piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł Sobecka z Torunia apeluje do Kaczyńskiego o poszerzenie koalicji antypolskiej.


W tym roku tak jak i w poprzednim można rozliczyć się z podatku przekazując 1% podatku PIT dla Macieja Kowalewskiego wspomagając jego leczenie

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS: 0000037904
W rubryce "informacje uzupełniające" - 9996 Kowalewski Maciej

www.maciekkowalewski.cba.pl

1% podatku PIT można przekazać również dla Pauliny, wspomagając jej leczenie:
www.dlapauliny.pl

Z serdecznymi pozdrowieniami

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Sobecka z Torunia apeluje do Kaczyńskiego o poszerzenie koalicji antypolskiej.

Nie bierz mBank i nie polecam mam tam konto i za każdym razem jak się zaloguje to tylko informacje o zmianie regulaminu banku i opłatach lub przerwach technicznych już weszło w życie powiedzenie że w mBanku miesiąc bez zmian regulaminu to miesiącem straconym i ludzie nie wiedzą za co płacą i na czym stoją ,a po drugie nie ma w tej Łomży żadnej placówki tego banku więc tym bardziej nic nie można załatwić ani kasy przelać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Sobecka z Torunia apeluje do Kaczyńskiego o poszerzenie koalicji antypolskiej.

ja ma w deutsche bank i mi sie podoba. za nic nie płace tylko raz w miesiącu musze zapłacić kartą w sklepie bo inaczej odciągną 5zł he ale to nie problem raz w miesiącu płacić gdzieś kartą. polecam!

pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Sobecka z Torunia apeluje do Kaczyńskiego o poszerzenie koalicji antypolskiej.

Bardzo proszę Admina o resekcję tematu. Autora rozpiera, niech s...dala:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Sobecka z Torunia apeluje do Kaczyńskiego o poszerzenie koalicji antypolskiej.

ja mogę zrobić komórką :)
bd tanio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org