piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mundial

oczywiśce że II

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

chodzi o Fakty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Martuchna no no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

zeby nie to ze za bardzo rozp.......m pieniadze bym sie dolozyla...powaga bo juz i taki pomysl przez glowe przeszedl nie raz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

nie,wlasnie się najadlem ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Von Chrupka hahahaha !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Marlen, z tak zaściankowym podejściem do tematu, jak Twoje, żyje w naszej Łomży 70 % ludzi . Tym sposobem mamy , tak jak mamy . ,,Starówka'' nigdy nie będzie Starówką .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Płać za pomysł ! a nie chcesz korzystać ZA DARMO z czyjejś inwencji twórczej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Marlen ja o tym myslalam juz dawno..maz chcial mi na to wylozyc ale ja za bardzo lubie wydawac i nie jestem oszczedna..wogle nienawidze oszczedzac i zyje se z dnia na dzien....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Marta,ja tak ostro do autora tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

co wy gadacie że nie było o łomży jak było... chyba ok 19.20....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Merlinie.
Ja w żadnym temacie nie zamierzam niczego pozytywnego wnosić.
Ja mam poprostu ochotę na pisanie na forum .
A ten temat wyjątkowo mi sie podobana takie pisanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Zbychu ,niestety ,ale obecny system nie jest dobrze uformowany w naszym kraju . Do wszystkiego trzeba dorosnąć ,a Polska dopiero jest wcześniakiem w demokracji,a co gorsze,to brak myślących o Polsce dobrych polityków na górze władzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

no tak hehe , śmieszne hahaaaa.
no nic nie poradzę widać tak już musi być na tym pojeb,ym forum ...
ale to szczegół haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Autor: Pan i Wladca (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 24-10-11 18:58

otwórz jakąś produkcję np styropianu albo pustaka możesz też zainwestować w materiały budowlane i wypożyczalnie sprzętu chodzi mi tu o elektronarzędzia i możesz starać się o kolejne 300tys dofinansowania oczywiście musisz zatrudnić przynajmniej 5 osób

To jest dobry pomysł :-) Popieram



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

a które miejsce jest najbardziej romantyczne dla pary, kameralne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Jak tak bardzo wam zależy na faktach to proszę tutaj dzisiejsze wydanie :)
http://www.tvn24.pl/fakty.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

martuchnam oj tego sporawo jest dużo jest ładnych ale sama wiesz jak się co i jak z czym się je;)
http://weheartit.com/search?page=10&query=tatto


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Fajnych wzorów są tysiące i teraz co wybrać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

może wreszcie ktoś napisze jak tam jest naprawde bo faktycznie co kilka dni ktoś na nowo zakłada kolejny post... komuś chyba bardzo zależy żeby ten temat nie znikł z forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

To ja Ci napiszę krótko i szczerze JEST ZAJEBIŚCIE. Jedz i sama się przekonasz a krytyków co nie potrafią sobie poradzić z własnym życiem nie słuchaj.
Ja specjalnie pojechałem żeby sprawdzić czy to prawda to co piszą i się okazało że nie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Do przedmówcy podpisującego się "vorarbeiter"
To Twoje pytanie jest chyba raczej pytaniem skierowanym do mnie(?)
Tak czy Nie nieistotne ja odpowiadam:

W biurze sprzedaży na składzie budowlanym kiedy wykorzystywali ludzi wisiał w tym czasie krzyż a sam Podbielski był w młodości ministrantem. Poza tym latają do kościoła i przystępują do Katolickiej " kanibalskiej " Komunii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Dzięki ale nie dobry jest profil od okien, mi jest potrzebny profil do obrabiarek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Spać trzeba iść wtedy,kiedy się zaczyna zadawać niemądre pytania,a także wtedy,kiedy sie podejmuje desperacką próbę udzielenia na nie odpowiedzi ,dlatego życzę wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Dobranoc Von Chrupka :) ps . czemu tak złośliwie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

wafel masz racje dluga wypowiedz ale prawdziwa te wszystkie fundacje praw czlowieka to mafia przeciwko normalnemu czlowiekowi banda kryminalistow ktora broni innych kryminalistow po co te darmozjady istnieja i nie daja zabijac tych bydlakow ciekawe czy by ta czworka tak kozaczyla do mnie szkoda ze mnie tam nie bylo wtedy ja bym mial zarzut za tych leszczy rozniosl bym ich w minute

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

to nie Polska to sa przepisy unijne,w calej europie takie przepisy sa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

и если в один прекрасный день достаточно?


