piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

Gala MMA ATTACK rozpocznie się o godz. 19.30 - transmisja na TVN Turbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

bliżej kościoła więcej płacisz za czynsz. jak postawią bloki na Sybiraków 4 i 2 to normalnie będzie z 500 za 2-pokojowe czynszu !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

Rozumiem, szacunek za kolekcjonowanie takiego cuda. Zobaczę w sympatii, pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

chyba 12



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

maruda wyprasował skórzane spodnie z wyciętymi pośladkami, wykrochmalił tęczową flag, a teraz gania kurę po podwórzu, żeby zdobyć piórko do wsadzenia se w dupę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

U mnie bylo tak, ze lekarze wpadli na pomysl bulimii, a nie refluksu - gratulowalam im tylko pomyslowosci :)

Objawy jakie mam przy refluksie to tylko wymioty i czasami bol brzucha. Zgagi nie mam.

Co do diety: od zawsze nie moglam nic z mlekiem, dlatego unikam mleka i smietany w postaci surowej. Jesli chodzi o jogurty, gazowane napoje, czy slodycze oraz smazone i ostre rzeczy normalnie je jem.
Co do sokow to faktycznie po nich mam odruch wymiotny i po chipsach jak i rowniez niektorych ciastach, ciastkach, jedzeniu z MCd's, itp. (czasem po niektorym smazonym jedzonku, np. frtyki)

Jak sie dowiedzialam, ze mam refluks mialam okolo 21 lat. Sorry, mimo ze mialam zakaz jedzenia wielu rzeczy... (Moja lista nie zawierala nawet podstawowych skladnikow odzywczych). Coz stwierdzialam, ze dalej bede jesc to na co mam ochote, przeciez metoda prob i bledow naucze sie eliminowac to co moge jesc, a czego nie, bo tak bylo przeciez przez kilka ostatnich lat. Udalo sie i to w przeciagu pol roku :)
I tak: jogurty pitne np. moge, warzywa nie wszystkie, ale zjadam wiekszosc bez problemow (chyba najgorzej z salata, ogorkiem i papryka jest). Mimo nie tolerancji serow, od czasu do czasu zjem i nie ma jakies kleski. Co po niektore wedliny (te bardziej skonserwowane) przyprawiaja mnie o odruch wymiotny. Co do slodyczy ograniczylam jedynie ciastka i chipsy oraz zelki, a czkolady i batony na szczescie mi nie szkodza!!

A wiec mozna i wcale nie zmieniac jakos drastycznie swojej diety i bez jakies drastyczej interwencji lekarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

w Pub 9 ma byc relacja live :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

W Czarnocinie super sala w remizie i niedrogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

kup se taki pasek w motoryzacyjnym, bardzo skuteczny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

interesują Cię polskie czy zagraniczne też?Sporo tego przywożą z zagranicy prawie za bezcen.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

widzę że mało masz rzeczy na sprzedarz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

no wiemy że cię rodzice nie kochają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?











Hitler - narkoman wszech czasów?
http://humbug.pl/texts/view?art=hitler___narkoman_wszechczasow_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

... dzięki za zainteresowanie... ale niestety ... Piotrek nie żyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

hej Dziewczyny,

Melisa - jak to nie umialas napisac?? to a sie odezwe prywatnie i powinno sie udac, ale faktycznie silownia odpada.

MissO - ja nie za bardzo rozumiem - kazdy przychodzi kiedy chce? to jak sa te zajecia w grupie to akzda wchodzi i wychodzi kiedy chce?? ciekawe to...:D a jest jakis instruktor tam?? mozna wejsc na jedne zajecia z ciekawosci?

mieszkam przy ul ks. janusza wiec kazanska to maly spacer. wojska polskiego szmat drogi, ale wiekszy prblem to samotny nocny spacer na ta ulice niz sam spacer bo ja zaharowana w spacerach i maszerowaniu do celu:PP

o tym centrum slyszalam jakies dobre opinie.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

podnosze !

Jaki adres albo telefon do tego goscia co regeneruje maglownice w Kisielnicy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

Do podniesienia tyłu to tylko wymiana sprężyn pomoże najlepiej od kombi wsadzić i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

Przecież to co teraz zrobiło allegro to jest jakaś masakra . Cały kształt pozmieniany , w innym miejscu są opcje szukania zaawansowanego a co najgorsze w aukcjach nie ma miejscowości skąd jest sprzedający !!!! Porażka jakaś !!!! :O Pisałem do allegro w tej sprawie , lecz odpisali , że wezmą to pod uwage i tyle :O Piszcie też maile , żeby to cofneli , może to coś da ...

A by cie hujj.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu potrzebna i czemu służy niby promocja miasta w lokalnych mediach ?

No ale chłopie wygląd jak wygląd , idzie sie przyzwyczaić , ale po co brak miejscowości skąd jest sprzedający ? :O Osobiście dużo kupuje z allegro i jest mi taki fakt potrzebny , a tu dojjebali takie coś :O


MASAKRAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org