czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego skazany za pedofilię Michał M. którego broniła prokuratura Piotrowicza dalej jest księdzem ?

AndyC świetnie uczy tańca pogo podobno :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego skazany za pedofilię Michał M. którego broniła prokuratura Piotrowicza dalej jest księdzem ?

maruda hahaha,,,, nadal rób z siebie debila :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego skazany za pedofilię Michał M. którego broniła prokuratura Piotrowicza dalej jest księdzem ?

Gratki Panie i Panowie! Bardzo chętnie włączę się następnym razem. Ale niestety, mieszkam obecnie poza Łomżą. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego skazany za pedofilię Michał M. którego broniła prokuratura Piotrowicza dalej jest księdzem ?

I Stadion Narodowy Łomżyński się zablokuje :):)
Da się radę :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego skazany za pedofilię Michał M. którego broniła prokuratura Piotrowicza dalej jest księdzem ?

a co, filmów z sieci się chce za darmo?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego skazany za pedofilię Michał M. którego broniła prokuratura Piotrowicza dalej jest księdzem ?

Dziś byłem w Diabolice zostałem miło zaskoczony:)) obsługa kelnerska rewelacyjna, nie spotkałem się jeszcze w Łomży z tak profesjonalnym podejściem. wreście normalna restauracja w której to kelner podchodzi do ciebie , a nie przyjmuje zamówienia przy barze.(za to wielki +) Pizza dobra, smakowała nam , chodź mogła by być bardziej pikantna.
Rzeczywiście jest zniżka dla osób uczących się. Dowiedziałem się też że obowiazuje w dostawia ale niestety troche niższa tylko 10%.

Polecam warto się przejść:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org