piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

https://apps.facebook.com/polubiszto/pages/link.php?user_id=100001570057871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
w Łomży tylko PIS i Muzyk. Tylko z nimi miasto może się wybić

Kup se puszkę farby , zestaw wałków i jedziesz młody :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

Jednak Marlen :):):)
Ciebie nie da się nie rozpoznać :):)

miałeś być w Itali a nie na wschodzie :):):):):):):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

hm... ogrom możliwości uatrakcyjnienia się sprawia że każda z nas chociaż po części chce poczuc się piękna, to nic złego, a czy to wyścig szczurów to hm... może nie,
oby tylko nie przesadzać z tym upiększaniem, bo może przynieść odwrotny skutek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

hej elobayor z tym automatem to aktualne? chcesz oddac/sprzedac? paczke oddaje w weekend wiec zostalo niewiele czasu; odezwij sie na maila: alohna@poczta.onet.pl lub gg 3065391, czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

hehe nie chodzi mi o taie coś,interesują mnie takie pudełka z przegródkami np.na bieliznę,lub jakieś drobne rzeczy czyli właśnie o organizery:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

Autor: 30+ (---.139.184.11.introlan.pl)
Data: 07-12-11 15:34


Droga pani, skąd takie spojrzenie ? Męża trochę mocniej pantofelkiem dociśnij. Ja jestem wysoki, szczuplutki, może nie zawsze ogolony ale taki już mój urok ;) Wyglądać trzeba, ale robiąc z siebie konie trojańskie ani sobie, ani nam przyjemności nie robicie ;)

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

Hmm.. po przeczytaniu tego co napisał BUNIO muszę przyznać jemu rację.
To prawda,że te wszystkie zabiegi którym sie poddajemy są po to aby '' zrobić koleżance na złość'',pokazać jej,że jestem ładniejsza i to za mną więcej facetów się obejrzy :)) . Nie oszukujmy się ale taka jest prawda.Wszyscy zaprzeczamy ale myśli mamy inne. Lubimy być zauważone i docenione :)
Panowie są wzrokowcami.Gdyby obok siebie postawić dwie kobiety w taki sam sposób ubrane, tylko jedna w pelni naturalna tzn bez makijażu a druga umalowana dodajmy,ze makijaż delikatny ale wyraźny .. jestem ciekawa która by miała większe powodzenie u Panów.. Także Panowie nie mówcie,że wolicie Panie o naturalnym wyglądzie :)


Nie patrz na piękno, lecz serce człowieka, bo serce zostaje, a piękno ucieka...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

rosjanki sodza ruznie. Ale nie do konca rozumem co masz na mysli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

To jest wina tylko i wyłącznie przepisom Unii , która mówi że cena oraz opis towaru musi być na jednej kartce dla danej grupy towaru a reszta, czyli metka z ceną na każdym towarze jest nie obowiązkowa, dlatego ten debilizm robi takie zamieszanie w sklepach. Ja prowadzę sklep i na każdym towarze, które sprzedaję jest metka z ceną ale miałem kontrolę z PIH i się okazało że nie mam w/w karteczek i zostałem ukarany mandatem 300 zł. !!!!!!! No fajnie budżet Państwa się wzbogacił, CIUL WAM W OKO BOHATERZY KONTROLERZY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie dla PO czy jak Wyście się teraz przefarbowali? Koalicja? Nie i w Łomży i w Polsce

kxxn odezwij się na e-maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org