wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Druga tura

Po co mają dzieci męczyć i stresować?

http://i.imgur.com/KYVgnJ4.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

I tylko jedna rzecz nasunęła mi się na myśl...
Dalej kupujcie bezmyślnie zwierzęta. A później to znajdujemy takie BEZDOMNE BEAGLE KTÓRE PODOBNO MAJĄ WŁAŚCICIELA!!! w bardzo złym stanie!!!
zastanówcie się zanim weźmiecie jakiekolwiek żywe zwierze. to nie zabawka.
tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Czytacie te bzdety i się nakręcacie durnym tematem.
Poppy też jest bez rodowodu matka urodziła go w stodole i trzy dni patykiem szturchała bo nie wiedziała co to jest, ale żyje bo pisze posty.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

witam przechodziłam dzisiaj rano ul. Niemcewicza koło banku PKO BP i zauważyłam , że lokal , który niedawno był pusty - teraz znajduje się jakiś nowy sklep. Przez szybę zauważyłam (bo był jeszcze zamknięty) jakieś sportowe ciuchy. Czy ktoś z was może zachodził do tego sklepu i orientuje się co oni oferują i w jakich cenach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Super :))

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Ja łapię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

REKLAMA ??? BRAK KLIENTÓW ???
MATYLDA SPOKOJNIE PRZYJDĄ..........KIEDYŚ :-)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Czy jest tutaj ktoś szczęśliwszy odemnie??:):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

hahahhaa;-)))
Prawo jest po to by je łamać!!;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

ja też ale nie powiem jak haha no chyba że za browara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

w hattricku coś jest,wisi ogłoszenie na drzwiach lokalu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

JA;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Nie odpowiadajmy na jego durne posty faszystowskie może się deklowi znudzi wchodzić na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Ja haha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

ja bede odpowiadał bo nie widze tam faszyzmu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

wlasnie zamowilam kebabowa pizze jak zjem to dam znac, bo po ostatnije wizycie w dagrasso i tej paciaji samo slowo pizza wywoluje u mnie refluks, no ale trzeba sie przelamac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Was nie brałem pod uwagę :):)
Was znam :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Dobra skrzynę ci postawie skąd ciągniesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

A kogo Ty nie znasz;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Propozycji Komisji Europejskiej dotyczącej nowego sposobu naliczania podatku akcyzowego na produkty energetyczne, w tym na LPG, nie oznacza, że kierowcy korzystający z autogazu wpadną w tarapaty.
Ministerstwo Finansów nie pracuje nad żadnymi zmianami stawek akcyzy na LPG (oraz, przy okazji, na alkohol) oraz nie planuje podwyżek tychże. Możemy więc nie tylko spać spokojnie, ale i bez rujnowania się wznieść toast za utrzymanie „daniny” w ryzach.

Jak zapewnił wiceminister finansów, Jacek Kapica, podwyżki obciążeń fiskalnych nakładanych na papierosy (stopniowo, w okresie przejściowym trwającym do 1 stycznia 2018 r.) i olej napędowy (w tym przypadku okres taki właśnie się kończy) to wynik wymogów unijnych, z którymi współgrać musi polskie prawo, a nie kolejna próba sięgnięcia do kieszeni Polaków w celu podreperowania dziurawego budżetu państwa, a zatem nie ma powodu, by zmieniać poziom opodatkowania innych produktów.

Stanowisko polskiego rządu było w sprawie pomysłów KE odnośnie akcyzy na LPG od początku stanowcze i jednoznacznie negatywne, jednak dzięki wypowiedzi ministra Kapicy mamy ostateczne potwierdzenie, że przyszłość polskiej branży autogazu jest niezagrożona. Wzmożone zainteresowanie konwersjami samochodów na zasilanie LPG, jakie obserwujemy od kilku miesięcy, z pewnością zatem nie osłabnie po 1 stycznia 2012 r., co może utorować Polsce drogę do korony królowej światowych mocarstw autogazowych. W tej chwili wyprzedza nas jedynie Turcja, lecz niewykluczone, że już niedługo dane jej będzie napawać się prowadzeniem.

Co do aktualnej sytuacji zaś, jak powiedział nam Andrzej Olechowski, dyrektor Polskiej Organizacji Gazu Płynnego, "należy docenić jednoznaczne oraz pozytywne dla branży stanowisko Ministerstwa Finansów. Mam nadzieję, że informacja podana przez ministra Jacka Kapicę przekona wielu kierowców do ponownego rozważenia zainstalowania LPG w swoich autach". Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Tym bardziej, że ceny benzyny wciąż rosną. Diesel zaś podrożał już do takiego poziomu, że stracił status alternatywy wobec „bezołowiowej”, a więc jedynym ratunkiem przed wysokimi wydatkami podczas tankowania jest i nadal będzie autogaz. Akcyza pozostanie na niezmienionym poziomie, a relacja cenowa na linii LPG-benzyna nie ulegnie zachwianiu, zapewniając oszczędności w takich samych proporcjach, jak dotychczas. Przyszłość autogazu jest niezagrożona, a więc nie ma powodu do niepokoju – wahanie i odwlekanie decyzji o montażu instalacji to straty, dlatego im szybciej samochód zmieni swoje nawyki żywieniowe, tym lepiej dla nas!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

witam, gdzie kupię używany telefon komórkowy, w przystępnej cenie i w przyzwoitej jakości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

oj marudo;-)Nie tak szybko;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Omanio :):):)
Ja jestem cierpliwy :):)
I długowieczny :)
Doczekam się, zobaczysz :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Ni ma takich telefonów :)
Albo są w przyzwoitej jakości albo w przystępnej cenie:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

W czekaniu ??
W czekaniu jestem tak cierpliwy jak kamień :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

pamiętam jak byłem w podstawówce u dentysty, tragedia. Bałem się wizyt u dentysty, ale po tym hardcore w sp bardziej dygam przed wizytą u prywatnych dentystów, a tu zęby do robienia ... heh

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Lodowisko będzie i owszem :):)
Ale dopiero wtedy gdy zamarznie rzeka :):):)

Łomża w tym roku postawiłą na ekologię i zabawy w naturalnych obiektach sportowych :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druga tura

Kamil507 ja nikogo nie lekceważę, tylko zadałam proste pytanie i nie otrzymałam jeszcze żadnej sensownej odpowiedzi. Czasami czytam rózne posty i wiem, ze zdarza się , że piszą ludzie którzy coś wiedzą na dany temat, a czasami są to totalne bzdury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org