piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak Maciora z komuną wojowała...

a ty byłbyś wysrany??? hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Maciora z komuną wojowała...

wniosek jeden.. dała dupy po całej linii... takie jest życie, my wszyscy uczymy się na błędach ale mogła myśleć, " mogła". Teraz już jest po herbacie dajcie spokój jej, może potencjalny ojciec zapragnie być kiedyś ojcem :D nie wszystko stracone nie martw się ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Maciora z komuną wojowała...

nastepnym razen jak zechcesz komus dac to o imie zapytaj i jakis numer wez haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Maciora z komuną wojowała...

albo przerzuc sie na autobusy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Maciora z komuną wojowała...

poruszyłem ten kontrowersyjny temat obywatele, ponieważ takie zachowanie było jest i będzie w klubach, ten temat jest przestrogą dla wszystkich napalonych prawiczków taki prezencik odemnie na nowy rok, pamiętajcie myślcie a nie pożałujecie, i przepraszam z góry wszystkich szczygłów za przysporzenie nerwów, iż było to skierowane konkretnie do jednej osoby ale teraz wiecie jakie to uczucie dlatego idzcie i nauczajcie innych że nie warto sie k..rwić Z byle pierwszą lepszą bo z tego są same kłopoty ! ja tu dzięki takim tematom nauczam powinniście dziękować, Wesołych Świąt i i Szczęśliwego nowego roku oraz żebyście nie byli lekkomyślni a szczególnie Ty Szczygieł :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org