czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to prawda że wiceprezydenci Chranowskiego to Bernadeta Krynicka i Andrzej Modzelewski - mosir?

moim zdaniem najlepszy internet jest w sieci ist

http://www.speedtest.net/result/1600936929.png



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda że wiceprezydenci Chranowskiego to Bernadeta Krynicka i Andrzej Modzelewski - mosir?

Na Wyszyńskiego Pan Wróblewski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda że wiceprezydenci Chranowskiego to Bernadeta Krynicka i Andrzej Modzelewski - mosir?

Autor: Zenit (---.multimo.pl)
Data: 18-11-11 23:07"O haha chyba właśnie odezwał się wzburzony ochroniarz, ale coś mało inteligentny" ;D

Nie jestem ochroniarzem z Rossmana. Dla mnie co tu niektorzy pisza jest smieszne i tyle bulwers za bulwersem. Kazdy chce sie uwazac za krola gdy jest petentem a w odwrotenej sytuacji tez ma poczucie krola. Oni wykonuja swoja prace i tyle jesli ktos uwaza ze wykonywane obowiazki sa nachalne niech poprosi kierownika sklepu i powie co mu nie pasuje.Komentarze typu ciota nie ciota sa dla mnie zalosne, wiekszosc osob tak piszacych to wielcy kozacy i fajterzy co samym wzrokiem zabijaja. W drogeriach jest bardzo duzo kradziezy a przekroj osob zlapanych jest szokujacy od buma po prawnika/lekarza.Jak by w naszym kraju ludzie byli tacy uczciwi i kulturalni to nie byloby ochrony a jest wiec to oznacza ze ludzie nie sa ani tacy kulturalni, ani tacy uczciwi co najwyzej zapatrzeni w siebie i zadufani w sobie bez cienia pokory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda że wiceprezydenci Chranowskiego to Bernadeta Krynicka i Andrzej Modzelewski - mosir?

Krzysiek Borawski - Fotograf dla najbardziej wymagających - ceni swoje umiejętności ale zdecydowanie godny polecenia... no i bardzo trudno go odnaleźć, ale jakby ktoś szukał to mogę dać jakiś kontakt, tzn adres e-mail.
Robi przede wszystkim reklamę, na ślub czy inne okolicznościowe raczej nie daje się namówić, ale próbować nie zaszkodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda że wiceprezydenci Chranowskiego to Bernadeta Krynicka i Andrzej Modzelewski - mosir?

jeżeli nie masz nic mądrego do napisania w moim temacie to prosze ciebie wogle nie pisz a tak pozatym proponuje sobie coś innego z drewna wyrzeżbic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda że wiceprezydenci Chranowskiego to Bernadeta Krynicka i Andrzej Modzelewski - mosir?

nie ja myślę że na bank jest tym niby ochroniarzem z rosmana bo go strasznie to zabolało ......



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org