sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

dziękuję:) a jakieś minusy Waszym zdaniem?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

NFZ w Białymstoku nie przyznał żadnego kontraktu Łomży na gabinety stomatologiczne mieszczące się w szkołach na 2012 r.Kontrakty powędrowały do Kuleszy Kościelnych do Kobylina Burzymy,Klukowa i Sokół.NFZ uznał,że są to ważniejsze miejscowości niż Łomża,tym samym pozbawił dzieci bezpłatnych świadczeń stomatologicznych.Gratulujemy wyobraźni.Na Białystok zawsze można "liczyć".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

W vectrze place ok 90 zł za neta, tv z pvr na 320Gb plus 10 programów w HD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

ja osobiście polecam World meble-503113797- robili mi kuchnie i dwie szafy, jestem bardzo zadowolona, meble ładne,solidne,nowoczesne i niedrogie i oczywiście miły kontakt, ot i cała tajemnica sukcesu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

a czy tu czy tu wszedzie napewno fajnie a niewiecie moze czy ten zespol jeszcze gra co gral ostatnio w barze alicja jakies namiary prosze o powazne odpowiedzi pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

W odniesieniu do wypowiedzi jak wyżej cytat poniżej:

Autor: lilo (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 13-12-11 14:48

Możecie uważać , ze jestem <ciemna> i zacofana :-) ...ale odkąd przyjmuję Komunię Swiętą jestem szczęśliwsza, lepsza i nie znaczy to , ze na co dzien nosze moherowy beret. Chociaz widziałam ostatnio ładny hahahah ;-) - może sobie kupię ? :]
A moje obecne motto:
"Chwytaj za skrzydła całą radość zesłaną przez Boga "
i wiecie co ? ...dobrze mi z tym ......
Pozdrawiam Wszystkich :-)

____________________________________________________________

Wielu chorych czuje się podobnie do tego co opisujesz po przyjęciu "lekarstwa" Placebo, albo uważa tak po zażyciu niektórych narkotyków - jak myślisz dlaczego ? (retoryczne).

Zresztą nikt nie będzie cię uważał za taka osobę jak mówisz o sobie: "jestem <ciemna> i zacofana :-)" dopóki Ty sama się nie będziesz to takie postrzeganie ubiegać oglądając się na przykład za modnymi inaczej moherami.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Kuźwa ja otwieram szmatex będę dawał za darmo wyprane i tylko firmowe ubrania.
Zapraszam wszystko za zero złotych z dostawą do domu.
Ul. Raczki 3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10809706,Belgia__Nieznany_sprawca_odpalil_ladunki_wybuchowe.html Każdy myślący obstawia, że zrobili to muslimowie. Tylko politycznie poprawne durnie tego nie wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

ciekawe kto teraz za to wszystko zapłaci, na pewno Mackiewicz jest zadowolony;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Czy może ktoś łapie sygnał z Olsztyna (Kisielice) mux 3 (tvp1, tvp2 itd) jeżeli tak to z jakiej anteny i jaki ma poziom sygnału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

a słyszeliście coś o sylwestrze np. w Yamie czy Hattricku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Byłem,zobaczyłem.Sprawa ostro przereklamowana....i to wszystko w tym temacie...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

No i psiaczek sobie pojadł:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Lepiej przez kupować internet!


http://londonay.com/LM4949
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529
http://MixReq.com?ref=1247262
www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

bo masz zaledwie 2 posty jak dotąd i to tylko w swoim nowym temacie :), nie lekceważ innych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

ale z ciebie to CIPA wiesz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Ty i cierpliwość hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Odnośnie ofiary Jezusa proszę przeczytać cały rozdział, szczególnie werset 3, 22 i 45.
Odnośnie zbawienia nie wystarczy „dać się ochrzcić” jeszcze trzeba wierzyć że Jezus zmartwychwstał, wersety od 11 do 21.


