chemiczne". Ktoś wspominał kalmary i inne przysmaki, ale u nas na wsi to raczej krążki z cebuli zamiast ;-). Mile widziany np. domowy klasyczny smalczyk z ogórkiem. Co z tego, że banalny i wszędzie podają? Dobry smalczyk nie jest zły!


"Ps. Koteria była spoko:)"
Masz rację. Też do niej tęsknię.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

@frotka
Szkoda, że Twój post zginie w tym trollowisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

„Poczekalnia”:
MHz Kanał Nazwa stacji Lokalizacja DW NW ERP kW Pol. Kier. Uwagi
674,00 K 46 MUX-1 TON Łomża *Szosa Zambrowska* LOM PDL 5,000 H plan: 31.05.2012



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

co wy się macie z tymi zespołami hmmmmm bieda taka na rynku muzycznym czy jak inaczej ?????

MASAKRA

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

no jak nie jak tak .....

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

A kto za ciebie bobciu rękami będzie machał ha ha ha chyba nie Z S Ps. A tak pozatym jestem z Łomży!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

chłopak się filmów naoglądał i kozaka udaje ha ha ha ha haaaaaaaa
borysek199 to jakiś dzieciak ha ha ha ha haaaa

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

bobciu nie pochlebiaj sobie bo za duży urośniesz ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

szczotką drucianą a potem cytryną polać , podobno to działa tylko troszeczkę boli ,,,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

witam czy ktoś się może orientuję z kont jest taki gruby ochroniarz z jeziorka milano..i jak sie nazywa bardzo proszę o pomoc.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

z jeziorka z milano ?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

to znaczy dzisiaj ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Dziś jeżdziłem po Łomży żaden BL nawet nie podskoczył czyżby chęci stracili a może strach obleciał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

coś nie tak z tym gościem czy jak ,bo nie wiem czy mogę coś na jego temat napisać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

bobasek 199
ha ha ha ha
nie oglądaj się do tyłu patrz prosto przed siebie , bo ktoś łopatą ci w łeb przyje,i
ha ha ha ha :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

za free ochroniarze nikogo nie atakują musiałaś żle się zachowywać :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

jeżeli nie masz nic do powiedzenia to nie wtrącaj się każdy ma prawo jechać gdzie chce a że trafiają sie takie sku....to inna sprawa

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Nie mam pojęcia.Wyszukiwarka programów znalazła mi te programy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

żenujące...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

W Starej Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

buraki z was ja mam samo B

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

chciałabyś nawet do pięt mi nie dorastasz idiotko nara pozdrawiam

szukaj dalej ale w du.....pie mózgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

aha ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Miarą inteligencji nie są litery na tablicy rejestracyjnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Transponder masakra to twój ryj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

dziękuję za wiadomośc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Wymień olej w skrzyni na początek. Może juz przerobiony. Ja miałem taki sam problem i teraz jest wszystko ok


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Proste ze znam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

poki co to najlepsza inni sa daleko w tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Dab wysuszony ,pakowany w worki , super sie pali , daje duzo ciepla i ladny plomien . Polecam . Sam tam kupuje. Przywoza do domu.Po 200 za metr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Polecam Krzyśka i Heńka na Przykoszarowej za piekarnią Okruszek. Sam wymieniałem tez rozrząd w swoim aucie i jest ok. Tylko musisz się umówić i trochę poczekać bo cały czas mają dużo roboty.
A i polecam mechaników na Marynarskiej tez są dobrzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

Tak się cieszy zainteresowaniem że wczoraj przy ostatkach nie było tam żywego ducha.
A ile córka ma lat? Bo ten lokal faktycznie cieszy się zainteresowaniem 16-18latków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

ja jestem i co w tym takiego ????

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy walka Krynicka vs. Muzyk w kiślu

dokładnie to co tam mówią robciu :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org