piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

sluchajcie,polacy też żyja na socjalach za granicą ,wyjeżdzają rodzinami , żyja na koszt Państwa. Najpierw zacznijmy spoglądać na swoich dlaczego tak robią, a dopiero krytykować inne nacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

Martuchnam żeby w literkach można by było się zakochać to bym w Tobie się zakochał na zabój;))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

a co do tematu tego watku to nie sadze zebysmy cokolwiek tu zdzialali gdyz oni nie chca zeby bylo dobrze...oni chca za wszelka cene pokazac co to nie oni i ze polacy sa the best...inne narodowosci wyznania orientacje sexualne traktuja jak smieci ktore najlepiej wyrzucic...a prawda jest taka ze polacy to narod zacofany w wiekszosci zawistny zazdrosny nietolerancyjny i tak mozna bez konca...czasem wstyd sie przyznac skad sie pochodzi jak sie slyszy co wyprawiaja...
a teraz za to co powiedzialam mozecie mnie objechac..mam na to wyj.....e.mam swoje zdanie zasady i jestem jaka jestem...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

Kukułka,tamta sytuacja była inna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

idz sie lecz czlowieku





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

jestem jaka jestem...nie mam nienawisci do ludzi nawet tych co poniektorych...
po prostu nie lubie kiedy ktos umie tylko ublizac wysmiewac wyzywac sie na kims...a poza tym moherow tez nie trawie a ty z pewnoscia do nich nalezysz broniac tak wiary i kosciola...
wiare sie nosi w sercu a nie na pokaz innym...ja mam swoje zasady i swoje zdanie uwazam ze polacy to narod zacofany nietolerancyjny zawistny i zazdrosny..zeby mogli to sami siebie utopili by w lyzce wody..potrafia tylko gadac ale zeby pomoc sa ostatni..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

a ja polecam zespół New System :) grali u mnie na weselu i jestem baaardzo zadowolona, chociaż wzięliśmy ich zupełnie w ciemno to gdybym miała podjąć jeszcze raz decyzję to bez wahania zrobiłabym to samo... przyzwoita cena a pobawić się można suuuper





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

By żyło się lepiej,to należałoby tworzyć społeczne ,prywatne grupy ludzi spotykających się,dyskutujących ze sobą o problemach społecznych miasta i działających bezinteresownie (!) .itp .itd. Czyli innymi słowy POLITYKA (-troska o dobro wspólne).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

Pracowałem kilka lat temu u Podbielskich w składzie budowlanym na poznańskiej.

Zatrudniali tam na tydzień lub dwa tygodnie człowieka którego brali na " próbę i do przyuczenia " taki człowiek pracował jak osioł albo kozioł ofiarny a potem był zwalniany bez kasy i na jego miejsce przychodził następny uczciwy człowiek mający nadzieję z którego robiono frajera.

Pani Podbielska robiąc z uczciwych ludzi naiwnych frajerów ludzkim kosztem przez ponad rok na moich oczach miała więcej niż pełny etat pracownika pracującego za darmo przy czym pracownik dokonywał też inwestycji w Podbielskich wykorzystując własne auto i paliwo na wożenie nie tylko ich ulotek pracując na ich dobrobyt i swoją biedę średnio 10 godzin dziennie.

Znam przypadek kiedy inna firma zatrudniała ludzi na umowy o dzieło a potem nie płaciła grożąc pracownikowi sprawą za nie wywiązanie się pracownika z postanowień umowy której najzwyczajniej nie umożliwili pracownikowi wypełnić stosując podstępny plan wykorzystania człowieka.

jest wiele innych ciekawych przykładów ale nie chce mi się tu tego gówna katolickiej fałszywości roztrząsać.

To są wszystko Curva Katolicy* budujący/wspierający łomżyńskie kościoły.
* curva należy czytać i rozumieć w języku ojczystym/urzędowym Kościoła Katolickiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

TAK BYLO JEST I JESZCZE DLUGO BEDZIE.-----BRAK KATROLY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

Zrobili to co uważali za słuszne, tak samo nie którzy wypisują w tym temacie chcą sądu dla Kadafiego a dla morderców p.Prezydenta kare śmierci to tak samo oni uważali że kara śmierci dla tego łotra jest najlepsza, teraz NATO podzieli się z ropą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

A ja jestem za tym, żeby w końcu zaczął obowiązywać jakiś porządek w tym mieście, żeby policja zrobiła w końcu porządek z tzw. "trójkątem bermudzkim". Jak długo jeszcze (ile lat, bo nie jest to rok, dwa ale dwadzieścia a może trzydzieści lat) będzie strach przejść przez ul. 3 Maja, przez Park J. Wagi, przejść przy kamienicach na skrzyżowaniu Polowej i Wojska Polskiego. Albo też być zaczepianym przez tzw. fioletowych panów i panie przy Poczcie Głównej w Łomży, proszących o złotówkę na "fioletowy chleb".
Już dawno centrum miasta zostało opanowane przez takich typów i rozrasta się dalej, w Spokojną, Kwadratową itd. itd. i powoli dochodzimy do tego, że jest coraz mniej policji, patroli, zamykane są posterunki, a straż miejską widać tylko na Starym Rynku, wlepiającą mandaty za złe parkowanie, a szala powoli przychyla się na stronę patologii. Bo patologia rodzi patologię, ich dzieci mają już po 20-30 lat i robią to co robią, kradną i zabijają. Może należałoby zamiast zasiłków wydawać każdemu takiemu typowi po kilka skrzynek wódki, myślę że problem szybko by się rozwiązał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

A ja jestem za tym, żeby w końcu zaczął obowiązywać jakiś porządek w tym mieście, żeby policja zrobiła w końcu porządek z tzw. "trójkątem bermudzkim". Jak długo jeszcze (ile lat, bo nie jest to rok, dwa ale dwadzieścia a może trzydzieści lat) będzie strach przejść przez ul. 3 Maja, przez Park J. Wagi, przejść przy kamienicach na skrzyżowaniu Polowej i Wojska Polskiego. Albo też być zaczepianym przez tzw. fioletowych panów i panie przy Poczcie Głównej w Łomży, proszących o złotówkę na "fioletowy chleb".
Już dawno centrum miasta zostało opanowane przez takich typów i rozrasta się dalej, w Spokojną, Kwadratową itd. itd. i powoli dochodzimy do tego, że jest coraz mniej policji, patroli, zamykane są posterunki, a straż miejską widać tylko na Starym Rynku, wlepiającą mandaty za złe parkowanie, a szala powoli przychyla się na stronę patologii. Bo patologia rodzi patologię, ich dzieci mają już po 20-30 lat i robią to co robią, kradną i zabijają. Może należałoby zamiast zasiłków wydawać każdemu takiemu typowi skrzynki wódki, myślę że problem szybko by się rozwiązał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

Kukułka ,nie akurat,a tak tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

Ja polecam www.essenza-catering.pl, 100% zadowolenie, troszke kosztuje ale warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambaras z ulicą Zawadzką, jak nie wypali - będzie to gwoździem do trumny ekipy Chrzanowskiego .

Marek ,życzę jak najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org