piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pielegniarki skarza szpital

Protagoras "niestety" odnosiło się do ciebie, umiejętność czytania ze zrozumieniem u ciebie leży.
Tutaj ja nie muszę ci nic udowadniać, spotkałem pracujących czeczenów i nikt ich nie promuje na bohaterów. W ich przypadku jest zawsze odwrotnie.
I dalej do twojej nieumiejętności rozumienia czytanego tekstu. Nigdzie nie napisałem, że szanuje tego araba. Szanuje ludzi, którzy pracują, są pomocni, nie krzywdzą innych, a w tej grupie znajdują się również ludzie innych narodowości, których spotkałem. Nie odnoszę tego tylko do Łomży, bo od jakiegoś czasu bywam tu na weekendy, a obserwuję to gdzie indziej, gdzie ludzie nauczyli się tego, że są też inne narodowości niż Polacy, a dopiero jak obserwuję to z dala, to widzę jaka panuje u nas zaściankowość.
Rozumiem, że Polacy pasożytujący za granicą czy w naszym kraju nie są dla ciebie problemem? Bo to Polak, biały, katolik? Nie razi cie, że twój rodak tak się zachowuje? Nie przeszkadza ci, że Polak zabija Polaka? Że tyle w naszym kraju jest przestępstw popełnianych przez obywateli? O tym nigdzie nie piszesz, a warto spojrzeć najpierw na własne podwórko.
I na zakończenie. Obrażaniem ludzi i ich rodzin stajesz się najgorszą mendą i osobą nie wartą dyskusji, więc warto to przemyśleć.
Ode mnie tyle w temacie. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

a i jeszcze jedno...polacy zyjacy w ten sposob mi nie przeszkadzaja to ich zycie ich sprawa...tak samo jak slub muzulmanina z 12 czy 11 latka...to ich kultura ich prawo ich zycie...
walcza w imie religii i swoich zasad...u nas tez mohery walcza w obronie swojej religii i zasad...tylko troche inaczej sie to odbywa....
wiesz zaprosze do sibie kilku arabow-znajomych i zobaczymy czy bedziesz tai madry i powiesz im w oczy...
yayyyyyyyyyyyyy gonna be drama...love itt



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

Jadę jutro tzn. 11.11.2011 do Niemiec a dokladnie do Lohne mam wolne miejsca kontakt 514000868

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

Zielona Mila
Keith
Dear John
Ostatnia piosenka
Chłopiec w pasiastej piżamie (NAJLEPSZY)
Uprowadzona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

Znam nie wiem czy te wokalistki lubisz

http://www.youtube.com/watch?v=RQyllm8Wwpg

http://www.youtube.com/watch?v=mzNEgcqWDG4

http://www.youtube.com/watch?v=niIcxMuORco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

terminal
forest gump
dirty dancing
pojutrze
v jak vendetta
wyznania gejszy
szkola uczuc
ogolnie to mozn wymieniac sporo bo filmow ktore warto obejrzec jest mnostwo





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

Toto tylko AFRICA:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

wszystkiego nie mam ale bardzo mi isę podoba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielegniarki skarza szpital

kittka701 mam nadzieje że Tobie humorek dopisuję?;)
Do miłego:)
Pzdr...




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org