.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Dzięki :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

denver się nie denerwuj tylko noga z gazu :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Powiem jedno,w zyciu zeby cos zrobic,dorobic trzeba pracowac,byc uczciwym,pracowitym.Niejest istotne czy Agrobiznes czy Krakow,liczy sie jaki ty jestes i co soba reprezentujesz,a Wiomarowi sie niedziwie jest to duza firma a ludzi trzeba trzymac za ryj,do tego jeszcze w nyszym regionie.Kazdy jakies tam studia skonczyl i uwaza ze to juz wszystko w zyciu,a podpisac sie niepotrafi.Ludzie liczy sie praktyka i chec do pracy a nie papier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

na jesienny wieczór :] Eric Clapton - Pilgrim
http://www.youtube.com/watch?v=8V9tSQuIzbQ
sia fajna, spodobała mi się babka, Judas Priest też ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Andy C
Moje ulubione kawałki Chrisa i Dire Straits :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Ben E King + Juke - Stand By Me

http://www.youtube.com/watch?v=A-zYd5_xrj8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Przyjechało nowe rozwiązanie komunikacyjne w Łomży, może przez to opanują mieszkańcy trochę podstawowych zasad poruszania się na takich "rondo/skrzyżowanio/objazdach" co może spowoduje w społeczeństwie podlaskim większe zrozumienie i mniejsze narzekanie na ludzi z Łomży, znajdujących się szczególnie u szkodników z Białegostoku. Bo to że my to źle jeździmy to wiadomo nie od dziś tylko do nie których to jeszcze nie dociera.

Zawsze mam fun jak patrze z rana na ludzi pchających się na pierwszy pas na wprost, całkiem nie zauważają, mimo wyraźnego oznaczenia iż pasy w kierunku na wprost są dwa, ale co tam, przyzwyczajenie robi swoje. Albo najzwyczajniej świecie podejście - nie rozumiem tych znaków co są przed mną - "oni tak jadą to i ja tak pojadę"

Mam wrażenie że nie długo będzie to stały punkt na egzaminie na prawko w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

wiem ze jest angielski dla najmlodszych, reklamy wisza na ogrodzeni przedszkola na poludniu. Sama jestem ciekawa, daj znac co znajdziesz bo mnie tez czekaja poszukiwania niedlugo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

ad3. łatwiej i taniej zaszpachlują mi tego grzyba? bo wiesz to jest tak że trzeba mieszkanie dobrze osuszyć i ok jeśli tak zrobią... ale gorzej jeśli nie fachowo zrobili komin wentylacyjny - tzn nie ocieplili i powietrze wilgotne nie szybko zostaje odprowadzone a zostaje wewnątrz...
także jeśli możesz to opisz mi w jaki sposób u Twoich znajomych poprawiali tę pleśń na ścianie?
__________________
"Ad.5 Czas reakcji na zgłoszoną usterkę jest dość szybki, zazwyczaj w przeciągu dwóch tygodni ktoś się zgłasza, kwestia sposobu wykonania naprawy zależy od warunków pogodowych"
____________________
To nie zwalnia wykonawcy od tego żeby zrobić tego tak jak potrafi najlepiej, ponieważ wykonawca ustala jak sam napisałeś w ciągu 2 tygodni kiedy ktoś przyjdzie - bo taki jest termin na załatwianie, także ma wpływ na warunki wykonania :D

Mógłbym stwierdzić że skoro tak dobrze wiesz że w ciągu dwóch tygodni to śmigali do ciebie nie raz... :P

ad6. oby tylko wykonawcy znali nie tylko normy budowlane, bo je nie koniecznie trzeba stosować- nie zawsze, a tylko stosowali się do prawa budowlanego oraz warunków technicznych jakie odpowiadają budynki i ich usytuowanie wraz z rozporządzeniami szczegółowymi, a wszystko będzie dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

dzięki za odpowiedź :)

no ludzie piszcie coś, bo tak jakoś mało was, w końcu nie jedna rodzina tam mieszka tylko kilka bloków tam Was jest, a kolejne kilka czeka na wprowadzenie się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Jak tam z dzieciakami w Łomży ? Planuje się ich pomnażanie ? :) Chyba ,by się przydało tworzyć więcej zachęt do rodzenia dzieci . Czy państwo bardziej powinno pomagać małżeństwom w ich planach pomnażania potomstwa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

juz pare dni nie jem boje sie wyjsc do sklepu zeby mnie nie zabil jakis obuz, pizza z dowozem juz mi sie przejada powoli





