piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

no może i by ktoś chciał hehe;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Też chcę na Gun N Roses, koniecznie! ; D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

ceny z pewnościa nie spadną jak juz pisałem dzisiaj kase posiada tylko wieś . W mieście nieliczni mają kasę co widać nawet bo lokalch gdzie wieś siedzi miastowych udaje a miastowe nadstawiaja pyski aby wieś im fundowała bo w kieszeniach mają pusto. Dzisiaj tatuś rolnik wspierany dotacjami z uni wysyła synusia i córeczke do miasta funduje mu autko i stanacje tak aby się wyksztalcił i było mu w zyciu leżej. A on pie-doli to i żadzi na mieście. Tak więc kupe kasy wieś inwestuje w zakup mieszkań , domów czy nawet działek pod miastem. Efekt jest taki jaki jest ceny te bez uzasadnienia idą w górę. Kasa uni nie idzie w modernizowanie i unowoczesniaie produkcji rolnej tylko jest przejadana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

to jest forum a nie miejsce randek. Jeszcze ze trzy posty i zaczna kopulować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Quentin to nie jest tak tanio.

To ja mogę Ci załatwić za 220 zł ze wszystkim jak chcesz to drożej sprzedaż :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Mam nadzieję, że urzędnicy, SM, policja i US wezmą się porządnie za przestrzeganie tego przepisu.
Narzekacie na dziury w budżecie. Wiecie, że gdyby każda osoba sprzedająca psy i koty rozliczała się z urzędem skarbowym, to dziura budżetowa zmniejszyła by się o kilka - kilkanaście procent?

Wielu polaków jest dziwnych, nieogarniętych. Kupując psa w hodowli ma się umowę, która zobowiązuje dwie strony, więc jeśli ze szczenięciem/kocięciem jest coś nie tak, to hodowca za to odpowiada. Ale po co się do niego zwracać, skoro można siedzieć w domu cicho i tylko na forum płakać.

Do tego nie ma czegoś takiego jak szczenię bez rodowodu po rodowodowych rodzicach. Żadna hodowla nie sprzedaje "czegoś takiego", a osoba prywatna nie ma prawa rozmnażać zwierzęcia zakupionego w hodowli, chyba, że kupiła je na zasadach hodowlanych, ale i tak w tym przypadku może pule genów zwierzęcia udzielać tylko w hodowlach, nie poza nimi.

Zastanawialiście się kiedyś czemu w innych krajach nie ma tylu bezpańskich psów i kotów? A może dlatego, że oni też maja takie przepisy i jakieś 98% społeczeństwa się do nich stosuje?

Chcesz mieć psa rasowego lub w typie rasy bez wydawania dużej ilości pieniędzy? Zaadoptuj. Jest pełno fundacji i instytucji zajmujących się zwierzakami. York? Husky? West? Owczarek? Nie musisz kupować, zaadoptujesz za darmo. Boisz się zaadoptować, bo sądzisz, że wszystkie takie psy mają skrzywiona psychikę? Niektóre mają swoje nawyki, inne sa grzeczniejsze niż pies Twojego sąsiada. Jeśli wciąż się boisz możesz zaadoptować szczeniaka/kociaka. Osobników młodych wcale nie tak mało szuka kochających domków. Możesz takiemu stworzyć dom, wychować go po swojemu.

Wcale nie trzeba kupować z pseudohodowli, mnożarni itp! Psy trzymane w małych pomieszczeniach, nie karmione odpowiednio. A co się później dzieje z takimi matkami? Na przykładzie Perelki, która do mnie się przybłąkała - gdy "hala produkcyjna" suki się zużyje i nie produkuje tak jak kiedyś piesek jest albo wyrzucany, albo zabijany. A niektórzy z Was to popierają, brawo!

Co do przypadkowych miotów, bo komuś się suczka pokryła, albo uważał, że trzeba ja pokryć, bo inaczej zdechnie/zachoruje/oszaleje (im więcej fantazji tym lepiej >.<) to ciekawe ile z takich miotów jest prowadzonych poprawnie. Ciekawe ile osób zdaje sobie sprawę, jak odpowiednio wychować miot. Bo nie wystarczy dać suche suce, a później szczeniakom.
Właściciele nawet nie wiedzą jaka szkodę mogą wyżadzić zwierzakom. Poza tym po co mnożyć, kiedy tyle zwierzaków jest do oddania za darmo? Nawet z rodowodami?

http://ekoprzewodnik.pl/blog/2011/03/6/10_mitow_o_sterylizacji/
http://www.stoppseudohodowcom.org/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Bardzo Ci dziekuję Andrzeju za tak piękne i szczere zyczenia :-) .
Ja również zyczę Ci abyś był tak radosny i szczesliwy jak ja - bez względu na to co Cie uraduje.
Ja wiem jedno, ze wiara<...Duszę moją pokrzepia.Wiedzie mnie ściezkami sprawiedliwości ze względu na imię swoje. Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twoj mnie pocieszają ...>
Psalm 23 :-)
Pozdrawiam wszystkich :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

stare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

freestyle224 --a skąd wiesz ile mam lat i że brakuje mi prawka??--oj zdziwiłbyś się ,,CHOPIE,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

A pracował tam ktoś na stanowisku, przedstawiciel handlowy? Coś na tej zasadzie jak tutaj: http://www.iqfm.pl/praca/przedstawiciel-handlowy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Ceny rzeczywiście są u nas przerażające, jednak jakoś to ludzi nie odpędza. Bardzo dużo ludzi kupuje działki budowlane, buduje się i nie narzekaja za bardzo, że pieniążków brak.
Osobiście, gdybym miała wydać prawie 200 tysięcy na większe mieszkanie, to też bym wolała pobudować dom. Może i koszt większy ale jednak to już zupełnie inny standard.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

http://www.tvn24.pl/2366317,0,1258651,1,1,tysiac-zlotych-za-umeczonego-psiaka,wideo.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Hej ;) Mrauuu nie przejmuj się takimi postami. Jesteś rozsądna, mądrą dziewczyną więc nikomu nie musisz udowadniać .Mam nadzieje że zawsze pozostaniesz Sobą i nigdy się nie zmienisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Róbcie jest dużo taniej!

http://londonay.com/LM4949
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529
http://MixReq.com?ref=1247262
www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

to prawda ja tez pisalam w sprwie falszywego ogloszenia napisalam kolo godz 22.00 a o 8 rano dostalam maila, ze juz usunieto, wiec w dupie nie maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

Witam . Dnia 13 grudnia 2011 roku zgubiłem brązowe etui z dokumentami w Łomży . Znalazcę proszę o pilny kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 515365395 . Przewiduję nagrodę pieniężną dla tej osoby . PS . Dokumenty są już zablokowane ( zabezpieczone ) , lecz chcę uniknąć ich ponownego wyrabiania , tak więc jestem w stanie zapłacić ich równą wartość dla znalazcy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

to se u krawca przytnij laluniu, masz problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego Lomza glosuje na Chrzanowskiego.

bo tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org