piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

A może poprostu trzeba zaakceptowac faceta taki jaki jest z jego zaletami i wadami. A nie zmieniac na sile pod swoje wymagania i swoj ideal.
Moze tu tkwi problem ze kazdy z nas ludzi jest inny i inaczej patrzy na swiat a nie kazdy o tym pamieta, nie kazdy to akceptuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

hmmmm :)
Znam facetów którzy cały dzień nie wstaną łożka bo kobieta im ubrania na krześle nie połozyła :)
znam facetów którzy cały dzień nie będą jedli bo kobieta im nie podstawiła talerza :):)

Czy to naprawdę faceci waszych marzeń ??

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

hahaha:):)
Cześć Adaś :):)

Oby ich było jak najwięcej i jak najczęściej wymieniali puszki :):):)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

aaa sprzęt który jest również i w łomżyńskim szpitalu to pewnie mikołaj przyniósł ludzie nawet jesli on z tej kasy ma cos i dla siebie no sory on tez zyc musi z czegos a kupę pracy napewno tez w to wkłada nie wiecie ile on z tego zgarnia tylko wyobraźnia wam za mocno pracuje ale prawda jest taka dobrze że są jeszcze ludzie którzy chcą pomagać innym w czasach gdzie ludzie w łyżce wody by cię utopili jakbys miała ciut lepiej niż reszta a zazdrościcie wszystkiego a co do rządu no cóz nie od dzis mają nas tam w du.....pie i mieć bedą i zajmować sie bedą zapychaniem własnych kieszeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

W odniesieniu jak wyżej:

Katolicy w Łomży już z nazwy są Chrześcijanami ponieważ ich kapłani nawet z nazwy już nie są Apostołami.

Do czego są zdolni poddani "Sanhedrynu" ze swoją egoistyczną egocentryczną "żydowską" mentalnością obrządku Rzymskokatolickiego ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

Ja bym chciał ale za bardzo matołkowaty jestem a ty z takimi nie chcesz pisac :(

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

To prawda "inteligentni" chrześcijanie - ochrzczeni katolicy paranoicy żyjący jak schizofrenicy w zgodzie i niezgodzie zarazem z nauką Jezusa którego maja przed sobą na krzyżu nie tylko w szkole i sejmie.

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

owsiak niech kupi a jak nie to miotla!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

Przy jego narodzinach niestety były tylko barany :):):):)

I tak to trwa i trwa i trwa :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

hokus ciesze sie, ze informacyjny itd, ale wku** mnie jak znajdzie sie jakis debil, ktory szczeka i bedzie mi mowil co mam robic, a nie wnosi nic. Nie zrozumiem tez tego mieszania watkow, bo rozumiem w czym jest problem, ale nie lubie w kolko o tym czytac. Pozdrawiam i powodzenia przy innych akcjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości: Bóg Honor i Ojczyzna! A TVP?

Hahahaha xDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org