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Chrupka ,odebrałem właściwie-byłaś zezłoszczona :) ale i tak fajnie się z Tobą dyskutuje ..tzn.nie ma za bardzo z kim ,więc dobrze,ze Ty chętna hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

hehe dobre adamosxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Marlen
"Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę nie używając rąk ...'
A Ty chyba z tych dotykających i podglądających jesteś:))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Dziadkowa ma czas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Aaaa już wiem Dzięki Yomanda mam nadzieje ze tam znajde to czego szukam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Największą?Dyskusyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Kasia1986 -młoda ,a dobrze pisze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

jak to ????
niemożliwe hehe no co wy ludzie ?????

nie trza się bać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Daj troszkę tej samotności,będzie Ci lżej na duszyczce;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Pamiętam temat o bieganiu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Jak to co ? Nie kłam Robciu hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Kochajmy bieganie ! Hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

hehe coś ty taki hahaaaaaaaaa...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

ale jaka kolejna wszystke poprzednie (oprócz Pana Choińskiego) ofiary to było menelstwo które wykańczało sie za łyk wina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

moim zdaniem miłość zaufanie i zrozumienie potrzeb dziecka są najważniejsze ale także nauka samodzielnego życia edukacja przekazywanie wiedzy wspieranie poświecenie czasu ,czasami też można wiele nauczyć się od dziecka pamiętajmy też że to jakie będzie w przyszłości zależy w szczególności od rodziców dziecko wychowane w poczuciu bezpieczeństwa i miłości będzie bardziej otwarte na świat ufne pogodne umiejące kochać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Genialny facet.

Nasz przyszły premier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

tenpubpl ok może lepiej i konkretniej się dogadamy poprzez maila bo gg to tylko wymiana zdań a poprzez maila można bardziej rozwinąć myśl:)
O to mój maile subhuman5@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Być dobrym rodzicem?Hmn...a co to znaczy,być dobrym rodzicem.Wychować dziecko tak by sobie radziło w życiu czy wychować dziecko na dobrego człowieka.Ktoś może powie jedno i drugie,można połączyć przecież te dwie rzeczy.Tak?A może tylko nam się wydaje,bo Ci co dobrze sobie radzą w życiu wykorzystują tych co zostali wychowani na ludzi z zasadami.Owszem zdarzają się ludzie dobrzy i zaradni ale to tylko jednostki.Wniosek nasuwa się sam,niewielu z nas potrafi być potrafi być dobrym rodzicem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Jako jedyny poseł nie pobierał i nie pobiera poselskiej pensji.

http://www.tvn24.pl/12690,1722085,0,1,palikot-odda-poselska-pensje-biednym,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

dziękuje :)mam jedno dziecko i jest szczęśliwe a to najważniejsze .Pamiętajmy że dziecko uczy się od nas i jeśli widzi że kłamiemy oszukujemy to i ono z pewnością takie będzie także dawajmy dobry przykład na prawdę wiele nie trzeba by wychować mądrego,dobrego radzącego sobie człowieka a jeśli mamy wątpliwości odnośnie wychowania czerpmy wiedzę z książek lub innych rodziców i zawsze jakieś wnioski wysuniemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Pamiętajmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

A komu nie zdarzają się takie chwile ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

ale ja poważnie pytam, pomóżcie

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

dokładnie bardzo duży wpływ mieli moi rodzice to oni pokierowali moim życiem za co bardzo im dziękuję zawsze mnie wspierali nigdy nie bylo złości nienawiści za to było dużo ciepła zrozumienia i miłości i tym kieruje się w swojej rodzinie moje dziecko jest szczęśliwe a to chyba najważniejsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Wychowywania dzieci nie da się nauczyć z książek.To jakimi jesteśmy rodzicami decyduje wychowanie nas przez naszych rodziców i jakie relacje panują z naszym partnerem.Oczywiście książki dają dużo wskazówek,ale niestety nie nauczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mundial

Wydaje mi się, że w Polmarze, na Curie-Skłodowskiej obok TelePizzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org