(1 list do Koryntian 15:1-58, Biblia Tysiąclecia)

(1) Przypominam, bracia, Ewangelię, którą wam głosiłem, którąście przyjęli i w której też trwacie. (2) Przez nią również będziecie zbawieni, jeżeli ją zachowacie tak, jak wam rozkazałem... Chyba żebyście uwierzyli na próżno. (3) Przekazałem wam na początku to, co przejąłem; że Chrystus umarł - zgodnie z Pismem - za nasze grzechy, (4) że został pogrzebany, że zmartwychwstał trzeciego dnia, zgodnie z Pismem; (5) i że ukazał się Kefasowi, a potem Dwunastu, (6) później zjawił się więcej niż pięciuset braciom równocześnie; większość z nich żyje dotąd, niektórzy zaś pomarli. (7) Potem ukazał się Jakubowi, później wszystkim apostołom. (8) W końcu, już po wszystkich, ukazał się także i mnie jako poronionemu płodowi. (9) Jestem bowiem najmniejszy ze wszystkich apostołów i niegodzien zwać się apostołem, bo prześladowałem Kościół Boży. (10) Lecz za łaską Boga jestem tym, czym jestem, a dana mi łaska Jego nie okazała się daremna; przeciwnie, pracowałem więcej od nich wszystkich, nie ja, co prawda, lecz łaska Boża ze mną. (11) Tak więc czy to ja, czy inni, tak nauczamy i tak wyście uwierzyli. (12) Jeżeli zatem głosi się, że Chrystus zmartwychwstał, to dlaczego twierdzą niektórzy spośród was, że nie ma zmartwychwstania? (13) Jeśli nie ma zmartwychwstania, to i Chrystus nie zmartwychwstał. (14) A jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara. (15) Okazuje się bowiem, żeśmy byli fałszywymi świadkami Boga, skoro umarli nie zmartwychwstają, przeciwko Bogu świadczyliśmy, że z martwych wskrzesił Chrystusa. (16) Skoro umarli nie zmartwychwstają, to i Chrystus nie zmartwychwstał. (17) A jeżeli Chrystus nie zmartwychwstał, daremna jest wasza wiara i aż dotąd pozostajecie w swoich grzechach. (18) Tak więc i ci, co pomarli w Chrystusie, poszli na zatracenie. (19) Jeżeli tylko w tym życiu w Chrystusie nadzieję pokładamy, jesteśmy bardziej od wszystkich ludzi godni politowania. (20) Tymczasem jednak Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli. (21) Ponieważ bowiem przez człowieka [przyszła] śmierć, przez człowieka też [dokona się] zmartwychwstanie. (22) I jak w Adamie wszyscy umierają, tak też w Chrystusie wszyscy będą ożywieni, (23) lecz każdy według własnej kolejności. Chrystus jako pierwszy, potem ci, co należą do Chrystusa, w czasie Jego przyjścia. (24) Wreszcie nastąpi koniec, gdy przekaże królowanie Bogu i Ojcu i gdy pokona wszelką Zwierzchność, Władzę i Moc. (25) Trzeba bowiem, ażeby królował, aż położy wszystkich nieprzyjaciół pod swoje stopy. (26) Jako ostatni wróg, zostanie pokonana śmierć. (27) Wszystko bowiem rzucił pod stopy Jego. Kiedy się mówi, że wszystko jest poddane, znaczy to, że z wyjątkiem Tego, który mu wszystko poddał. (28) A gdy już wszystko zostanie Mu poddane, wtedy i sam Syn zostanie poddany Temu, który Synowi poddał wszystko, aby Bóg był wszystkim we wszystkich. (29) Bo inaczej czegoż dokonają ci, co przyjmują chrzest za zmarłych? Jeżeli umarli w ogóle nie zmartwychwstają, to czemuż za nich chrzest przyjmują? (30) Po co też i my wystawiamy się na niebezpieczeństwo każdej godziny? (31) Zapewniam was, przez chlubę, jaką mam z was w Jezusie Chrystusie, Panu naszym, że każdego dnia