sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie do czopów pisowskich. Jak reagujecie, jak wasz IDOL Jarosław Kaczyński podrapie was po grzbiecie?

trance, techno

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów pisowskich. Jak reagujecie, jak wasz IDOL Jarosław Kaczyński podrapie was po grzbiecie?

teraz jest perła... tak czy siak trafiłam. Dziękujeę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów pisowskich. Jak reagujecie, jak wasz IDOL Jarosław Kaczyński podrapie was po grzbiecie?

tak tzw. złom. Srebrna biżuteria tak samo jak i złota nie nadająca się do naprawy. Nie zadawaj głupich pytań, bo nie każdy będzie na tyle dobry i ci odpowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów pisowskich. Jak reagujecie, jak wasz IDOL Jarosław Kaczyński podrapie was po grzbiecie?

a to tak się ładnie samolub nazywa? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów pisowskich. Jak reagujecie, jak wasz IDOL Jarosław Kaczyński podrapie was po grzbiecie?

Mrauuu :)
Samolub lubi tylko sam siebie :( i to jest bardzo przykre:)
A ja lubię wszystkich :):) bez wyjątku , ja tylko nie lubie się dzielic :):):)
A przynajmniej nie ze wszystkimi :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org