piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tłumy wyborców Borysewicz

Myślę,jak zacząć ten temat,żeby nie zostać posądzony o szowinizm.Hmn...Chyba tak łagodnie się nie da,więc walę prosto w oczy.
Jak w temacie chodzi o kobiety.Uważam,że panie wyjątkowo,jakoś tak macie(może to wynika z waszej natury)lubicie oszukiwać same siebie.Dlaczego tak myślę?To ciągłe poprawianie samej siebie,makijaże,nowe fryzury,chodzenie do kosmetyczki,do solarium.Czy nie uważacie,że to jest zbędna strata czasu.Ja wiem,niejedna z was powie robimy to dla was,po to żeby wam się podobać,ale czy nie możecie nam się podobać naturalne,bez tej chemii na twarzy.
Jak tak was obserwuje,to wydaje mi się,że tak jedna przez drugą chcecie lepiej wyglądać od swoich koleżanek.Po co?Żeby więcej facetów się za wami oglądało,ale o swojego partnera to byłybyście zazdrosne,gdyby to on oglądał się za waszymi koleżankami.I te ciągłe pytania,typu:"Nie uważasz,że ostatnio trochę przytyłam"-chociaż same wiecie,że wam parę kilo przybyło,ale oczekujecie zaprzeczenia.
Pytam się was,drogie panie LUBICIE FAŁSZ?Bo wszystko na to wskazuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy wyborców Borysewicz

dzięki za ostrzeżonko,dlatego trzeba czytać dokładnie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumy wyborców Borysewicz

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org