niedziela, 25 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ordo Iuris w obronie praw rodziców. Powstał projekt nowelizacji ustawy o prawie oświatowym

Prawo oświatowe w niewystarczający sposób chroni konstytucyjny przywilej rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Z tego względu Instytut Ordo Iuris przygotował projekt ustawy zmieniającej dotychczasowe przepisy. Zgodnie z jego założeniami rodzice mieliby większy wpływ na treści jakie chcą przekazywać ich dzieciom organizacje zewnętrzne działające w szkołach.

Read more: http://www.pch24.pl/ordo-iuris-w-obronie-praw-rodzicow--powstal-projekt-nowelizacji-ustawy-o-prawie-oswiatowym,68881,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ordo Iuris w obronie praw rodziców. Powstał projekt nowelizacji ustawy o prawie oświatowym

Niedawno powstał też projekt olania 447.
Nie został nawet poddany dyskusji, szybko zamieciony przez Kuchcińskiego.

Re: Ordo Iuris w obronie praw rodziców. Powstał projekt nowelizacji ustawy o prawie oświatowym

Ordo niech lepiej załatwi swoje faszyzujące na bakier z prawem sprawy...
...rodzice sami są w stanie zadbać o to, żeby jakiś debil ze sfastyką nie otumaniał ich bachorów..

To nie żadna tajemnica – zjednoczyła się lewica!

Pocałuj go w 4 litery-LGBT!

Tak jest Paplak i rodzice degeneratów i zboczeńców pogonią i są w stanie zadbać o to żeby nauczyć dzieci kiedy uznają i to co oni uznają za stosowne..I nie będzie jakiś debil otumaniał i deprawował dzieci...Wooonnn zboczeńcu..

Kasia..

De.wotko
...drzesz świętojebliwą japę na całą, internetową Łomże, ale sama skrycie marzysz o takim zboczeńcu, który by cię POmolestował w Jednaczewskim..., choć raz w życiu POznałabyś zamiar Boży, czyli do czego Stwórca kobietę stworzył...

To nie żadna tajemnica – zjednoczyła się lewica!

niunia vel niuniek wpadnij na spotkanie w realu to ja ci mową ciała dokładnie i skutecznie to wszystko wytłumacze.

dlatego kolejny raz wzywam panią publicznie wobec wszystkich czytających to forum.

Jeżeli pani posiada jakąś jeszcze zdolność honorową to zamiast się tak poniżać i wyszczekiwać tu na forum proszę podać czas i miejsce spotkania.

proszę nie wykręcać kota ogonem moja propozycja jest prosta mi jasna i jeżeli ma pani jakaś zdolność honorowa to proszę to wyzwanie podjąć w imię obrony pani własnego imienia. Ja mam odwagę spotkać się z panią /panem twarzą w twarz a pani /pan ?

facmen

Paplak ty i owszem pewnie byś i chciał i nie tyle żeby ciebie molestowali ale tobie dali do molestowania, a jeszcze lepiej gdyby wiek obniżyli i prokuratura się nie czepiała,więc nie przypisuj mi swojej zgnilizny i zboczeń.

Kasia..

Autor: Kasia.. (185.238.66.---) Data: 12-06-19 18:12

Paplak ty i owszem pewnie byś i chciał i nie tyle żeby ciebie molestowali ale tobie dali do molestowania, a jeszcze lepiej gdyby wiek obniżyli i prokuratura się nie czepiała,więc nie przypisuj mi swojej zgnilizny i zboczeń.

Kasia..
spróbuj seksu towarzyszko kasiu. Takiego, wiesz, facet z kobietą. Mówię ci, coś fantastycznego. Ten twój funfel jak mu tam, na polonia prostituta, czy jakoś tam to widać , że na ręcznym jedzie. A ty jak? Jak Pawłowicz, Sobecka i inne \"russałki\"?
A już molestowanie? To marzenie twoje towarzyszko kasiu.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Idiota nigdy nic mądrego nie napisze przerasta to jego możliwości jak widać.

Kasia..

Ta co w życiu nic mądrego nie powiedziała bierze się za ocenę innych, dobre

W demokracji nikt nie jest bezwzglednie bezpieczny. Ale szkoda, że PiS nie wypowiada Konwencji Stambulskiej. W związku z tym należy wypowiedzieć zamiar głosowania na PiS. Może w najbliższych wyborach Konfederacja zdobędzie pokaźny mandat do kontroli niezbyt dobrej zmiany.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0