wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polskę napędza nienawiść

na tym zdjęciu słabo widać ale mi sie wydaje że jakoś podpięte są te włosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

może jakiś bajer elektroniczny? hehe mój chłopak chciał czajnik na święta:ppp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

poszukaj w ogłoszeniach, jeszcze czasami się trafiają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

Kool--Aid -- truskawki i godzinówka.Jeżdżę tam od 12 lat :)ktoś powyżej napisał,że zarabia przez 3,5 msc. 25 tys.--jasne,że tak,skoro ja mogę 13 tys. przez 49 dni:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

żeby ktoś miał jakiś super pomysł to sam juz dawno by z niego skorzystał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

sam tego na pewno nie zrobil, orabac 70 samochodow to 140 wycieraczek, watpie aby zrobila to jedna osoba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

moje dziecko chodziło do małego artysty w zesżłym roku teraz chodzi na bawełne i wogole nie chce słyszeć o małym artyście.ja znam same pozytywy o bawełnie.i prawda jest tak ze w łomży nie ma wcale złobka wszytko to są tak naprawdę młodsze grupy przedszkolne ,i dla teog jet taki problem z bombelkami ponizej roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

To są takie typowe waśnie typowego polaczka. Jak to czytam to oczami widzę film SAMI SWOI.

Za sklepem K1 nie przepadam, chodź blisko mieszkam. Obsługa taka sobie, ceny też, ale jak mi zabraknie podstawowych produktów to idę i kupuję i nie zastanawiam się jaki będzie to miało wpływ na całe moje życie, bo nie ma.

Odnośnie ŁSM to dawno moja irytacja przerosła wszelkie granice i staram się nie myśleć o tej instytucji i mieć z nią jak najmniejszą styczność. Ich działalność polega na tym, by wydoić z ludzi jak największą ilość pieniędzy i jak najmniej zrobić.

Odnośnie sytuacji z K1 to nie sposób tu napisać, że mam sąsiadów alkoholików, którzy (tak mi się wydaje) nie prawnie zajmują owe mieszkanie. Gołym okiem widać, że na pewno nie płacą, bo nikt tam nie pracuje. Przy okazji odbioru jakiegoś pisma od spółdzielni, które przyniosła mi jakaś niewylegitymowana Pani zauważyłam, że ich zadłużenie to grube dziesiątki tysięcy złotych. Myślę, że to już równowartość tego mieszkania, albo mało brakuje.
Nie zabili im okna. Nie widziałam, aby podejmowano wobec nich jakieś procesy eksmisyjne. Wiedzą, że i tak nic z tego nie będą mieli, a tylko pracę i czas trzeba by włożyć.
Nie ustawiano również żadnych słupków czy donic uniemożliwiających owym lokatorom wyjście z mieszkania i korzystanie ze wspólnego dobra (tj. klatki, schodów, piwnicy). A korzystają i to bardzo...Kiedyś kompani od picia spali na tej klatce i strach było wracać wieczorem, bo nigdy nie było wiadomo co się zastanie. Dziś "tylko" zarzygane schody co jakiś czas.

Ja przeprowadziłam się to nikt mnie nie poinformował, że co roku zalewa piwnicę, że nie można tam nic przechowywać. Ot taka normalna sprawa- zalana piwnica co roku.
Zalało i w tym roku. Do wyrzucenia poleciały dwa materace łóżkowe, telewizor, kuchenka indykcyjna nowa, książki i pamiątki, ubrania i obuwie sezonowe i wiele innych.Straż pożarna nie mogła przyjechać, bo wody było za mało na wypompowywanie, a dla spółdzielni za mało, by cokolwiek z tym robić.
Dopiero po wielu interwencjach poczyniono prace naprawcze, które spowodowały, że z piwnicy odpłynęła woda. Stała tam około miesiąca i nie można było wynieść rzeczy i osuszyć piwnicy.
Można sobie tylko wyobrazić jaki tam był fetor i zaraza, kiedy to wszystko tyle czasu gniło.
Trzeba było wielu lat zalewania piwnicy i własności mieszkańców, aby poczynić te drobne prace.

