piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowa paria Ryśka Petru

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

Cmyku Dziękuję. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

ref

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

Do aniaa11-Ona też miała robione goldwellem.?!A salon też niezłą ma renomę.Ale nie o reklamę tu chodzi tylko o opinię A ty strasznie lecisz na reklamie pracujesz tam czy co ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

praca społeczna w Polsce to żart
ciekaw jestem jak ty Kobieto byś cały rok pracowała a potem na miesiąc brała urlop żeby jako wolontariuszka zbierać i liczyć kasę z której nic nie dostaniesz

a to że ktoś znalazł sposób na życie z tej działalności... dla mnie to najprzejrzystsza instytucja w Polsce która daje sprzęt,
żadna tam pomoc społeczna czy też caritas nigdy nie pomoże tym co pomocy potrzebują tak jak WOŚP, więc przestań jęczeć że Ci nie spłynęło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

to, że nie wiedzą jak obsłużyć sprzęt to chyba nie jest wina Jurka!
Może jeszcze powinien zapłacić za szkolenie, serwis, i dodatkowe wynagrodzenie za to, że ktoś zgodzi się korzystać ze sprzętu, który dostał za darmo?
O co wam ludzie chodzi z tym Owsiakiem? Pomaga służbie zdrowia, przy okazji sam coś przeje, ale to chyba normalne i sprawiedliwe! Dzięki niemu w szpitalach wprowadzono przesiewowe badanie słuchu, dzięki czemu... a po co mam się tu rozpisywać...
Powiem Wam tylko taką ciekawostkę: każdy szpital w Polsce dostał sprzęt do tego badania kilka lat temu wraz z kompletem jednorazowych końcówek tzw smoczków. A jak te końcówki się skończyły to Szpitale zażyczyły sobie żeby Owsiak im te końcówki dostarczał za darmo, bo jak nie, to nie będą robić tych badań, mimo że to są groszowe sprawy. To tak jak byście komuś dali w prezencie auto, a obdarowany postawił przed wami warunek: Będę nim jeździł, ale musisz mi go tankować:) Albo ekspres do kawy, a on zażyczy kawę, albo k.u.r.....a czajnik a On każe Wam kupować mu herbatę! Czy to normalne?
I na zakończenie, oczywiście Owsiak co roku płaci i rozsyła te "smoczki" żeby Wasze dzieci miały wcześniej wykrytą wadę słuchu. A jak jest wcześniej wykryta wada, to można dziecko tak pokierować, żeby rozwijało się normalnie, albo całkowicie wyleczyć. Wiem bo przerabiałem to z moim dzieckiem i nie pierdu-pierdu, że jest inaczej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

o mr_ masz jednak ludzką twarz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

a już przyjęli Ciebie tam? bo widziałem ofertę wczorajszą...

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa paria Ryśka Petru

ale k.... jaja

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org