sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tam to dopiero są faszyści

W górach pędzą śliwowicę, a u nas szkocka-wygodzka z ziemniaków.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

brawo zezowate,popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Patrzę i oczom własnym nie wierzę.
Większość to buraki na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

1. mala-mi : nic nie mam do wiosek
2. Januszku Kosie: stare murzynskie przysłowie mówi- "uderz w bambus, a buraki się odezwą". Najbardziej Cię lubię za uśmiech, szparę między zębami
i za to, że tak dobrze wytresowałeś Szarika. Kiedy byłam małym chłopcem, też kochałam się w Marusi.
3. Yaniu: jesteś przesympatycznym facetem. Poznaliśmy się kiedyś na wieczorku poświęconym pewnemu lomżyńskiemu muzykowi, który postanowił się rozstać ze swoją ziemską powłoką i gra teraz w innym wymiarze, niekoniecznie trzecim..Fajnie grasz, masz ciekawy styl pisania, bardzo grzeczny można by rzec, ale wszystkim nie dogodzisz. Uprawiasz przecież zupełnie inną profesję.
4. Najczęściej slucham hard coru lub metalu. Nic lubię disko polo. Jest to chwast muzyczny, który rozplenił się najbardziej w wioskach północno-wschodniej Polski i na G. Śląsku. Tworzą go i słuchają wielokomórkowe kultury bezmózgowe. Kiedy słyszę dpolo, powiększają mi się hemoroidy.
5. Niestety muszę kończyć, bo cierpię również na nietrzymanie moczu i nie wiem czy zdążę na nocnik.
6. Pozdrawiam wszystkich, życząc miłego i ciepłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Żeby ludzie mieli godną płacę za swoją pracę to i taki rzeczy by się nie działy.
A tu ani pracy ani płacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Złodziejstwo było, jest i będzie , apetyt rośnie w miarę jedzenia, a ci co mają pracę , to nie kradną ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

lomza23 ja też mam informacje z pierwszej ręki ponieważ też uczestniczyłem w tych rozmowach i jak najbardziej przyznaję Tobie rację, że tak było, aczkolwiek zdać musimy sobie wszyscy sprawę z tego, iż środki jakie otrzymuje MŁKS nie są wystarczające na profesjonalnie działające Stowarzyszenie, które ma kształcić i szkolić dzieci i młodzież. Piszę wyjaśnienie ponieważ można snuć różne domysły z twojej wypowiedzi.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Autor: kleopatra77 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17-02-12 13:24

Mr_Andrzej, wiem ze to do Ciebie nie dociera bo jesteś chory psychicznie... szkoda pisania

___________________________________________________________


Może i to nie dociera do chorych psychicznie ale powiedz co nie dociera bo ja tu sobie nie będę dopowiadał tego czego ty nie wypowiadając okazujesz ignorancję i indolencję o co cie nie podejrzewam. czasem ludzie jak powiedzą A to ze strachu już nie powiedzą B.

taa

kościół to jeden z większych skupów i magazynów metali kolorowych prowadzony przez ludzi którzy mają religijne serca tak wielkie i puste i szlachetne jak dzwony na wieży budowanej kosztem tych kto im wierzy


O czym to świadczy ...

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

60-70 zł. Stawka za 1km. - 2 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

ja się właśnie nie przejmuję bo ze mną jeszcze jako-tako..;) martwię się moją koleżanką która ma dwa płaskie placki do pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

ja za 40zl i to teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

dobrzy ludzie, nie straszcie. U mnie jeszcze nie spisywali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

model?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Nie sądzę, że właściciele chcieliby być kojarzeni z tą katastrofą u wybrzeży Toskanii , to raczej jakiś sentyment do Hiszpanii, coś z hiszpańskiego : concordia = harmonia, zgoda.

Po prostu to niefortunny zbieg okoliczności , a nazwę mieli już wcześniej wymyśloną, może nawet i logo na reklamę czy też np na zastawie stołowej , serwety , obrusy itp .

Mam tylko nadzieję, że ten lokal nie pójdzie na dno jak włoski wycieczkowiec.
Od przybytku głowa nie boli i należy się tylko cieszyć , że coś nowego tu powstało.
Czas pokaże jak to będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

BRAK NICKA = BRAK ROZUMU

Po kigo wała od razu najechałeś na Obelix -a, chyba ci teraz wytłumaczył DLACZEGO ?
rozumiem , jak ktoś jest chamem , to wal z grubej rury, ale On nie wykazał oznak chamstwa PIERWSZY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

akasha no bym nie powiedział tego, zrobione zostały właśnie tylko ze względu na przyjezdnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Nawet gdyby od tego zależało moje życie to tego "lekarza" omijam z daleka..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Niech mi ktoś powie, o co chodzi z tym podświetleniem? Czy telewizory LED mają diody z tyłu/lub na krawędziach? Tzn, że po prostu lampki z tyłu, które oświetlają ścianę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

czesio, jesteś RZADKI jak więzienna zupa !

PSI KU.TAS taki jak ty, ma zawsze coś do powiedzenia ch.....go w KAŻDYM temacie, jesteś FIU.CIE niewiarygodny, sam zawsze musisz dorzucić do pieca jakieś ch...we słowo !

FEŚCIE albo CWELU , ch.j ci w du.pę, kotwica w plecy i wiatr w oczy!!!!

CZYM CIĘ OJCIEC ZROBIŁ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

elcode to w takim razie po co umieszczać ogłoszenia dam prace?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

a czy ta pani na fundusz jest ''taka sama'' jak prywatnie?chodzi mi o to czy mówi czy trzeba samemu wymuszać od tej pani aby cokolwiek powiedziała?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Jest ok tak samo jak prywatnie. Powiedziała, że mozna dzwonic o każdej porze dnia i nocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

tak zrób mu lachę

pojechać to se możesz staremu po kutasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

Blondynka wypełnia wniosek o wydanie duplikatu karty. Zacina się na polu "przyczyna". Doradca podpowiada jej:
- Napisze pani "trzy razy nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN".
Blondynka pisze: "Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

kosciol to jest panstwo w panstwie,ma swoje prawa,ktore sa nam narzucane,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

skaczył się:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

ja ci moge zrobic zdjecia tanio i duzo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tam to dopiero są faszyści

czesiu, PAŁA jesteś ! morda PSI NAPLECIE w kubeł i nie kiełkuj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org