umieram. (32) Jeżeli tylko ze względu na ludzi potykałem się w Efezie z dzikimi zwierzętami, to cóż mi stąd za pożytek? Skoro zmarli nie zmartwychwstają, to jedzmy i pijmy, bo jutro pomrzemy. (33) Nie łudźcie się! Wskutek złych rozmów psują się dobre obyczaje (34) Ocknijcie się naprawdę i przestańcie grzeszyć! Są bowiem wśród was tacy, co nie uznają Boga. Ku waszemu zawstydzeniu to mówię! (35) Lecz powie ktoś: A jak zmartwychwstają umarli? W jakim ukazują się ciele? (36) O, niemądry! Przecież to, co siejesz, nie ożyje, jeżeli wprzód nie obumrze. (37) To, co zasiewasz, nie jest od razu ciałem, którym ma się stać potem, lecz zwykłym ziarnem, na przykład pszenicznym lub jakimś innym. (38) Bóg zaś takie daje mu ciało, jakie zechciał; każdemu z nasion właściwe. (39) Nie wszystki ciała są takie same: inne są ciała ludzi, inne zwierząt, inne wreszcie ptaków i ryb. (40) Są ciała niebieskie i ziemskie, lecz inne jest piękno ciał niebieskich, inne - ziemskich. (41) Inny jest blask słońca, a inny - księżyca i gwiazd. Jedna gwiazda różni się jasnością od drugiej. (42) Podobnie rzecz się ma ze zmartwychwstaniem. Zasiewa się zniszczalne - powstaje zaś niezniszczalne; (43) sieje się niechwalebne - powstaje chwalebne; sieje się słabe - powstaje mocne; (44) zasiewa się ciało zmysłowe - powstaje ciało duchowe. Jeżeli jest ciało ziemskie powstanie też ciało niebieskie. (45) Tak też jest napisane: Stał się pierwszy człowiek , Adam, duszą żyjącą, a ostatni Adam duchem ożywiającym. (46) Nie było jednak wpierw tego, co duchowe, ale to, co ziemskie; duchowe było potem. (47) Pierwszy człowiek z ziemi - ziemski, drugi Człowiek - z nieba. (48) Jaki ów ziemski, tacy i ziemscy; jaki Ten niebieski, tacy i niebiescy. (49) A jak nosiliśmy obraz ziemskiego [człowieka], tak też nosić będziemy obraz [człowieka] niebieskiego. (50) Zapewniam was, bracia, że ciało i krew nie mogą posiąść królestwa Bożego, i że to, co zniszczalne, nie może mieć dziedzictwa w tym, co niezniszczalne. (51) Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni. (52) W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby - zabrzmi bowiem trąba - umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni. (53) Trzeba, ażeby to, co zniszczalne, przyodziało się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodziało się w nieśmiertelność. (54) A kiedy już to, co zniszczalne, przyodzieje się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodzieje się w nieśmiertlność, wtedy sprawdzą się słowa, które zostały napisane: Zwycięstwo pochłonęło śmierć. (55) Gdzież jest, o śmierci twoje zwycięstwo? Gdzież jest, o śmierci, twój oścień? (56) Ościeniem zaś śmierci jest grzech, a siłą grzechu Prawo. (57) Bogu niech będą dzięki za to, że dał nam odnieść zwycięstwo przez Pana naszego Jezusa Chrystusa. (58) Przeto, bracia moi najmilsi, bądźcie wytrwali i niezachwiani, zajęci zawsze ofiarnie dziełem Pańskim, pamiętając, że trud wasz nie pozostaje daremny w Panu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Rady Miasta p. Chrzanowski wprowadził 6ciu swoich z KWW, na 23 radnych - z kim wejdzie w koalicję ?

Prawda Mr_Andrzej.
Liczy się pomysłowość drodzy panowie, nie napchana kieszeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org