czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nikt nam nie wierzył

Karolcia, one nie podawały żadnych danych, nawet maile miały specjalnie pozakładane. po IP doszli i do domu poleconym przyszły wezwania, chwila strachu, ale w końcu dali sobie spokój. Także wyluzuj i nie płać :)
BĘDZIE DOBRZE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

ja dałam mój prawdziwy e-mail..

kurcze jak mi poleconym przyślą to rodzice się wkurzą jeszcze nic nie wiedzą.. mam zamiar dopiero im o tym mówić..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

Widzę ,że obywatel jes uzdolniony muzykalnie,kilka dni temu proponował jakiejs dziewczyniei naukę gry na flecie,teraz na gitarze.:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

http://www.youtube.com/watch?v=utSiPBuy_r8

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

dla hejtera 'garfield' coś z konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej

Rozdział II

WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA

ZASADY OGÓLNE:

Art. 30.

Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

Art. 31.

Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.

Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Art. 32.

Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 33.

Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.

Kobieta i mężczyzna mają w szczególności równe prawo do kształcenia, zatrudnienia i awansów, do jednakowego wynagradzania za pracę jednakowej wartości, do zabezpieczenia społecznego oraz do zajmowania stanowisk, pełnienia funkcji oraz uzyskiwania godności publicznych i odznaczeń.

Art. 34.

Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa. http://www.youtube.com/watch?v=O86SKdYsWrg&feature=player_embedded#!





PS: Za Zmuszanie Można Ci Sprawę Zrobić. Hahaha Same Farmazony, KMP Łomża





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

ja im to mówię od dawna ale oni nie i swoje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

tak tez można, powdzonka życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

Dziękuję wszystkim :) :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

zezowaty...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

konowała henia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

barbara obciągara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

Z przyjemnością informuję, że również w tym roku istnieje możliwość przekazania 1% swojego podatku dla pokrzywdzonych przez los fretek.

Podobnie jak w zeszłym roku, Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek nawiązało współpracę z Fundacją Viva! – Akcja dla Zwierząt, która ma status Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionej do otrzymywania pieniędzy z podatków. 1% podatku przekazany na konto Vivy z dopiskiem „DLA FRETEK” będzie przeznaczony na pomoc fretkom w potrzebie.

W zeszłym roku udało nam się w ten sposób uzbierać 9596,73PLN, które przeznaczyliśmy na leczenie naszych futrzaków.

Jeśli wypełniasz PIT za pomocą programu, to w odpowiednim miejscu trzeba wybrać OPP:
"FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT - VIVA!"
Numer KRS: 0000135274
z dopiskiem (cel szczegółowy): DLA FRETEK

Poniżej znajdziesz wskazówki co zrobić, jeśli wypełniasz PIT ręcznie.
W części "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu "KRS" wpisujemy 0000135274
W polu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcemy przekazać, czyli nie więcej niż 1% podatku należnego.

W części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE"
W polu "Cel szczegółowy 1%" wpisujemy "DLA FRETEK".

Opcjonalnie można zaznaczyć pole "Wyrażam zgodę", wówczas Urząd Skarbowy przekaże informacje: imię, nazwisko i adres osoby przekazującej swój 1% oraz kwotę. Ostatnie pole tej części można zostawić puste.

Szczegółowe informacje o tym, jak przekazać swój 1% na konto Fundacji Viva można znaleźć również tu:

http://www.1procent.viva.org.pl/.


Nie zapomnij o dopisku „DLA FRETEK”!


Zebrane pieniądze zostaną całości przeznaczone na działania statutowe naszego stowarzyszenia, czyli przede wszystkim ratowanie i leczenie niechcianych fretek.

Fundacji Viva serdecznie dziękujemy za wspieranie naszego Stowarzyszenia.

http://fretek.org/jeden-procent

Ja bym chciała podziękować w imieniu swoim oraz wszystkich, którzy w ubiegłym roku przekazali swój jeden procent na fretki. Dzięki takim ludziom wiele fretek miało większe szanse na normalne życie.
Oto Kleo gdy trafiła do SPF:
https://lh3.googleusercontent.com/-XuGXOI6tDVk/Tagut2mPQOI/AAAAAAAAHcQ/sYTgeC0jIxY/s720/P1060160.JPG
A tak Kleo wyglądała po kilku miesiącach:
https://lh3.googleusercontent.com/-kHHg_tOh_Es/Tagw9Dp-dMI/AAAAAAAAHlE/FH_ocQ-TpXU/s512/P1070913%2525281%252529.JPG



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

jak dobry lokal, to polecam Kufelka albo Sawane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

Ale mógł powiedzieć że nie zbiera tylko na dzieciaki ale też dla narkomanów :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

Malllaaaa po pierwsze o jedno 0 za duzo wyliczylas, a po drugie nawet jak Ci sie zwroci po roku jazdy OK moze i tak, ale jak masz zalazona sekwencyjny gaz to niestety kilka km na zimnym silniku przejezdzasz na benzynie :) Ja mam 1.4 i wyliczylam, zeby mi sie koszt zalozenia gazu zwrocil to musze conajmniej 3 lata jezdzic, wiec nie wiem jak Ci to wyszlo tyle, ze ja musze miec juz gaz sekwencyjny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

Legendarny Obywatelu, nei mma pojęcia czy mnie wkręcasz czy może nie ale możesz jakoś udowodnić, że faktycznie potrafisz grać i nauczać?
Podaj mi swój mail to się odezwę bo nie chce mi się dyskutować gdy setka innych ludzi czyta, która nie ma nic do dania żeby pomóc.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

Angelika podaj jakis kontakt do siebie, może się dogadamy. ja dojeżdżam do O-ki codziennie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

LO mówi prawdę ! , On umie grać, ale na nerwach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

wie ktos moze co sie stalo w szkole podstawowej nr 9 ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

poczekajmy jeszcze trochę, a na wiosnę polscy farmerzy znowu będą spacerować ze swoimi pupilkami środkiem drogi, wyjeżdżać niesprawnym technicznie, nieoświetlonym ciągnikiem z ubłoconymi kołami i dodawać gazu na asfalcie, by koła były czyste, a i krowa jak nawali na środku drogi, to też nikogo to nie obchodzi - święte krowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt nam nie wierzył

osz Ty;-)to ja się tak nie bawię;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org