czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

mochery siędzą w domu przy radiu merydżejn albo klęczą w molochach watykańskich najeźdzców i nie wiedzą co ich papa robi jadąć furą ze swoim ziomem :-)

zaraz będzie najazd owiec na moje posty

a ja mówie wam serdeczne h.u.j wam w ryj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

kilka postow i podrosła 2 cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

ok 3 tyg do miesiąca czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

O nic nam bardziej nie chodzi jak o "odróżnienie nauk Chrystusa od instytucji koszącej dobrą kasę pt. "kościół".
Jak już odróżnisz i wdrożysz to w swoje codzienne postępowanie to już nie istotne, czy będziesz ateistą, czy nadal wierzącym, ale inaczej, czyli "zdrowo".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

wasd wcale się Tobie nie dziwię, że kochasz Łomżyniaków;) jak tam Twoja skrzyneczka?:) hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

hehe...
Sygnał cyfrowy nie musi być "puszczany" w wysokiej rozdzielczości i zarówno kablówki jak i platformy satelitarne nadają cyfrowo głównie w SD, a tylko niektóre programy w HD.
SD to z ang. Standard Definition (standardowa rozdzielczość). Największa możliwa rozdzielczość obrazu w przypadku SD to 720x576 pikseli.
HD to z ang. High Definition (wysoka rozdzielczość) zaczyna się od rozdzielczości 1280x720 w górę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

Tylko że jest więcej osób pokrzywdzonych przez ten salon niż tych które są zadowolone ... To o czymś świadczy . Wystrój jest ładny ale płacenie za przymierzenie 4 sukni z koleji to chyba przesada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

antek brawo !!! Ja też jestem za wydawaniem kasy w naszym mieście.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

P.S. Aczkolwiek mnie bardziej boli, jak ktoś wiesza plakat na ogrodzeniu placu budowy np. bloku w spółdzielni. Wszak spółdzielcami jesteśmy wszyscy, wszyscy płacimy opłaty a jeden z drugim to haniebnie wykorzystuje. Chce się kandydować - płać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

Może ktoś wie jak dojechać z dworca PKS na ulice dojlidy fabryczne na WSAP do bialego, jaka linia autobusu , lub może ktoś bedzie jeżdził do szkoły na I rok dzieki za informacje, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na spotkanie z trzema politykami PO przyszlo 7 osob haha haha

idź na grafikę komputerową

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org