środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

40,50 jak na marcie miejskiej, a jak normalnie to 43 na wszystkie linie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

karcie*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

jesli ktos ma miejsce prosze o kontakt 513-375-643

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

ELek jakoś nie ubywa w mieście, WORD się rozbudowuje, myśle że warto przemyśleć tą robotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

potrzebuje na 3 dni 2 ramki rusztowania elewcyjnego .pilne.od jutra zapłace 50 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

podaj swoj mail ,msle ze sie dogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

akurat ten pan był bardzo pro-uchodźcki więc dla miasta wg. mnie to bardzo dobrze !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

budy.zelazne.pekinczyki.za.nie.drogo.sprzedam.odrobaczone.zaszczepione.fajne.robia.klocki.na .zewnatrz.@onet.poczta.meil.interia.com.eu.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

a właśnie, że nie u wszystkich dzieci widzi refluks...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

To jest jak najbardziej poprawny numer, dzwoń do skutku, być może w chwili gdy dzwonisz pani doktor ma pacjentkę i nie może odebrać. Albo to nie są godziny przyjęć i telefon jest wyłączony.

Na NFZ dr. Załęska przyjmuje w godzinach:

poniedziałek 10.00 - 16.00,
wtorek 8.00 - 15.00,
środa 13.00 -18.00,
czwartek 8.00 - 15.00.

Przyjmuje też prywatnie, ale nie pamiętam w jakie dni i w jakich godzinach.

Mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby kilka pacjentek było na tę samą godzinę, czasami trzeba zaczekać jak jest małe opóźnienie, poza tym wchodzisz, pytasz która pani w poczekalni ma na którą godzinę i już, nie ma przecież zasady, że kto przyjdzie pierwszy ten pierwszy wchodzi.

Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

Jak czytacie posty to zwracajcie uwagę na PSEUDONIMY (NICKI) !

Ta dziewczyna pisze sama ze sobą z tego samego nicku. W jednym poście pisze, że suknia zszarzała a w drugim poście pod udaje kogoś innego i pisze: "chciałam zapytać, czy jak odbierałaś tę suknię".

Ta idiotka potrafi zmienić host, ale jest na tyle tępa, iż zapomina zmienić nick i tym oto sposobem wyszło na jaw iż rozmawia sama ze sobą :)

Daję sobie uciąć obie ręce iż to konkurencja dla tego salonu robi taką antyreklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

Na ul Kopernika w Bursie Szkolnej jest poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są teraz klakierzy, którzy już odtrąbili sukces Chrzanowskiego w sprawie remontu ul. Niemcewicza ?

Ja czasami popijam Łomża Eksport, ale myślę, że mogliby sprzedawać w mieście po preferencyjnych cenach, żeby Łomżyniacy więcej kupowali. Np. taki sklep firmowy obok fabryki, gdzie można by zakupić piwa w ilościach detalicznych, po cenach hurtowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org