środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS bierze europarlament !

Ja oddaję regularnie co 3 miechy;-)Zawsze w środy gdy mają otwarte do 17;30,chociaż wolałabym aby było przynajmniej raz na dwa tygodnie do 19,bo czasami cieżko mi się wyrobić;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Już dziś ruszają rozgrywki Miejskiej Ligi Koszykówki organizowane przez MOSiR. Zapraszam wszystkich chętnych na salę przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Niemcewicza w Łomży. Meczę odbywają się od godziny 15

Więcej informacji na stronie http://www.mlklomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Zajrzyj do kwiaciarni na Starym Rynku niedaleko Gabs Foto i porozmawiaj z panią Anią Pogroszewską. Jest dyplomowaną florystką i naprawdę robi oryginalne dekoracje. Jeżeli chciałabyś coś awangardowego, to tym bardziej tam. Zamawiałam u niej nieźle odjechane kompozycje. Grzeczne, piękne bukiety też robi, ale jak klient pozwoli jej się rozwinąć, to oj...! :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Juz dzisiaj rusza dlugo wyczekiwana liga koszykowki ,od godziny 15 w Szkole Podstawowej nr 10 bedzie mozna obejzec zmagania druzyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

obejrzec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Po co robią ?
Dla popularyzacji MMA w Polsce
Dla publiczności
Dla pieniędzy
Dla prestiżu

itp itd

Ja to bym bardziej sie zastanawiał dlaczego z tym Lejmanem ktoś jeszcze romawia i kontraktuje walki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

piękny pojedynek dwóch wojowników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

no właśni :) a niektórzy chcieliby żeby ktoś sprowadził, dał na paliwo, opłacił i sprzedał za tyle co kupił od NIEMCA :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Elo_Pro:
nie chodziło mi tylko o nowe, szukałem też używanych. Ale skoro twierdzisz że nie warto, to pewnie zostanę przy mojej starej, niezawodnej Hondzie Bali.

Chciałem przesiąść się na coś bardziej 'urodziwego' no i w miarę możliwości niezawodnego w rozsądnej cenie. Może jakieś propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Bo teraz jest to wymagane, daj post o sprzedaży auta (do opłat) i masz na głowie służbę celną.

Jedź do białego na giełdę i zobacz jaka jest oferta, jak się znasz to śmiech, jak coś niekulawego to 4000 drożej( przy cenie 20000)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Ruski przyjedzie i weźmie całą lolę od jednego Turasa. Dostanie złoma starego za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Oddawałam, ale zdarzyło się że przed planowanym zabiegiem poinformowano mnie ze muszę przedstawić kwit że oddano 2,5 l na konkretny szpital, i od tamtej pory nie oddaje, bo kiedy zaszła potrzeba tej krwi dla mnie zabrakło.
Ktoś po prostu robi kokosy na krwiodawcach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Mnie osobiście pomogła, odczułem to na własnej skórze. Inni mogą nie wierzyć, śmiać się itp., a ja wiem swoje. Za małolata w szpitalu przeleżałem 2 miesiące, żeby po tygodniu objawy wróciły. Gościu leczący, znachor, różczkarz wyleczył mnie w półtory minuty. Do dziś mam spokój. Pan Mieczysław niestety już nie żyje. pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Kto robi przekręty to jego sprawa i sumienie.Ja oddaję honorowo i mam nadzieję że nie jednemu ona już pomogła.I oddawać będę nadal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

witam
czy simmtech w łomży ma swoja strone int ?? ew. jakis nr gg lub cos takiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze europarlament !

Angielskie ubrania dla dzieci firmy NEXT dostępne od ręki, paragon, faktura - ubierz dziecko odjazdowo http://www.next-ubrania.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org