czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Saad , moze podałabyś nr gadu mam dla ciebie dobrego chłopa ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Aha i w lokalu siedziały osoby z laptopem i internetem z playa ;p (proszę nie sugerować się moim adresem!! -takowy mam od prawie 2 lat ;p)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Kruk jest ok.Jak kupowałem u niego garnitur (28zł) to gratis mi rękawiczki dołożył,wełniane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

to nie jest żadna antyreklama, tylko fakt. Na ulotce jak wół pisze, że w sobote WSZYSTKO po 1zł, więc dlaczego z ludzi robią głupków i dali najgorszy towar po złotówce, albo buty nie do pary można było kupić po złotówce.

------------------------------------------------------
Lubię MUZYKE a jaka jest wasza MUZYKA
traktuj wpis i MUZYKĘ dosłownie
GŁOSUJ na listy przebojów. MUZYKA łagodzi obyczaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Pyta się jak jest i jakie jedzenie a zaraz pisze że była i jadła he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Nie ładnie cwaniaczki .Najlepiej kupić towar po 4zł wywalić ceny jak za nowe a resztę szmat niby że promocja.Długo to wy się nie utrzymacie !!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Zastosowali chwyt marketingowy. Pamietacie moze jak w galeri stokrotka byla wielka wyprzedarz do 70%, a tak naprawde w kazdym sklepie byly trzy ciuchy na krzyz z taka obnizka reszta normalna cena, chyba ze ktos sie targowal. W sklepie tlumy ze nie mozna wejsc i wyjsc a tu lipa.:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Przykra sprawa, że konkurencja w używanej odzieży jest w Łomży taka, że aż wykupują płatne teksty. Szkoda, że nasze miasto zamienia się w miasto tanich rzeczy - kababów i szmateksów.
Niebawem będzie do kupienia w Łomży "markowa odzież" z Wólki Kosowskiej tyle, że z podoszywanymi metkami i za duże pieniądze, a z drugiej "angielska" po 5 zł/kg.
Ja osobiście wybieram...zakupy w Białymstoku lub Warszawie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Dlaczego akurat Mackiewicz?
Rozsądni ludzie biorąc się za taką robotę ubezpieczają działalność więc zapłaci pewnie jakaś firma ubezpieczeniowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Grał zespół Non-Stop namiar www.non-stop.za.pl tel. 792606507 lub 600941675

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Re: wladima

Wg chrześcijańskiej doktryny Jezus poprzez swoją śmierć odkupił ludzkość ze skazy grzechu pierworodnego i zawarł tzw. "nowe przymierze" wyrażone w podstawowym kanonie: "miłuj bliżniego swego jak siebie samego" przez co stary "zakon" przestał obowiązywać. Wystarczy więc ochrzcić się, czyli stać się wyznawcą Chrystusa by zmazać śmiertelny grzech jaki na wszystkich ludzi spadł za to, że Adam i Ewa pożarli jabłko z drzewa zakazanego (za namową Szatana).
Przyznam od razu, że nie jest to dla mnie atrakcyjna, logiczna, spójna i wiarygodna baśń o synu bożym.

Sumieniem jest wewnętrzny system wartości każdego człowieka, czyli "suma dodatnich i ujemnych" norm etyczno-moralnych. Człowiek często postępuje wbrew swojemu sumieniu kiedy np. nie występuje ostatecznie ze wspólnoty kościelnej, posyła swe dzieci na religię... choć wewnętrznie czuje poważne wątpliwości wobec np. obserwowanego zakłamania i obłudy kleru, czy konfliktu wiary z racjonalną wiedzą. A czyni tak wielu Polaków bo woli mieć święty spokój z otoczeniem, rodzicami, dziadkami, sąsiadami, szefami, nauczycielami.....

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Omania :):):)
Witam witam :):)
Ciebie jeszcze nie znam ale poznam :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

czy znajdę w Łomży stylistę fryzjerstwa,który potrafi dobrać odpowiednią fryzurę?kogo polecacie? jaka jest tego cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

No to i ja dodam bzdurę :):)
Nie będę gorszy od innych :):):)

TOTALNA BZDURA:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Ja polecam Adama Rogińskiego, nie cuduje i nie walczy z włosami. Jako jeden z niewielu dobiera fryzurę do rodzaju włosów i preferencji klientki. Nie jest tani, ścięcie około 70 zł ale uważam że warto spróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

o Zbychu HE HE HEEEE ...


sieme siema ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

a może i zapłacisz te 70 zł hihihih

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

lajer ja Ci pomoge. Jedz do Bialegostoku lub do Warszawy. Lomza to dziura.
W Wawce i Bialym napewno cos ciekawego znajdziesz, a i zawsze jakas atrakcja taka wycieczka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

ejjjjjj Ty tylko umawiasz;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak obstawiacie, które nicki znikną z forum po wyborach ?

Maruda, oj poczytaj ze zrozumieniem ;)
Ten przepis tyczy się kupna zwierzęcia, nie adopcji/przygarnięcia. Jak przygarniesz nikt się nie będzie czepiał, nawet pogratuluje, że dobry z Ciebie człowiek :)

Ahmed Twoja sprawa, że masz wypalony móżdżek :)

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org