piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
panowie w czerni 6

Blefujecie....... "fanka bocianka" mieszkasz tak blisko Perły idź i się zapytaj właścicieli to usłyszysz prawdę......i tylko prawdę. A pozostałym członkom zespłów opisujacych ten temat powiem tak (poczekam z opisem i na was)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panowie w czerni 6

nie zaoptruje w towar bo niema za co , nawet piec na zlom sprzedal zeby pracownikom pobory wypacic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panowie w czerni 6

stara ale jara :) łomżynianka jestem ale na dyskoteki nie śmigam, ot i cała prawda o mnie hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panowie w czerni 6

Chciałbym kupić przedmiot na aukcji, która rozpoczyna się od 150zł. Aukcja kończy się za kilka godzin i do tej pory nikt nie zalicytował. Czy jeśli w licytacji wezmę udział tylko ja i postawię 200zł to zapłacę za przedmiot 200 czy 150zł?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panowie w czerni 6

Zapłacisz 150.
Jeżeli ktoś inny da np. 155, to Twoja cena automatycznie się podniesie do 156 itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panowie w czerni 6

Mr_Andrzej - przechodzisz człowieku sam siebie. Mam do ciebie tylko jedna prośbę nie zamieszczaj tych zdjęć. Bo nie jesteś godzien. W twoim wydaniu jest to szyderstwo, i brak szacunku do naszej wiary.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panowie w czerni 6

zezowate szczęscie:- możesz zapytać - również dla ciebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panowie w czerni 6

A jednak i w Łomży mogło się coś udać.
Gratulacje dla organizatorów i uczestników.
Stację benz w Piątnicy omijamy szerokim łukiem.
Nie znam szczegółów mandatu ale pewnie panowie w mundurkach sie nie popisali. Gdyby kolega który dostał mandat miał problem z zapłatą, proponuję niech ktoś tu rzuci wiarygodny temat pomocy z podaniem nr rachunku. Tylko żeby zaraz jakiś urząd skarbowy nie przy*je*bał się że zbiórka nielegalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org