piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"speech\" na marszałka

SOKÓŁ - " WOŁALI NA NIE DWIE TURYSTKI " i wszystko w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Owszem, w Radysach jest cała masa perełek, husky - ok. 15szt., spaniele, onki, boxery, benki, foxsy - do koloru, do wyboru... osatatnio przywieziono biszkoptową labradorkę. Psów nieustannie przybywa i końca nie widać, właściciele cały czas dostawiają boksy. Jeszcze w kwietniu było ok. 1000 psów, w tej chwili jest ponad 1400. Do Radysów zabierane sa też psy z okolic Łomży... Same warunki bytowe nie sa najgorsze, przynajmniej tam gdzie byłam (niestety nigdy nie pozwolono mi zapuścić sie na tyły schronu). Psy mają co jeść. I to wszystko. Psy nie sa sterylizowane ani kastrowane, suki regularnie sa kryte, bo przedstawiciele obu płci przebywaja razem w boksach, nie sa sprawdzane pod względem obecności tatuażu ani czipa... Swego czasu wyciągałam stamtąd goldena, jak się okazało z rodowodem, nikt nawet nie pomyslał aby sprawdzić nr tatuażu, a tym samym dotrzeć do hodowcy.
To jest prywatne schronisko, właściciele skutecznie gaszą w zarodku jakąkolwiek chęć pomocy im. Przeganiają wolontariuszy. Sami tez nie robia nic aby zwiększyć adopcje. Udaja tylko, że chca coś zmienić, ale jak masz konkretna propozycję i chęć pomocy (tak było w moim przypadku) to mają to gdzieś. Atmosfera jest miła i przyjemna pod warunkiem, że chcesz adoptować konkretnego psa (np. jak wiesz, że jest akurat pies w jakimś typie) jazda zaczyna się jak pojawiaja się pytania, albo np. poszukiwanie jakiegoś psa, wtedy mówią :wynocha... i tyle. Ręce opadają:( Nic nie mozna zrobić. Jedno jest pewne, psy które tam trafią maja zapewnione dozywonie, chyba, że przyjadą takie "głupie" jak ja i wyciągna jakąś

Duzo informacji na ten temat jest na dogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

jak zrobic dobre wrazenie ?
jak sie ubrac jak zachowywac pomuszcie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Niedaleko chińczyka przy dworcu znalazłam plik kluczy. Proszę o kontakt na nr tel : 519861240

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Autor: Elo_Pro (---.elomza.pl)
Data: 21-12-11 19:23

xxxANGELxxx Ja mam prosty sposób na tępienie takich lewo pasiaków . Przed niego i po heblach , wjedzie w dupe - upssss . Jego wina . Tyle w tym temacie . ..>> ON wjedzie w dupę a co jak Ty zatrzymasz się w rowie albo na drzewie a on pojedzie dalej?<< Tak miał mój znajomy który dzisiaj porusza się na wózku. Klient wyprzedzał na trzeciego a jak załapał że nie da rady to nie zdążył wychamować i lekko uderzył w lewy róg samochód poprzedzający i przestawił mu tor jazdy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

hahahhaha;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Pociągłem i ja :):):)
Niech zwierzak wygra a co mi zalezy:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Jasiu :):)

Trzymaj fason i będzie git :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Benia a jak ktoś zapłacił kartą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Omania jaki tam zaszczyt ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"speech\\\" na marszałka

Ty zdecyduj .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org