Takich "drobnych" spraw jest wiele, ale jakoś się z tym żyje. Co jakiś czas trzeba się dopominać o swoje prawa.

Przedstawiciele spółdzieli chodzą bez identyfikatorów i domagają się otwierania drzwi na " Proszę otworzyć - spółdzielnia". Czasem bez wcześniejszych zapowiedzi, informacji, że ktokolwiek będzie nawiedzał mieszkańców i w jakiej sprawie. Nie korzystają z maila, czy telefonu to dla nich jakiś wynalazek, którego nie znają.
Oburzeni są, że człowiek nie wpuszcza do mieszkania, bo gości się nie spodziewał o 8 rano i śmie jeszcze sobie w piżamie chodzić we własnym mieszkaniu. Ostatecznie i tak zostawiają komunikat w skrzynce pocztowej, albo w drzwiach jak kogoś w mieszkaniu nie ma, jak by nie mogli tak od razu. Nie legitymują się. Trzeba prosić o podanie personaliów, bo wydaje im się, że wystarczy "ze spółdzielni". Jak ksiądz z kościoła to też go nie pytają z jakiego i po co - jakby sam Bóg przyszedł :)

Może Polska jest w UE, ale ŁSM z Łomży to jeszcze do niej daleko.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam zwaśnione strony. Życzę więcej zwykłego ludzkiego spojrzenia na drugiego człowieka, bo to zawsze się opłaca i bez sensu wasze tłumaczenia tu komukolwiek i cokolwiek, bo każdy swój rozum ma i oczy.


W każdym bądź razie brzydko Nasza Spółdzielnio, że z powodów osobistych ustawiasz na drodze słupki i grodzisz drogę, która jest dobrem wspólnym mieszkańców i przez co utrudniasz im życie. Poza tym ograniczasz dojazd służbom porządkowym typu policja, służba zdrowia, straż pożarna.
Takie jest moje osobiste subiektywne zdanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

nie lubie wywalac pieniedzy w bloto, przed kazdym zakupem zapoznaje sie z opinianiami innych osob :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

Ma ktoś do sprzedania plastry Evra, z chęcią kupię! wiewioraczek@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

To fajnie, że dzieci są podzielone wiekowo, ale Mały Artysta to niepubliczne przedszkole, w publicznych sytuacja wygląda nieco inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

Swoje prywatne sprawy każdy powinien załatwiać między sobą i nie wkręcać w to mieszkańców osiedla. ............ K-1 uważam jest sklepem dobrym i cenowo i w obsługa jest miła i uśmiechnięta. A to że gdzie indziej każdemu kłaniają się w pas kasjerki to jest uciążliwe......... One się męczą i my też a właściciel sieci wielkich sklepów ma nas gdzieś........ Nawet go nie znamy, to nie on nam się kłania i nie on mówi 1000 razy dziennie dzień dobry.....Jedna wielka obłuda..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A droga jak już jest powinna być przejezdna szanowna spółdzielnio mieszkaniowa. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

byłem na sylwestrze właśnie w Kryształowym Dworze i gdybym miał pójść raz jeszcze to wiem że nie skorzystał bym z tej okazji.Organizatorzy nie przygotowali sie zupełnie wydaje mi sie że przerosła ich liczba gość dla których brakowało miejsc. Jedni stali zdenerwowani obok stolików czekając na miejsce innym dostawiano stoliki ale jak juz usiedli dostali zimne pierwsze danie jakim była zupa. A juz najlepsze było to że częśc gości nie wiedziała że już witamy Nowy Rok ,brak jakiejkolwiek informscji ze strony zespołu.Sala jak sala ładna bo nowa.Jedzenie jak jedzenie nie zachwyciło,przystawek mało !!!Ogólna ocena brak zachwytu.Pozdrowienia dla gości dla których brakowało miejsca.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

coś mi się wydaje że chyba tak .....

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

Ronix - Jocer - Graffit - Itex - Boss - Cartel - zaraz pewnie i ich skrytykują wielcy znawcy muzyki............. siebie wole nie reklamować bo zaraz będą się nademno pastwić krytycy.......... Zespoły które wymieniłem miło jest słuchać. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskę napędza nienawiść

Nie zapomnieli :)))

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org