piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

także już po występie w telewizji jako człowiekowi kultury i sztuki nie wypada mi komentować prymitywnych odzywek

pozostaje mi tylko życzyć dobrego odbioru!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

młody wykrztałcony SUCKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Gdzieś słyszałem o takim adresie - www.google.pl ......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

tu sie zgadzam z bapa9 należałoby usunąć tranpondera nie umie sie zachować wsrod ludzi kultury, takze popieram postulat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Na 99 % autorem tematu jest facet typowy żartowniś który jara się niby śmiesznym żartem. Odpowiadający w tym temacie to sami stulejarze czyli zakompleksieni kolesie których kontak z dziewczynami zamyka się na waleniu gruchy przy obrazach JPG bądź filmów znalezionych na redtube. 1% to desperatka która albo nie jest za piękna albo ma coś nie tak z psychiką. Jeśli się mylę proszę niby dziewczynę o fotke nie koniecznie z twarzą ale z karteczką 4lomza :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Przypominając program przydało by się powiedzieć że uczestnicy przedstawiają się i mówią z jakiego miasta są…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Nie chcieli.Powiedzieli ze juz maja Mlodego ... a to debesciak i wali wszystkich na leb wiec nie potrzebuja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

w składzie budowlanym Podbielski wycinają ze styropianu co sobie tylko wyśnisz..., wycena na miejscu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Nie wspominam że nagranie ma zacząć się o 17.20 a nie o 17.15 jak piszę autor tematu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Sorki, że w tym temacie, ale nie chce mi się juz zakładać nowego.

Czy ktoś się może orientuje, czy te rodziny, które korzystają z tej akcji "Szlachetna paczka" są w jakiś sposób no nie wiem, sprawdzane? Chodzi mi o to, czy to nie są to jakies rodziny patologiczne, gdzie jest alkoholizm itp. Czy ktoś to sprawdza przy rekrutacji takich rodzin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Uuuu koleś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

Widzę że właśnie ten ktoś napisał posta w tym temacie ;)

Znam tego kolesia osobiście,ale nic więcej wam nie powiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

santreo czestotliwość to sobie sprawdz sam a dziadek Grant niech nadaje dalej aUUUUUUUU
co dobrego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II tury nie Będzie- zwycięża Muzyk w pierwszej

zgadzam się do kwadransu w piątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org