czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \"kryształem\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

oburzonamamama,biegasz troszke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \\\"kryształem\\\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

edi# chyba nie wiesz o czym mówisz. Development i Inwestbud stawiają bloki na Sybiraków, tam gdzie Perspektywa, więc nie wiem o jakich starych kamienicach piszesz. No chyba że, chodzi o Negresko na Wiejskiej.
Czy spółdzielnia, czy deweloper - warunki są podobne. A czynsz jest uzależniony od takich kosztów jak ogrzewanie, utrzymanie administracji, fundusz remontowy itd itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \\\"kryształem\\\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

Marlen jedyne leki jakich potrzebujesz to niestety psychotropy....
uswiadom sobie w koncu cos i wez sie ogarnij bo jak czytam twoje posty i wypowiedzi to naprawde niedobrze mi sie robi....







co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \\\"kryształem\\\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

i to tyle w tym temacie......

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \\\"kryształem\\\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

obowiązkiem każdego patrioty jest uczestniczyć w tym marszu bez żadnego ale, oczywiscie że ja

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \\\"kryształem\\\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

napisz reklamacje - do teściów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \\\"kryształem\\\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

a duże masz muły twardzielu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co musi zrobić oprawca z PRL, aby być \\\"kryształem\\\". Wystarczy zapisać się do pis. Kryże tłumaczy się w sieci.

nie.dotyczy - ależ ja jestem za aborcją, gdy płód jest nieodwracalnie uszkodzony. Wówczas nie byłoby problemu z lewakami. Na pewno eksterminowany zostałby ten nade mną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org